Top 10 zmywarka do Zabudowy 60 – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 zmywarka XXL w pełni zintegrowana / 60 cm / Home Connect / TimeLight / suszenie zeolitu / 8 programów ze stali nierdzewnej

#ad
Neff #ad - Dla jakości, na której można polegać. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. W cm: 60, 0 x 55, 0 Suszenie zeolitu: naturalny mineralny zeolit zmniejsza zużycie energii do minimum, wchłaniając wilgotne powietrze w fazie suszenia i przekształcając je w suche, gorące powietrze.

Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.

X gł. System bezpieczeństwa znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Wymiary wnęki szer. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość7.09
Długość14.96
Waga96.6
Szerokość14.96
Numer częściS257ZCX35E
ModelS257ZCX35E
GwarancjaBrak gwarancji.

2. Siemens

#ad

Siemens SR61IX05KE iQ100 w pełni zintegrowana zmywarka / F / 78 kWh / 9 MGD / Smart Home kompatybilna z Home Connect / VarioSpeed / infoLight wskaźnik zasilania

#ad
Siemens #ad - Tab counter: licznik tabletów do zmywarki zachowuje przegląd i informuje o tym za pośrednictwem aplikacji Home Connect w odpowiednim czasie, gdy tabletki się wyczerpią. Infolight: zawsze najważniejsze w zasięgu wzroku: niebieska kropka światła na podłodze służy jako wskaźnik pracy i informuje o aktualnym stanie zmywarki.

Home connect: uruchom w pełni zintegrowaną zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect. Aplikacja automatycznie zaleci odpowiedni program. Variospeed plus na żądanie: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki VarioSpeed Plus na żądanie skrócisz czas trwania programu ze zmywarki do zabudowy. Easystart: dzięki aplikacji Home Connect zawsze znajdziesz odpowiedni program do zmywarki do zabudowy.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens AG #ad
Wysokość5.51
Długość25.2
Waga60.21
Szerokość25.2
Numer częściSR61IX05KE
ModelSR61IX05KE
GwarancjaGwarancja producenta.

3. Neff

#ad

Open Dry, Home Connect, 8 programów, 60 cm, NEFF S157ECX21E N70 zmywarka do naczyń, stal nierdzewna, w pełni zintegrowana, TimeLight

#ad
Neff #ad - Wymiary wnęki szer. Open dry: po zakończeniu programu płukania i suszenia drzwi urządzenia otwierają się całkowicie samoczynnie. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech.

Suche i schłodzone naczynia bez czekania. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. W cm: 60, 0 x 55, 0 Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. X gł. Dla jakości, na której można polegać. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna.

Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga88.91
Szerokość23.54
Numer częściS157ECX21E
ModelS157ECX21E
GwarancjaBrak gwarancji.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

BOSCH SMV4ECX24E zmywarka seria 4, HomeConnect, w pełni zintegrowana zmywarka z szufladą na sztućce, 60 cm, szuflada Vario, Flex kosze, Efficient Dry, Silence Plus, Rack Matic

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Efficientdry: drzwi zmywarki otwierają się automatycznie po zakończeniu programu. Proszę zwrócić uwagę, że panel przedni nie wchodzi w zakres dostawy. W pełni zintegrowana: w pełni zintegrowana zmywarka jest wyposażona w przednią część w projektowaniu Twojej kuchni, dzięki czemu harmonijnie wpasowuje się w pomieszczenie.

Dzięki dodatkowym wycięciom szuflada Vario zapewnia również miejsce na mniejsze naczynia. Dzięki informacjom o stanie zmywania oraz funkcji Silence on Demand i ulubionemu programowi masz pełną kontrolę nad zmywarką. Home connect: inteligentną zmywarką można bez problemu sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Szuflada vario: trzeci poziom załadunku w pełni zintegrowanej zmywarki zapewnia miejsce nie tylko na sztućce. Poprawia to proces suszenia, zapobiega tworzeniu się kondensacji i delikatnie chłodzi naczynia. Rackmatic: dzięki potrójnemu stojakowi rackmatic górny kosz zmywarki posiada trzystopniową regulację wysokości o 5 cm i zapewnia więcej miejsca na kieliszki do wina lub talerze do pizzy.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga78.48
Szerokość23.54
Numer częściSMV4ECX24E
ModelSMV4ECX24E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Siemens

#ad

Siemens SN63HX60CE iQ300 w pełni zintegrowana zmywarka / D / 85 kWh / 14 MGD / Smart Home kompatybilna z Home Connect / varioSpeed Plus / szuflada Vario

#ad
Siemens #ad - Infolight: zawsze najważniejsze w zasięgu wzroku: niebieska kropka światła na podłodze służy jako wskaźnik pracy i informuje o aktualnym stanie zmywarki. Dzięki temu można wygodnie przechowywać nieporęczne naczynia i naczynia, takie jak garnki, patelnie i woki.

Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect. Rackmatic: górny kosz zintegrowanej zmywarki można regulować w trzech stopniach. Kosze flex: gotowe na twoje naczynia: kosze flex zapewniają maksymalną elastyczność i łatwość obsługi podczas ładowania i rozładowywania zmywarki do zabudowy. Variospeed plus: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki VarioSpeed Plus można skrócić czas trwania programu zmywania w zmywarce do naczyń.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens AG #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga77.85
Szerokość23.54
Numer częściSN63HX60CE
ModelSN63HX60CE
GwarancjaNr

6. Siemens

#ad

Siemens SN43HS41TE iQ300 zmywarka do naczyń / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatybilna z Home Connect/Higiena Plus / Vario system kosza, kolor srebrny

#ad
Siemens #ad - Aquastop: system aquastop skutecznie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę: po wykryciu wycieku natychmiast wyłącza dopływ wody do zmywarki. Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect.

Variospeed plus na żądanie: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki varioSpeed Plus na żądanie skrócisz czas trwania programu. Przycisk ulubiony: umieść ulubioną kombinację programu zmywania i opcji na przycisku ulubionego – aby uzyskać szybki, wygodny i indywidualny wybór programu. Tab counter: licznik tabletów do zmywarki zachowuje przejrzystość i informuje Cię w odpowiednim czasie za pośrednictwem aplikacji Home Connect o wyczerpaniu się zakładek.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość32.09
Długość22.56
Waga84.88
Szerokość23.54
Numer częściSN43HS41TE
ModelSN43HS41TE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Siemens

#ad

Stal nierdzewna, Siemens SN65ZX49CE iQ500 w pełni zintegrowana zmywarka / C / 75 kWh / 14 MGD / suszenie zeolitowe / Smart Home kompatybilna z Home Connect / glassZone w górnym koszu

#ad
Siemens #ad - Dzięki temu można wygodnie przechowywać nieporęczne naczynia i naczynia, takie jak garnki, patelnie i woki. Timelight: zawsze najważniejsze w zasięgu wzroku: Twoja zmywarka wyświetla na podłodze kuchennej wyświetlacz optyczny, który informuje o pozostałym czasie pracy i statusie programu.

Rackmatic: górny kosz zintegrowanej zmywarki można regulować w trzech stopniach. Variospeed plus: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki VarioSpeed Plus można skrócić czas trwania programu zmywania w zmywarce do naczyń.

Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect. Kosze flex: gotowe na twoje naczynia: kosze flex zapewniają maksymalną elastyczność i łatwość obsługi podczas ładowania i rozładowywania zmywarki do zabudowy.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość6.69
Długość16.93
Waga106.92
Szerokość16.93
Numer częściSN65ZX49CE
ModelSN65ZX49CE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Szuflada na sztućce, PerfectDry z zeolitem suszy nawet tworzywo sztuczne, Bosch Hausgeräte SMV6ZCX49E seria 6 inteligentna zmywarka do naczyń, program Silence wyjątkowo cichy

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Perfectdry: idealnie sucha przy niskim zużyciu energii – nawet w przypadku trudno schnących naczyń. Wymiary produktu bez opakowania wys. X gł.

Cm: 81, 5-87, 5 x 59, 5 x 60 x 55. Silence plus: wyjątkowo cicha zmywarka 42 decybele. X szer. Cm: 81, 8 x 55 cm, wymiary wnęki wys. Wyprodukowano w Niemczech. Timelight: status programu i pozostały czas trwania wyraźnie wyświetlany jako symbole o wysokiej rozdzielczości na podłodze. X gł. Kosze max flex: elastyczne i wygodne ładowanie zmywarki, z lekko poruszającymi się kółkami. Ulubiony program: Twoje spersonalizowane ustawienia za pomocą jednego przycisku. X szer. Extra clean zone: bardzo dokładne czyszczenie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość2.76
Długość11.02
Waga101.04
Szerokość11.02
Numer częściSMV6ZCX49E
ModelSMV6ZCX49E
GwarancjaNr

9. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch Hausgeräte SGI4HAS48E seria 4 zmywarka do naczyń, ekstra suszenie za naciśnięciem przycisku, częściowo zintegrowana, program cichy, 60 cm szerokości, kosz górny z regulacją wysokości,

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Cm: 81, 5 x 59, 8 x 57, 5-87, 3 cm, wymiary wnęki wys. X gł. Wyprodukowano w Niemczech. 7-segmentowy wyświetlacz: wyświetlanie pozostałego czasu pracy, ze standardowymi informacjami, takimi jak zapotrzebowanie na napełnianie.

Kosze flex: elastyczne i praktyczne rozwiązanie zapewniające wygodne załadowanie. X szer. X gł. Aquastop: system aquastop zmywarki zapewnia 100% ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi wodą – dzięki temu Bosch gwarantuje długą żywotność urządzenia. Dodatkowe suszenie: dzięki funkcji Extra suszenie nawet trudne do wysuszenia części naczyń są idealnie wysuszone ze zmywarki do naczyń. Silence plus: wyjątkowo cicha zmywarka 44 decybele. Wymiary produktu bez opakowania wys. Cm: 81, 5 x 60 x 55. X szer.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość32.09
Długość22.56
Waga80.03
Szerokość23.54
Numer częściSGI4HAS48E
ModelSGI4HAS48E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Neff

#ad

NEFF S255ECX11E zmywarka XXL w pełni zintegrowana N50 / 55T x 59,8 szer. x 86,5 wys. cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 6 programów / stal nierdzewna/czarna klasa energetyczna C

#ad
Neff #ad - Wymiary wnęki szer. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. Dla jakości, na której można polegać. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni.

Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem.

Chef 70°: nawet uporczywe resztki jedzenia nie stanowią problemu dla programu 70 stopni. X gł. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. W cm: 60, 0 x 55, 0 Dzięki podwyższonej temperaturze i zwiększonemu ciśnieniu wody strumienia wszystko jest błyszczące, czyste, również bez namaczania lub wstępnego płukania.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość34.06
Długość21.65
Waga96.56
Szerokość23.54
Numer częściS255ECX11E
ModelS255ECX11E
GwarancjaBrak gwarancji.