Top 10 eurobox 60×40 Transparent – Pojemniki otwarte

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Karton

#ad

Pudełko do przechowywania, pudełko do układania w stos, Karton Eurobox zamknięty, 60 x 40 x 32 cm, mleczny, nadaje się do kontaktu z żywnością

#ad
Karton #ad - Rolki są odporne na temperaturę od -20 do +60 °C / odporne na większość kwasów, olejów i zasad. Odporny na zimno i wysokie temperatury / nadaje się do kontaktu z żywnością / można układać w stos, również z innymi pojemnikami europejskimi. Nadaje się do przenośników / idealny do transportu i przechowywania wielokrotnego użytku. Zamknięta wersja boczna / gładkie, zamknięte dno. Idealnie nadaje się do bezpiecznego przechowywania i wysyłki delikatnych towarów / wykonany z polipropylenu.
MarkaKarton #ad
ProducentKarton #ad

2. Cristalray

#ad

WHAM "Crystal Box" z pokrywką, 45 litrów 60 x 40 25 cm przezroczyste, Cristalray 5 sztuk

#ad
Cristalray #ad - Wham "crystal box" z pokrywką – 45 litrów – 60 x 40 x 25 cm – przezroczyste. To pudełko do przechowywania z tworzywa sztucznego marki WHAM o pojemności 45 litrów jest idealne do przechowywania większych przedmiotów. Jest ona wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu zawartość jest łatwo widoczna. Możliwość układania w stos z pokrywką / w stanie pustym można układać jeden na drugim. Rozmiar: 45 litrów pokrywka zamykana na stałe. Jest bardzo popularny do przechowywania na strychu i w garażu.
MarkaCristalray #ad
ProducentWHAM #ad
Wysokość9.84
Długość23.62
Waga55.12
Szerokość15.75

3. Auer Packaging

#ad

Eurobox pojemnik Eurobox 60 x 40 x 27

#ad
Auer Packaging #ad - Wysokiej jakości pojemnik euro wyjątkowo trwały i tym samym ekonomiczny. Eurobox o wymiarach 60 x 40 x 27 cm jest odporny na kwasy i zasady, na zimno i wysokie temperatury. Skrzynka z tworzywa sztucznego z możliwością układania w stos dzięki otwartym uchwytom jest wyjątkowo łatwa do przenoszenia. Pojemnik euro eg 64/27 firmy auer o pojemności 56 l, idealny do żywności, narzędzi, artykułów kempingowych itd. Skrzynka z tworzywa sztucznego z możliwością układania w stos do kompletacji, przechowywania i transportu towarów.
MarkaAuer Packaging #ad
ProducentAuer Packaging GmbH #ad
Wysokość10.63
Długość23.62
Szerokość15.75
Numer części27690

4. Unimet

#ad

Unimet Zestaw 4 eurobox z pokrywką i rolkami 60 x 40 x 33 cm przezroczyste uchwyty srebrne

#ad
Unimet #ad - Przezroczyste pudełko z przezroczystą pokrywką, zawsze widzisz, co jest w środku. Można w niej schować wszystko – od zabawek po buty. Super praktyczne pudełka z tworzywa sztucznego z pokrywką. Eurobox z pokrywką 60 x 40 x 30 cm. Z kółkami i pokrywą. Możliwość układania w stos, gniazdowania, zdejmowane koła.
MarkaUnimet #ad
Wysokość15.75
Długość23.62
Szerokość11.81
Numer części718959

5. Unimet

#ad

Unimet 3 sztuki eurobox z pokrywką i rolkami 60 x 40 x 33 cm przezroczyste uchwyty srebrne

#ad
Unimet #ad - Można w niej schować wszystko – od zabawek po buty. Eurobox z pokrywką 60 x 40 x 30 cm. Z kółkami i pokrywą. Możliwość układania w stos, gniazdowania, zdejmowane koła. Przezroczyste pudełko z przezroczystą pokrywką, zawsze widzisz, co jest w środku. Super praktyczne pudełka z tworzywa sztucznego z pokrywką.
MarkaUnimet #ad
Numer części18825
Model2

6. Auer Packaging

#ad

Eurobox pojemnik Eurobox 60 x 40 x 33,5 cm z pokrywą na zawiasach

#ad
Auer Packaging #ad - Zamykany pojemnik z tworzywa sztucznego chroni towar przed zabrudzeniami i uszkodzeniami podczas transportu. 43, 66 l, 5 cm do przechowywania i transportu. Idealny do magazynu, przemysłu spożywczego, transportu, na kemping itd.40 x wys. 60 x szer. Nadaje się do systemów przenośnikowych – oryginalny produkt wysokiej jakości Auer Packaging Made in Germany! Pojemnik euro z pokrywą zawiasową ed 64/32 hg, dł. Pojemnik do przechowywania jest odporny na kwasy i zasady, odporny na zimno i wysokie temperatury.
MarkaAuer Packaging #ad
ProducentAuer Packaging GmbH #ad
Wysokość13.19
Długość23.62
Waga6.97
Szerokość15.75
Numer części27668

7. aidB

#ad

Aidb Pokrywa zawiasu basicline/lightline przezroczysta 600 x 400 mm, przezroczysta pokrywa zawiasowa do Eurobox

#ad
aidB #ad - Pokrywa idealnie pasuje do półprzezroczystych pudełek Euro aidB. Dzięki półprzezroczystej pokrywie nawet przy zamkniętym pudełku widać to, co znajduje się w pudełku. Dzięki gładkiej powierzchni pokrywka jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Przezroczysta pokrywka z pewnością nadaje się do kontaktu z żywnością z polipropylenu PP-C kopolimer.
MarkaaidB #ad
ProducentaidB #ad
Wysokość0.01
Długość15.75
Szerokość23.62

8. PROREGAL

#ad

Pojemnik transportowy, pojemnik, pudełko transportowe, PROREGAL SuperSparSet LightLine 5 przezroczystych pojemników euro z otwartym uchwytem | wys. x szer. x gł. 22 x 30 x 40 cm | 24 litry | eurobox

#ad
PROREGAL #ad - Jeszcze więcej ofert % – jeszcze więcej pojemników Euro SuperSparSet firmy Proregal jest dostępnych w różnych wersjach i rozmiarach. Wszechstronność – możliwość układania w stos, odporna na temperaturę, gwarantowana przystosowana do kontaktu z żywnością i w 100% nadaje się do recykl.

Wystarczy wyszukać "Proregal Super ekonomiczny zestaw". Poręczny – przestronne i ergonomiczne otwarte wgłębienia do łatwego transportu i łatwego czyszczenia gładkie dno. Nadaje się do zastosowań przemysłowych i przemysłowych – przezroczyste pudełko eurobox ze stabilnego tworzywa sztucznego PPC to idealny pojemnik euro do przechowywania, transportu i przechowywania. Zestaw ekonomiczny – dzięki ekonomicznemu zestawowi składającemu się ze stabilnych pojemników Euro LightLine możesz stworzyć porządek i zaoszczędzić pieniądze.
MarkaPROREGAL #ad
ProducentPROREGAL #ad
Wysokość8.66
Długość15.75
Waga1.08
Szerokość11.81

9. axentia

#ad

55 l, 60 x 40 x 34 cm, Axentia pojemnik do przechowywania z pokrywką, na kółkach, 55 l

#ad
axentia #ad - Transparente aufbewahrungsbox mit farbigem Deckel in Anthrazit, Gelb oder Blau - Farbe nicht wählbar. Universalbox aus Kunststoff - rollbar, platzsparend und stapelbar. Lieferumfang: 1 x Aufbewahrungsbox mit farbigem Deckel. Hygienische eurobox mit zwei Griffen, vier Rollen und zwei seitlichen Verschlüssen - vielseitige Einsatzmöglichkeiten. Maße: ca 60 x 40 x 34 cm, Volumen: ca 55l.
Markaaxentia #ad
ProducentAxentia #ad
Wysokość13.39
Długość23.62
Waga2.05
Szerokość15.75
Numer części235874
Model235874

10. Novaliv

#ad

45 l, z zamknięciem na klips, duże, nie zawiera BPA, antracytowe, tworzywo sztuczne, można układać w stos, Novaliv 2 x pudełka do przechowywania z pokrywką, zwijane, 61 x 40 x 26 cm

#ad
Novaliv #ad - Zamykanie: pudełko do przechowywania z rolkami jest szczelnie zamknięte, wymiary wewnętrzne: ok. Eurobox z rolkami, pojemność 45 litrów, pokrywką i zamknięciem na klips. X wys. Ok. Możliwość układania w stos: plastikowe pudełko z pokrywką można układać w stos i można je układać w stos.

53x31x23, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów. 61 x 40 x 26 cm, 5 cm. Zawiera ten sam materiał jak w przypadku pudełek przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Pudełka na kółkach z pokrywką to system modułowy i można je łączyć z innymi pojemnikami firmy Novaliv. Dlatego idealnie nadaje się jako pudełko na buty, skrzynia na zabawki, skrzynka do przechowywania. Wytrzymałe: pudełka do układania w stos są wykonane ze specjalnego, odpornego na pęknięcia i uderzenia tworzywa sztucznego.

Zakres dostawy: dwa pudełka do przechowywania z pokrywką, wyprodukowane w Niemczech, 100% nowy materiał polipropylenowy, marka Novaliv. Wielofunkcyjność: pudełka na kółkach z tworzywa sztucznego nadają się do przechowywania różnych przedmiotów w piwnicy, karton do przeprowadzki, pudełko do przechowywania, garażu lub w domu. X szer. Nośność: ok. Wymiary pudełka dł.
MarkaNovaliv #ad
ProducentNovaliv #ad