Top 10 LED Grow Light – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Grow Gang

#ad

Do uprawy sukulentów, PPF μmol/s 33,1 biała, ziół i kaktusów, E27, B22, Pianta 18 W Full Spectrum lampa LED do uprawy roślin wewnątrz – żarówka do uprawy roślin wewnątrz pomieszczeń, B22

#ad
Grow Gang #ad - If there are any issues about the product, please feel free to contact us and we will give you a replacement or full refund. Pianta używa 18 w i ma wysoką żywotność 50 000 godzin. Pianta została zaprojektowana tak, zwiększając wydajność odżywczą na jesień. Produkt posiada certyfikat CE i UKCA. Pianta ma szczytową długość fali 437 nm, aby zoptymalizować wzrost roślin, the Pianta Grow Light helps your house plants thrive.

Ssion. Wysoce wydajne rozpraszanie ciepła i łatwa instalacja – wysokiej jakości konstrukcja z solidnym aluminiowym zlewem grzewczym zaprojektowanym dla optymalnego rozpraszania ciepła, co zapewnia długotrwałą i trwałą pracę. Low energy and long lasting – pianta jest jednym z najbardziej wydajnych i wydajnych lamp do uprawy na rynku, z umol/j 33, 1 i PPF/W of 1. 8, co oszczędza koszty elektryczne. Najnowsza technologia hortycultural samsung led – uprząż najnowsze hortyculturalne diody led firmy samsung, zwiększając wartość PAR o 97% i PPF 33, idealną do uprawy roślin w pomieszczeniach, 1.3

3400 k zaprojektowane do przytulnych przestrzeni – nie podobne do innych lamp do uprawy roślin, ciepłe światło, Pianta emitują naturalne, które uzupełnia wystrój domu o temperaturze barwowej 3, 400 k i tworzy bardzo jednolite światło z kątem wiązki 60°, co pomaga uniknąć utraty światła przy wysokiej przepuszczalności światła. Po prostu przykręć go do każdego tradycyjnego oświetlenia E26/E27 i dobrze się ruszać. Gwarantujemy 1 rok gwarancji i 24-godzinną przyjazną obsługę klienta.
MarkaGrow Gang #ad
ProducentGrow Gang #ad
Numer części10101
Model10101

2. FOXGARDEN

#ad

4 przyciemniane, Full Spectrum Plant Light Strip do roślin wewnętrznych, 96 diod LED, FOXGARDEN Grow Light, jasna lampa do uprawy roślin z automatycznym włączaniem/wyłącznikiem czasowym 4/8/12 h

#ad
FOXGARDEN #ad - Jasna lampa do uprawy roślin z 4 ustawieniami jasności: wyposażona w wiele diod nowej technologii 96 led, aby spełnić wymagania dotyczące oświetlenia roślin na różnych etapach. Przewód zasilający ma długość 35 cm, co wystarcza do użytku w pomieszczeniach. Idealny wybór do oświetlenia Twojego domu. Wiatło full spectrum grow light: emituje wszystkie długości fal od 380 nm do 800 nm – jak naturalne światło słoneczne.

Zapewnij swoim roślinom lepszą pielęgnację, 100%, 75%, 50%, nasze światło do uprawy roślin jest bardzo jasne i wydajne. Funkcja timera i automatyczne włączanie/wyłączanie: ta lampa led posiada funkcję zegara okrągłego i może być ustawiona na 4, 12 godzin w zależności od potrzeb. Dzięki wysokiej wydajności par światło wzrostu roślin znacząco promuje wzrost w pomieszczeniach, idealnie nadaje się do wszystkich etapów wzrostu i różnorodności roślin, sukulenty, takich jak zioła, ponieważ przyspiesza fotosyntezę, orchidy itp. Będzie dobrze dbać o swoje rośliny, 8, gdy jesteś w pracy lub na wakacjach, jest łatwy i wygodny.

Wyposażony w 96 diod led o wysokiej mocy i reflektor, nasze małe światło do uprawy jest jasne, ale wygodne w wyglądzie bez ryzyka uszkodzenia oczu, który pomaga zmniejszyć ilość światła, idealne do dekoracji domu i wyświetlania Twoich roślin w pomieszczeniach. Po ustawieniu czasu automatycznie włącza się i wyłącza w tym samym czasie następnego dnia, nie trzeba go odłączyć/ponownie podłączać. Wszechstronny i łatwy montaż: z dwustronnymi taśmami i taśmami zapinanymi na zamek błyskawiczny, ściany, takiej jak półki, można ją łatwo zainstalować na każdej powierzchni, stojaki na rośliny lub inne mocowania w przestrzeni domowej.
MarkaFOXGARDEN #ad
ProducentFOXGARDEN #ad
Wysokość0.47
Długość12.99
Waga0.55
Szerokość2.05
Numer częściA0009
ModelA0009

3. Spider Farmer

#ad

ściemniana, warzyw, kwiatów, Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, lampa do uprawy roślin pokojowych, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO

#ad
Spider Farmer #ad - Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, ale również oszczędzają pieniądze. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, 5000 K, kwitnienia i zbiorów. Sf1000 zużywa tylko 100 w i ma 50% mniej mocy niż inne diody SMD LED lub lampy Blurple. Natężenie światła można dowolnie regulować w przypadku pojedynczej lampy do roślin.

Możliwość przyciemniania i stokrotki łańcucha: sf1000 lampa do roślin jest wyposażona w przycisk ściemniania i włącznik światła. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm. 2, wysoka wydajność energetyczna 2, zapewniają lepszą przepuszczalność światła dla baldachimu. Poprawia wydajność o 50%, 5 umol/J, 5 g/W. Niskie koszty eksploatacji: lampa led spider farmer wykorzystuje diody eva lm301h, osiąga maks. Połączenie wielu lamp z jednolitym ściemnianiem, szczególnie korzystne w przypadku dużych powierzchni roślin pokojowych i komercyjnych.

Optymalna lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum działania: sf1000 wykorzystuje pełne spektrum światła – biały, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. Wysoka wydajność bezpieczeństwa, że lampa led do roślin działa dłużej, wysokiej jakości etui ochronne na kable, nie emituje wysokich temperatur, niezawodny sterownik, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Wysokiej jakości komponenty oznaczają, dobra wodoszczelność. 660 nm światło czerwone i ir jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, 660 nm i IR 760 nm.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

4. Spider Farmer

#ad

Do uprawy warzyw, ściemniana, kwiatów, 120 x 120 cm, pokrywa 2,8 μmol/J, Spider Farmer G5000 lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum światła, 480 W, 1680 diod LED

#ad
Spider Farmer #ad - G5000 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność. Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 660-665 nm, 2800-3200 k, 4800-5000 k jest idealne do tego, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego.

Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie. Pasywnie chłodzony i zdejmowany sterownik: konstrukcja paska i materiał aluminiowy z tyłu przyczyniają się do lepszego przepływu powietrza i dużego odprowadzania ciepła. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.

1680 diod led g5000 pełne spektrum światła do roślin daje moc 480 w o mocy 1359 μmol/S, pokrywa dla wzrostu zwierząt o wymiarach 120 x 120 cm w całym cyklu. Atwa instalacja. Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu. Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 6 diod led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, 8 umol/J, osiąga imponujący PPE 2, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość1.39
Długość13.33
Szerokość13.33
Numer częściSF-G5000-DE
ModelSF-G5000-DE

5. VIPARSPECTRA

#ad

Lampa do uprawy roślin pokojowych, warzyw i kwiatów, VIPARSPECTRA P1000 ulepszona lampa LED do uprawy roślin pokojowych, możliwość ściemniania, pełne spektrum, z ulepszonymi diodami SMD

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Niskie zużycie energii: porównywalne z tradycyjnymi 250 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 100 w! idealnie nadaje się do wegetatywnego pokrycia 75 x 75 cm przy 40 cm i do przykrycia kwiatów 60 x 60 cm przy 25 cm.

Mocne pokrycie pleców: plug and play. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Niższy koszt eksploatacji i funkcja ściemniania: viparspectra p1000 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost.

Nie wymaga instalacji. Nowy układ diodÓw & daisy chain cechy: viparspectra nowa ulepszona lampa do wzrostu p1000 z naukowym rozkładem diod w celu osiągnięcia najlepszego rozkładu PAR i najwyższej penetracji światła dla maksymalnego plonu roślin. Optymalne pełne spektrum i niska temperatura: składa się z 660 nm, od warzyw po kwiaty. Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, ir, 3000 k i 5000 k i zapewnia roślinom wszystko, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.83
Długość11.81
Waga7.5
Szerokość11.02
ModelP1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. BLOOM PLUS

#ad

Wysiewu warzyw i kwitnienia, możliwość ściemniania, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP1500, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych, z 326 diodami Samsung LM301B

#ad
BLOOM PLUS #ad - Przyciemniany przycisk pomaga hodowcom dostosować moc wyjściową do potrzeb roślin. Lampa jest łatwa w instalacji i szybka w obsłudze, a zawieszenie jest dobrze wyważone i praktyczne. Wysoka wydajność energetyczna i wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp1500 wykorzystuje 326 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, co może zastąpić światło wzrostu roślin 300 W HPS/CMH.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Wysokiej jakości wykonanie z wysokiej jakości materiałów, UL, jak i ekspertów. Ciemniane światło do wzrostu w pełnym spektrum: zawiera czerwone światło 650-665 nm, białe światło 4800-5000 k, światło jest zbliżone do naturalnego światła słonecznego, ciepłe światło 2800-3200 K, światło podczerwone 730-740 nm, nadaje się do pełnego wzrostu od nasion do fazy kwitnienia i owocowania. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 150 W, 5 G/W. Duży kąt rozpraszania i wysoka przepuszczalność światła przyczyniają się do wzrostu roślin.

Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, sprawdzoną 3-letnią gwarancję i centra obsługi klienta w Europie i Ameryce Północnej. Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65. Zapewnienie jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne. Zasilanie jest absolutnie niezawodne, lampy do roślin są wytrzymałe i lekkie, dzięki czemu nadają się zarówno dla początkujących, a lampa do roślin posiada certyfikaty CE, surowe i inne certyfikaty bezpieczeństwa.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga0.01
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP1500

7. VIPARSPECTRA

#ad

Lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum światła słonecznego, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD, funkcja ściemniania, Veg, do hydroponicznych roślin pokojowych

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Zakres pokrycia: porównywalny z tradycyjnymi 200 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 90 watów! idealnie nadaje się do przykrycia wegetatywnego 60 x 60 cm przy 35 cm i do przykrycia kwiatów 45 x 45 cm przy 22 cm. Nie wymaga instalacji. Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora.

Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, IR, 3000 K i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, od warzyw po kwiaty. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Meine Orangerie

#ad

Lampa LED do zimowania roślin śródziemnomorskich – opracowana przez profesjonalistów zajmujących się cytrusami, pełne spektrum światła do roślin 20, Meine Orangerie

#ad
Meine Orangerie #ad - Niezależnie od tego, czy w mieszkaniu, w piwnicy, w garażu lub na klatce schodowej. Wysokiej jakości elementy w mocnej metalowej obudowie są synonimem najwyższej jakości. Lampa do roślin ze standardem bezpieczeństwa IP65 – zabezpieczona przed deszczem i brudem.

Atwe czyszczenie – pomoc przeciwko utracie liści i żółtych liści do drzewa cytrynowego, bonsai, drzewa pomarańczowego, drzewa limonkowego, palm, oleandra, roślin kwitnących i hydroponicznej uprawy. Wysokiej jakości – lampy do roślin z najnowszą technologią LED zapewniają idealne zimowanie śródziemnomorskich roślin i cytrusów. Inne lampy prawie nie spełniają wymagań tych wymagających roślin.

Wiatło led do roślin certyfikowane w niemczech i 1000-krotnie testowane w laboratorium świetlnym i na cennych roślinach śródziemnomorskich firmy Meine Orangerie. To sprawia, że grow Lights są bezpieczne i trwałe. Wysoka jakość – barwy światła lampy led o pełnym spektrum są specjalnie dostosowane do roślin śródziemnomorskich i cytrusowych.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentDavid Communication e.K. #ad
Wysokość5.91
Długość1.46
Waga0.84
Szerokość4.33
Numer częściLP1001431
ModelMeine Orangerie 20W

9. Baumsohn

#ad

Baumsohn® ProLine GL1000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED, możliwość ściemniania, GL1000 W

#ad
Baumsohn #ad - Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung. Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, jak i na podczerwień, które obejmuje zarówno diody UV, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.

Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 100 W zapewnia optymalne dostarczanie światła. Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia.

Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin wynosi 600 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W. Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość17.72
Waga6.61
Szerokość17.72

10. Briignite

#ad

15 W, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum lampy E27, Briignite Żarówka świeci. Lampa do uprawy roślin, światło do wzrostu roślin pokojowych

#ad
Briignite #ad - Dłuższa żywotność: lampy słoneczne led wytwarzają niewiele ciepła i zapewniają odpowiednią temperaturę dla Twoich roślin. Wysoka jasność i oszczędność energii: lampy led do uprawy roślin a60 zapewniają jasne światło o jasności 1400 lumenów pod kątem 180 stopni. Zastosowanie tworzywa sztucznego i aluminium w układzie chłodzenia zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła.

Podobnie jak naturalne światło słoneczne, warzyw liściastych i ziół we wszystkich fazach wzrostu. Wyższa wydajność: lampa led do uprawy roślin o wysokiej przepuszczalności światła skuteczniej poprawia wchłanianie roślin. Naturalny kolor światła domowego: w przeciwieństwie do tych fioletowych lub czerwonawych lamp do uprawy roślin, naturalną temperaturę światła, nasze lampy LED 3500 K pokazują rośliny pokojowe bez twardego lub brzydkiego światła i zapewniają przyjemną, która dobrze pasuje do każdego dekoracyjnego otoczenia.

Wykorzystują wysokiej jakości chipy led, które odpowiadają tradycyjnej żarówce o mocy 100 W, ale zużywają tylko 11 W i oszczędzają 90% rachunków za prąd. Zrównoważone oświetlenie całej długości fal spektrum zapewnia roślinom więcej światła dzięki wysokiej zawartości PPF wynoszącej 25 mikromoli na sekundę. Ywotność do 25 000 godzin. Pełne spektrum i naturalne światło: lampa do wzrostu a60 o pełnym spektrum światła ma barwę białą dla oczu przy 3500 K, idealne do pomidorów, ogórków, papryki, ale ma spektrum światła czerwonego/niebieskiego.
MarkaBriignite #ad
ProducentBriignite #ad
Wysokość4.25
Długość2.36
Waga0.15
Szerokość2.36
Numer części2
Model2