Top 10 Fiat Grande Punto Innenspiegel – Samochodowe lusterka wewnętrzne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fiat

#ad

Lusterko wewnętrzne do Facelift model 735585204

#ad
Fiat #ad - Pasuje do: Peugeot Boxer. Pasuje do: Citroen Jumper. Augustin group - twój specjalista od oryginalnych i zamiennych części grupy Fiat. Pasuje do: fiat ducato 250 od Facelift rok produkcji 2014. Oryginalny produkt firmy Fiat.
MarkaFiat #ad
ProducentFiat #ad
Wysokość1.57
Długość8.66
Waga0.57
Szerokość8.66
Numer części735585204

2. URAQT

#ad

310 mm x 85 mm, szerokie pole widzenia, ciężarówek, CRV, vanów, panoramiczne lusterko wewnętrzne, URAQT Lusterko wsteczne do samochodu, uniwersalne lusterko samochodowe do samochodów SUV, zamienne, ochrona przed oślepieniem

#ad
URAQT #ad - Jednocześnie nasza odporna na zachlapanie konstrukcja zapobiega wydostawaniu się rozbitego szkła z ramy, aby zmniejszyć wpływ zniekształceń, dzięki czemu nawet przypadkowo rozbijające się lustro nie zaszkodzi Tobie i Twoim pasażerom. Wewnętrzne lusterko wsteczne można regulować, aby uzyskać najlepszy efekt wizualny. Pole widzenia jest powiększone o 90% -130% w porównaniu do zwykłych płaskich lusterek, dzięki czemu zmniejsza martwy kąt widzenia.

Lusterka wewnętrzne nadają się do większości pojazdów, takich jak samochody, SUV, samochody ciężarowe i statki. Wysokiej jakości materiały - lusterko wsteczne do samochodu panoramicznego jest wykonane z wysokiej jakości szkła, oślepiania i podwójnego odbicia. Nakładane lusterko samochodowe zostało zaprojektowane z myślą o szybkiej i łatwej instalacji. Konstrukcja zapobiegająca przywieraniu - dwa regulowane klipsy z tyłu lusterka wewnętrznego są przymocowane do spodu oryginalnego lusterka, aby ustawić kąt, a cztery klipsy lusterka wstecznego samochodu mocują oryginalne lusterko wsteczne, aby uniknąć poruszania się po autostradach lub wyboistych drogach podczas jazdy.

Aby uniknąć tego zjawiska, nasz zestaw produktów zawiera trójwymiarowe pudełko i kilka gąbek do ochrony lusterka wstecznego, aby uniknąć kolizji i uszkodzenia panoramicznego uniwersalnego lustra ochronnego podczas transportu. Szerokie pole widzenia: rozmiar lusterka wstecznego samochodu wynosi 310 mm x 85 mm, co jest większe niż lusterka wsteczne dostępne na rynku. Możesz zobaczyć wszystkie osoby za pojazdem i łatwo dostrzec ruch drogowy, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.
MarkaURAQT #ad
ProducentURAQT #ad
Numer częściU7-XFHSJ210721-FBA
ModelU7-XFHSJ210721-FBA

3. Alkar

#ad

Alkar 6106370 lusterko wewnętrzne

#ad
Alkar #ad - Wysokość cm: 21, 5. Długość cm: 18, 7. Długość mm: 194. Jakość: certified Quality; 194 x 63. Wysokość 1 mm: 63. Szerokość cm: 7, 2. Kierownica lewa/prawa: do kierownic lewo/praworęcznych.
MarkaAlkar #ad
ProducentAlkar Automotive S.A. #ad
Wysokość2.96
Długość10.69
Waga0.82
Szerokość6.22
Numer części6106370
Model6106370

4. CGEAMDY

#ad

CGEAMDY Samoprzylepne lusterko do makijażu samochodu, lusterko kosmetyczne ze stali nierdzewnej do samochodu, osłona przeciwsłoneczna, do osłony przeciwsłonecznej i oparcia fotela samochodowego

#ad
CGEAMDY #ad - Patrząc przez lusterko wsteczne, nie widzisz dziecka podczas jazdy. Intymny design, odpowiedni dla pięknych kobiet. Można go również przykleić do ściany łazienki lub sypialni w celu zapewnienia życia rodzinnego. Poprawia bezpieczeństwo: zapobiega przedostawaniu się silnych promieni słonecznych bezpośrednio do oczu kierowcy podczas jazdy, co wpływa na dokładną ocenę odległości, prędkości i przeszkód pojazdu przed nim i stwarza zagrożenie bezpieczeństwa.

Klej nie odpada łatwo, lustro można łatwo przymocować do wszystkich rodzajów osłon przeciwsłonecznych. Atwa instalacja: na tylnej stronie lustra dekoracyjnego znajduje się klej, którego można użyć do umieszczenia w dowolnym miejscu. Wysokiej jakości materiał: te lusterka samochodowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów ze stali nierdzewnej, trawienie powierzchni jest ulepszone dzięki grawerowaniu laserowemu, wyraźniejszy obraz, trwałe i antykorozyjne, nie tak kruche jak zwykłe szklane lustra.

Jednocześnie zapewnia doskonałą widoczność, dzięki czemu można od razu zobaczyć, kiedy Twoje dziecko jest głodne lub niewyraźne podczas jazdy. Montaż lusterka kosmetycznego do osłony przeciwsłonecznej może zmniejszyć bezpośrednie światło słoneczne i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy. Szeroka kompatybilność: to samoprzylepne lusterko do makijażu można przykleić do osłony przeciwsłonecznej lub tylnej strony fotela samochodowego. Przezroczyste lustro: umożliwia utrzymanie makijażu w czystości i pięknie przez cały czas. Jeśli chcesz go usunąć, nie pozostawia żadnych śladów.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Wysokość0.01
Długość5.91
Szerokość3.15
Numer częściCGEAMDY-Sun

5. Simply

#ad

Z przyssawką, Simply DISM01 lusterko wewnętrzne, 210 x 50 mm

#ad
Simply #ad - Atwy montaż. 210 x 50 mm. Lustro z przyssawką. Simply asortyment lusterek samochodowych – wewnętrzne lusterko wsteczne. Nie ogranicza widoczności kierowcy.
MarkaSimply #ad
ProducentSimply #ad
Wysokość3.35
Długość11.42
Szerokość4.72
Numer częściDISM01
ModelDISM01

6. CGEAMDY

#ad

Wysoka, duża wizja, uniwersalne lusterko wewnętrzne z przyssawką, panoramiczna ochrona przed oślepieniem do wnętrza samochodu, panoramiczne lusterko panoramiczne, CGEAMDY Samochodowe lusterko wsteczne

#ad
CGEAMDY #ad - To lusterko do jazdy zapewnia kierowcy dodatkową widoczność i eliminuje większość martwych kątów, ciężarówek i łodzi, vanów, crv, suv, które pasuje do większości samochodów, zapewnia kierowcom istotne wsparcie w przypadku ograniczonej widoczności. Dzięki dobrej sile ssania lusterko wsteczne może wytrzymać siłę ciężkości 4, 4 kg i pozostaje przy tym mocno przymocowane do przedniej szyby.

Może również pomóc w kontrolowaniu dziecka lub zwierząt domowych na tylnych siedzeniach. To lusterko wewnętrzne nadaje się również do pojazdów kompaktowych. Jeśli lusterko wsteczne jest uszkodzone, mocne i trwałe, pęknięte szkło nie odpryskuje od powierzchni lustra, dzięki czemu jest bezpieczniejsze w użyciu. Pomoże uczniom jazdy dokładniej obserwować drogę i doskonale zdać egzamin. Atwa instalacja: wystarczy oderwać folię ochronną na przyssawkę, aby przygotować się do naciśnięcia uchwytu blokującego przyssawkę, a następnie umieścić przyssawkę na przednią szybę, a na koniec nacisnąć uchwyt blokujący przyssawkę, aby zablokować stan, wytrzeć kurz w pozycji instalacyjnej, a lusterko wsteczne jest zainstalowane.

To lusterko wsteczne jest bardzo pomocne dla uczniów jazdy i jest idealnym drugim lusterkiem, które może być używane jako lusterko nauczyciela jazdy lub lusterko wsteczne do egzaminu jazdy. Zapobiega kołysaniu się lusterka podczas jazdy i zapewnia lepszą widoczność. Jest w pełni regulowany dzięki naukowej konstrukcji szerokokątnej, odpornego na zużycie materiału, aby poprawić widoczność. Uniwersalne zastosowanie: dobra widoczność jest niezbędna dla kierowcy dla bezpiecznej jazdy.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Numer częściCGEAMDY-Mirror

7. JNNJ

#ad

Ciężarówek białe, do mocowania, szerokokątne lusterko do samochodów, SUV-ów, antyoślepiające, duża widoczność, ochrona przed oślepieniem, JNNJ Lusterko wsteczne do samochodu

#ad
JNNJ #ad - Maksymalna widoczność: wysokiej jakości szkło hd pomaga rozszerzyć widoczność, zmaksymalizować widoczność i eliminować martwe kąty, dzięki czemu kierowca może wyraźnie widzieć za i w samochodzie, bez konieczności przewracania się, co zapewnia lepsze i bezpieczniejsze wrażenia z jazdy. Najpierw przymocuj regulowany klips do krawędzi oryginalnego lustra, następnie pociągnij klips w dół, aż będzie idealnie pasował i naciśnij klips w dół, aby mocno je zamocować.

Atwy montaż: instalacja jest zakończona w ciągu 10 sekund i nie są potrzebne żadne narzędzia. Funkcje nieoślepiające: te nieoślepiające lusterka samochodowe są wykonane z wysoce przezroczystego i wytrzymałego kompozytu z włókna szklanego i filtrują światło słoneczne, aby zapewnić dobrą widoczność w dzień i w nocy bez zniekształceń. Rozmiar można określić, ciężarówek, porównując dostarczone przez nas specyfikacje z oryginalnym lusterkiem wstecznym Twojego samochodu.

Wysokiej jakości materiał: wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS i wypukłego szkła HD, nasze panoramiczne lusterka wsteczne mają wyraźny obraz i brak podwójnych odbić, zaprojektowane, aby zapewnić większy obszar widzenia i zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy. Wysoka jakość i przejrzystość szkła eliminuje zniekształcenia i podwójne odbicia. Szeroka kompatybilność: to lustro utrzymuje oryginalne lusterko samochodowe bezpiecznie na swoim miejscu, aby zapobiec jego chwieściu lub nawet spadaniu podczas jazdy i jest odpowiednie do większości samochodów, samochodów, SUV-ów i innych.
MarkaJNNJ #ad
ProducentJNNJ #ad
Numer częściJNNJ-Mirror
ModelJNNJ-Mirror

8. CGEAMDY

#ad

Ochrona przed oślepieniem, zamiennik do samochodów osobowych, SUV-ów i ciężarówek, uniwersalne lusterko wewnętrzne do samochodu, CGEAMDY Lusterko wsteczne do samochodu, duże pole widzenia, płaskie

#ad
CGEAMDY #ad - Instalacja jest zakończona, aby idealnie pasował, nie należy używać zbyt dużej siły podczas montażu. Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru, porównaj podane przez nas specyfikacje z oryginalnym lusterkiem wstecznym pojazdu, ponieważ w przeciwnym razie może nie pasować do Twojego pojazdu.

Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS i wypukłego szkła HD. Rozszerzone pole widzenia: nasze lusterka panoramiczne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić szerszą widoczność i większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Zadowalająca obsługa: dla większego komfortu jazdy i bezpieczeństwa nasze lusterko panoramiczne jest obowiązkowym elementem Twojego samochodu, skontaktuj się z nami. Jest to również praktyczny prezent dla przyjaciół i krewnych, którzy posiadają samochód, aby poprawić bezpieczeństwo jazdy. Prosimy wziąć pod uwagę.

Wzmocniona szklana powierzchnia hd: wysokiej jakości szkło HD rozszerza pole widzenia i umożliwia kierowcy dobrą widoczność drogi i wnętrza pojazdu, co zapewnia lepszą i bezpieczniejszą jazdę. Najpierw przymocuj regulowany klips do krawędzi oryginalnego lustra, a następnie pociągnij klips w dół i ustaw go tak, a instrukcja montażu jest dołączona do zdjęć. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych produktów, jak to możliwe i rozwiąże Twój problem. Lustro jest delikatne, dociśnij klips do dołu i mocno zamocuj.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Numer częściCGEAMDY-REAR1
ModelCGEAMDY-REAR1

9. CGEAMDY

#ad

Dekoracja wnętrza, błyszcząca osłona lusterka wstecznego dla mężczyzn i kobiet, CGEAMDY Lusterko wsteczne do samochodu ze strasu, uniwersalne akcesoria do samochodów typu SUV srebrne

#ad
CGEAMDY #ad - Szerokie zastosowanie: rozciągliwy klips umożliwia stosowanie uniwersalnych pojazdów, takich jak samochody, SUV, vany i ciężarówki. Zwykłe lustra są nudne i monotonne, ale to lustro może uczynić Twoje życie kolorowym.

Akcesoria do lusterek wstecznych są również odporne na kurz i nie uszkadzają lusterka wstecznego. Materiał klasy premium: ta osłona lusterka wstecznego wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nie blakną łatwo, a powierzchnia lustra bez wytrawionego napisu. Rozmiar: 27 cm x 7 cm. Eleganckie dekoracje: to lusterko wewnętrzne z diamentami prezentuje wysokiej jakości i nastrojowe wnętrze samochodu, szczególnie odpowiednie dla kobiet.

Oryginalne lustro nie jest dłuższe niż 25, 4 cm i nie może być zainstalowane szersze niż 7, 6 cm. Szybka instalacja: migające lusterko samochodowe ma wysuwane zamknięcie z tyłu, wystarczy rozciągnąć zamknięcie i zatrzasnąć oryginalne lusterko, stabilne i trwałe. Wskazówka: jest to zamiennik całego lustra, a nie wykończenie, będzie pasować do oryginalnego lustra.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Numer częściCGEAMDY-Mirror
ModelCGEAMDY-Mirror

10. CGEAMDY

#ad

Skuteczne do samochodów małe, nieoślepiające lusterko wsteczne, CGEAMDY Szerokie lusterko wsteczne z klipsem na lusterko samochodowe, płaskie lusterko panoramiczne do usuwania martwego kąta

#ad
CGEAMDY #ad - Pomóż przewidzieć następne otoczenie, gdy skręcasz lub zmieniasz trasę, zwiększa widoczność. Kąt regulacji 360 stopni: regulowana klamra i lusterko z kątem regulacji 360 stopni. Umożliwia widzenie dalej niż zwykłe lusterka wsteczne. Wietny prezent: zakrzywiona soczewka 1300r powiększa obszar obrazu lustra, rozszerza pole widzenia i zmniejsza kłopoty podczas jazdy wstecznej.

Atwa instalacja: zakończ instalację w ciągu 10 sekund bez użycia narzędzi. Dobrze wyregulować lustro, aby mieć idealną widoczność i usunąć martwy kąt. Najpierw przymocuj regulowaną klamrę do krawędzi oryginalnego lusterka wstecznego, aby mocno je zamocować. Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru, którą udostępniliśmy z oryginalnym lusterkiem wstecznym w Twoim samochodzie. Podaruj nasz produkt jako mały prezent dla rodziny z dzieckiem lub przyjaciela z samochodem, to bardzo dobry wybór. Z pewnością spodoba Ci się ten produkt! Instalacja zakończona, następnie pociągnij klips w dół i ustaw go, aż będzie idealnie pasował, naciśnij klamrę w dół, instrukcja montażu jest również dołączona na zdjęciu.

Zaprojektowany, w której Twoje dziecko jest na tylnym siedzeniu i nie musisz odwracać głowy. Odpowiedni rozmiar: pracuj dobrze dla większości samochodów ciężarowych, samochodów, porównaj specyfikację, SUV. Konstrukcja baby protect : lusterko do siedzenia dziecięcego jest połączone z osobnym uchwytem na zagłówek, aby pomóc Ci poznać sytuację, który umożliwia pełną manewrowanie pod każdym kątem w pojeździe.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Numer częściCGEAMDY-Rear
ModelCGEAMDY-Rear