Top 10 Taschenrechner Abitur Geeignet – Kalkulatory naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Casio

#ad

Casio FX-991DE X ClassWiz kalkulator naukowy z obrazowym wyświetlaczem

#ad
Casio #ad - Zasilanie energią słoneczną. Kalkulator naukowy. Pojemność pamięci została zwiększona czterokrotnie i umożliwia teraz wykonywanie skomplikowanych obliczeń statystycznych, przy cztery razy szybszej pracy procesora.

Funkcja obsługi kodu QR umożliwia wyświetlenie wyniku na ekranie smartfona lub tabletu. Jest to kalkulator naukowy z obrazowym wyświetlaczem, tzn. Ułamki, pierwiastki kwadratowe oraz inne wyrażenia matematyczne będą wyświetlane w taki sposób, jak są one przedstawiane w podręcznikach szkolnych. Zasilanie na baterie. Kalkulator na fx-991dex jest ze swoimi 696 funkcjami najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniem spośród kalkulatorów techniczno-naukowych.

Język oprogramowania: niemiecki produkt może nie być dostępny w języku polskim. Ekran o rozdzielczości 193 x 63 pikseli zapewnia czterokrotnie większą rozdzielczość niż u większości popularnych wyświetlaczy LCD z serii FX-DE Plus.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio #ad
Wysokość0.43
Długość6.54
Waga0.2
Szerokość3.03
Numer częściFX-991DE X
ModelFX-991DE X
GwarancjaYear

2. Casio

#ad

Calcuso zestaw ekonomiczny: Casio FX 991 DE X ClassWiz kalkulator szkolny z techniczno-naukowym + pokrowiec ochronny WYNGS czarny + rozszerzona gwarancja firmy CALCUSO

#ad
Casio #ad - Casio fx-991 dex - kalkulator naukowy z naturalnym wyświetlaczem, tzn. Cznie z pokrowcem ochronnym i rozszerzoną gwarancją.

Ułamki, pierwiastki kwadratowe i inne wyrażenia matematyczne są wyświetlane jak w podręczniku szkolnym. Casio fx991dex classwiz, z wyświetlaczem lc o wysokiej rozdzielczości z 193 x 63 pikselami i czterokrotnie wyższą rozdzielczością niż znane wyświetlacze z serii FX-DE Plus. Kalkulator fx-991dex z 696 funkcjami jest najwydajniejszym modelem kalkulatorów techniczno-naukowych. Funkcja kodu qr casio fx-991de x umożliwia wizualizację wyników na smartfonie lub tablecie.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio #ad
Wysokość0.43
Długość6.46
Waga0.01
Szerokość3.03
Numer części0634397953351
Model0634397953351
Gwarancjatak

3. Casio

#ad

Casio FX-87DE PLUS-2 kalkulator naukowo-techniczny, czarny

#ad
Casio #ad - Zasilanie: ogniwo słoneczne + bateria 1 x LR 44. Algebraiczna logika wejściowa: natural-v. P. A. M. Automatyczne wyłączanie. 502 funkcje:. Naturalny wyświetlacz.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio Europe GmbH #ad
Wysokość0.44
Długość6.36
Waga0.21
Szerokość3.03
Numer częściFX-87DEPLUS-2
ModelFX-87DEPLUS-2
Gwarancja24 miesiące gwarancji producenta

4. Casio

#ad

Calcuso zestaw ekonomiczny: Casio FX-87DE Plus 2 kalkulator techniczno-naukowy + pokrowiec ochronny WYNGS czarny + rozszerzona gwarancja firmy Calcuso

#ad
Casio #ad - Zawartość przesyłki: casio fx-87 de Plus II, pokrowiec ochronny WYNGS, rozszerzona gwarancja. Idealny dla każdego początkującego ucznia. 358 funkcji. Kalkulator naukowy. Casio fx-87 de plus II.
MarkaCasio #ad
ProducentCASIO #ad
Wysokość0.44
Długość3.15
Waga0.01
Szerokość6.34
Numer częściB07ZTGBVP5
ModelB07ZTGBVP5

5. Texas Instruments

#ad

Texas Instruments TI-30X Plus MathPrint kalkulator naukowy 4-wierszowy

#ad
Texas Instruments #ad - Dopuszczony do egzaminu również w innych krajach związkowych, m. Na podstawie matury Wolnego Państwa Bawarii. In. Wejście i wydanie w matematycznej pisowni. Bardzo przejrzysta klawiatura; dodatkowe funkcje w osobnym menu; maks.

Spełnia wymagania ministerstwa kultury, młodzieży i sportu w Badenii-Wirtembergii. Stała pamięć: brak utraty danych. Z wielofunkcyjnymi przyciskami do szybkiego wprowadzania danych. 2-krotne przyporządkowanie przycisków. Wyświetlacz komputera o wysokiej rozdzielczości gwarantuje lepszą czytelność i umożliwia inne funkcje, np. Tabele wartości dla dowolnych funkcji. Kalkulator z wieloma funkcjami z zakresu arytmetyki, algebry, trygonometrii i stochastyki. Wygodne obliczanie ze zmiennymi lub wartościami funkcyjnymi. Wyświetlanie dwóch funkcji w tabeli wartości.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentTexas Instruments #ad
Wysokość0.63
Długość7.24
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściTI-30XPLMP
ModelTI-30XPLMP
GwarancjaYear

6. Texas Instruments

#ad

Texas Instruments TI-30X Pro MathPrint kalkulator naukowy 4-wierszowy

#ad
Texas Instruments #ad - Wybierz jeden z trzech funkcji rozwiązań kalkulatora: równanie numeryczne, wielomień i system równania liniowego. Dzięki naturalnemu wyświetlaczowi wyświetlą państwo wyrażenia matematyczne, symbole i ułamki z poziomą linią ułamek tak samo, jak są przedstawione w podręcznikach.

Wyświetlanie dwóch funkcji w tabeli wartości. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości gwarantuje lepszą czytelność i umożliwia dalsze funkcje, np. Uczniowie mogą bez problemu zbadać tabelę wartości x, y dla dowolnej funkcji, albo automatycznie lub poprzez wprowadzenie specjalnych wartości x. Proste menu dla szybkiego dostępu do poleceń; wybierz stopni/miarkę łuku, przepływnika/stały, klasyczny/MathPrint lub format cyfr.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentTexas Instruments #ad
Wysokość7.24
Długość0.63
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer części30XPROMP/TBL/2E5
Model30XPROMP/TBL/2E5
Gwarancjaustawowy

7. Casio

#ad

Casio FX-83GTX kalkulator naukowy, różowy

#ad
Casio #ad - W odniesieniu do stosowania podczas egzaminów należy przestrzegać przepisów obowiązujących w danym kraju. Fx-83gtx to ulepszona wersja FX-83GTPLUS. Casio fx-83 to najlepiej sprzedający się kalkulator naukowy do nauczania w szkołach średnich. Naturalny wyświetlacz podręcznika "natural-v. P. A. M. Wyświetla wyrażenia matematyczne tak, jak pojawiają się w podręcznikach. Zalecane i dopuszczone do użytku w szkole dla osób w wieku od 11 do 16 lat, w tym ogólne szkolnictwo wyższe i wyższe należy przestrzegać przepisów krajowych.
MarkaCasio #ad
ProducentCASIO #ad
Wysokość0.55
Długość6.54
Waga0.22
Szerokość3.03
Numer częścifx-83GTX-DP
Modelfx-83GTX-DP

8. Texas Instruments

#ad

Texas Instruments Kalkulator TI 30 ECO RS 10-cyfrowy wyświetlacz, niebieski anioł jasnoniebieski-czarny, zasilany energią słoneczną

#ad
Texas Instruments #ad - Dzięki 10-cyfrowemu wyświetlaczowi i konwersji ułamków na dziesiętne można dokładnie obliczyć wyniki. Przyjazny dla środowiska kalkulator solarny składa się z wytrzymałej obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

Obliczenia trygonometryczne, statystyki jednowymiarowe lub konwersja współrzędnych polarnych na prostokątne nie stanowią problemu dla kalkulatora. Kalkulator zapewnia szybkie rozwiązania w przypadku zadań matematycznych, naukowych i statystycznych. Zakres dostawy: kalkulator szkolny z 3 pojemnikami i pokrywą ochronną artykuł nie wymaga baterii.
MarkaTexas Instruments #ad
ProducentSchneider Novus Vertriebs GmbH #ad
Wysokość0.71
Długość6.02
Waga0.33
Szerokość3.11
Numer częściTI-30 ECO RS
Model30RSTBL3E12
Gwarancja24 Miesięcy

9. SHARP

#ad

Pomarańczowy, Sharp EL-W531 XG-YR szkolny kalkulator naukowy 4-wierszowy wyświetlacz, wejście D.A.L, WriteView

#ad
SHARP #ad - Funkcje trygonometryczne, funkcje hiperboliczne i odwrotne hiperboliczne, moc i funkcja korzenia. Naukowy kalkulator szkolny z wyświetlaczem writeview, wejściem D.

A. L bezpośrednia logika wejściowa algebraiczna i 4-wierszowym wyświetlaczem z matrycą punktową 96 x 32 i zasilaniem TWIN-Power bateria solarna i wspierająca. Liczby losowe, obliczenia z ułamkami, funkcje logarytmiczne i wykładnicze oraz konwersja współrzędnych. Wygodne menu z 4 przyciskami skróconymi do bezpośredniego dostępu do często używanych funkcji. Obliczenia statystyczne, 335 funkcji i 9 zmiennych pamięci. Pamięć dla ostatniego wyniku, pen, nObliczenia podstawowe dec, bin, oct, hex, operatory logiczne i obliczenia stałe/łańcuchowe.
MarkaSHARP #ad
ProducentSHARP #ad
Wysokość0.55
Długość6.61
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer części82-ELW531XG-YR
Model82-ELW531XG-YR
Gwarancja24 Miesięcy

10. Casio

#ad

Casio FX-82DE CW ClassWiz kalkulator techniczno-naukowy

#ad
Casio #ad - Wyrażenia matematyczne, takie jak korzenie, ułamki i logarytmy są przedstawiane w naturalnej pisowni. Innowacyjna obsługa i nawigacja w menu ułatwiają korzystanie z komputera przez uczniów. Dzięki pudełku do matematyki można symulować próby rzutu kości i monet. Funkcja kodu qr umożliwia wizualizację wyników i funkcji komputera za pomocą smartfona lub tabletu. W dużej mierze zrezygnowano ze skrótów i kombinacji klawiszy. Względne częstotliwości sumy można wymienić. Niemieckie menu i oprogramowanie.
MarkaCasio #ad
ProducentCasio Europe GmbH #ad
Wysokość0.75
Długość6.81
Waga0.22
Szerokość2.87
Numer częściFX-82DECW
ModelFX-82DECW
Gwarancja36 miesięcy gwarancji