Top 4 Brom Tabletten Whirlpool – Brom

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bayrol

#ad

Bayrol SpaTime by 20 g tabletek bromowych 0,8 kg do bezwonnej dezynfekcji wody o długotrwałym działaniu – rozpuszczalne powoli i bez pozostawiania śladów – niezawodnie dezynfekują wodę z hydromasażem

#ad
Bayrol #ad - Jesteśmy do dyspozycji od ponad 65 lat. Brom zapewnia wysoką tolerancję pH i dlatego idealnie nadaje się do pielęgnacji jacuzzi. Większe bezpieczeństwo: w jacuzzi wartość ph generalnie ma wyższe wartości.

Zaufaj bayrol – to najbezpieczniejszy sposób pływania w czystej, higienicznie czystej wodzie. Nasz cel – zaoferuj ci to, co najlepsze. Długotrwała dezynfekcja – 20 g tabletek bromowych do czyszczenia wody jacuzzi rozpuszczają się powoli i bez pozostawiania śladów, dzięki czemu substancje czynne uwalniają przez dłuższy czas.

Bez zapachu chloru: skuteczne tabletki z bromem dezynfekują wodę jacuzzi tak samo skutecznie jak chlor, bez nieprzyjemnego zapachu chloru. Produkty do pielęgnacji baYROL są produkowane w Europie przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Wysoka jakość "made in europe" – wysoka jakość jest dla Bayrol na pierwszym miejscu.
MarkaBayrol #ad
ProducentBAYROL #ad
Wysokość6.89
Długość4.17
Waga1.76
Szerokość4.17
Numer częściEAN4008367393502
ModelEAN4008367393502
GwarancjaGwarancja Aucune

2. Bayrol

#ad

BAYROL Aquabrome 5 kg – 20 g tabletek bromowych – wolno rozpuszczalne do trwałej dezynfekcji – bardzo skuteczne również w przypadku wysokiej wartości pH i wysokiej temperatury wody

#ad
Bayrol #ad - Następnie napełnij brominator tabletkami. Bezpieczna dezynfekcja: brom ma szczególną zaletę, że jest bardzo wydajny również w przypadku podwyższonych wartości pH i/lub wysokich temperatur wody ponad 30°C.

Atwa pielęgnacja basenu: przy pierwszym użyciu tabletek Aquabrome należy najpierw przeprowadzić podstawowy poziom i sprawdzić wartość pH. Nasz cel – zaoferuj ci to, co najlepsze. Zaufaj bayrol - to najbezpieczniejszy sposób pływania w higienicznie czystej i krystalicznie czystej wodzie. Jakość "made in europe" – wysoka jakość jest w bayrol na pierwszym miejscu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od ponad 65 lat. Skuteczna dezynfekcja basenu: aquabrome to powoli rozpuszczalna tabletka na bromb o pojemności 20 g zapewnia niezawodną długotrwałą dezynfekcję w celu eliminacji bakterii i usuwania zmętnienia wody w basenie. Produkty do pielęgnacji BAYROL są produkowane w Europie z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki.
MarkaBayrol #ad
ProducentBAYROL #ad
Wysokość8.07
Długość7.87
Waga11.02
Szerokość7.87
Numer części2139338
Model5 kg

3. Cristal

#ad

Cristal Tabletki bromu 20 g | bezzapachowa i niezawodna dezynfekcja wody o długotrwałym działaniu | alternatywa dla chloru | powoli rozpuszczalne bez pozostałości | skuteczne jak chlor puszka 1 kg

#ad
Cristal #ad - Baua Reg. Co 2 tygodnie. Większe bezpieczeństwo w dezynfekcji dzięki większej tolerancji pH. Nr: n-107940 Ostrożnie: ostrożnie używać produktów biobójczych. Bez zapachu chloru, ale tak samo skuteczny jak chlor. Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Atwe w użyciu: po 1000 l wody 3-4 tabletki, ok. B>>>
MarkaCristal #ad
ProducentCristal #ad
Wysokość11.81
Długość7.87
Waga2.2
Szerokość7.87
Numer części1139001
Model1139001

4. Bayrol

#ad

BAYROL Mini Pool&Spa tabletki chlorowe 5 funkcji – wolno rozpuszczalne tabletki 20 g z 5 funkcjami – usuwanie zmętnienia i zapobiega powstawaniu glonów I zapobieganie osadzaniu się kamienia I

#ad
Bayrol #ad - Kontroluj te wartości co najmniej raz w tygodniu. Atwe dozowanie: wielofunkcyjna tabletka pielęgnuje równomiernie 1-3 m³ wody przez ok. Dozowanie bezpośrednio do skimmera, pływaka dozującego lub komory dozującej w zależności od producenta jacuzzi.

7 dni. Optymalna wartość chloru wynosi od 0, 5 do 1 mg/l. Do małych basenów i basenów z hydromasażem: mini Pool & Spa firmy Bayrol został zaprojektowany specjalnie do mniejszych basenów i sprawia, że pielęgnacja wody jest prosta i nieskomplikowana. Nasz cel: zaoferować ci to, co najlepsze! zaufaj bayrol – to najbezpieczniejszy sposób pływania w higienicznie czystym, krystalicznie czystej wodzie – jesteśmy do Państwa dyspozycji od ponad 65 lat.

Optymalne wartości wody: optymalna wartość ph wynosi od 7, 0 do 7, 4. Produkty do pielęgnacji Bayrol są produkowane w Europie przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Jakość "made in europe": wysoki poziom jakości jest w firmie Bayrol na pierwszym miejscu.
MarkaBayrol #ad
ProducentBAYROL #ad
Wysokość7.56
Długość3.82
Waga2.2
Szerokość3.82
Numer części1 kg
Model1135107