Top 10 Zelsius Gewächshaus – Szklarnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Zelsius

#ad

Szklarni #2, 113 x 60,5 x 0,6 cm, ogrodu, Zelsius Płyta komorowa 6 mm, podwójna płyta komorowa do szklarni

#ad
Zelsius #ad - Płyta poliwęglanowa jest wyposażona w odporne na działanie światła i promieniowanie UV szklenie. Nadaje się również do inspektów, ogrodnictwa, wiaty garażowej i innych zadaszeń.

Pasujące akcesoria | płyta poliwęglanowa może być idealnie stosowana jako płyta zamienna #2 do wielu szklarni Zelsius oraz do wielu innych. Wszechstronność | płyta komorowa idealnie pasuje do szklarni. Dzięki temu wytrzymuje temperatury od -25°C do +60°C i jest odporna na uderzenia i rzucanie piłką. Atwe dopasowanie – jeśli podwójna płyta komorowa nie pasuje, można ją łatwo przyciąć do pożądanego rozmiaru za pomocą noża, noża do dywanów lub noża do rigipsu. Twoja kreatywność nie zna granic. Stabilna | nasza stabilna płyta komorowa jest odporna na wiatr i warunki atmosferyczne. Zakres dostawy | 1 x płyta komorowa o grubości 6 mm.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Wysokość0.24
Długość44.49
Waga0.88
Szerokość23.82
Numer częściGwPl_2plus

2. Zelsius

#ad

Zelsius zapasowa płyta komorowa z poliwęglanu, do szklarni 113 x 60,5 x 0,4 cm, grubość 4 mm

#ad
Zelsius #ad - Do szklarni Zelsius. 60, 5 cm x wys. Wymiary: dł. Markowy produkt firmy Zelsius. Zapasowa płyta #2 do szklarni z aluminium. Płyta komorowa z poliwęglanu. 0, 4 cm. 113 cm x szer.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_2

3. Zelsius

#ad

Zelsius #1 zapasowa płyta komorowa z poliwęglanu, 121 x 60,5 x 0,6 cm, do szklarni

#ad
Zelsius #ad - Markowy produkt firmy Zelsius. Zapasowa płyta # 1 do szklarni aluminiowej. 0, 6cm. Wymiary ok. Dł. Zapasowa płyta komorowa z poliwęglanu. 60, 5cm x wys. Do szklarni zelsius asin: b00khsy5q0 i B00KHT2Z98. 121cm x szer.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_1plus

4. Zelsius

#ad

Zelsius zestaw zapasowych płyt komorowych z poliwęglanu do szklarni GW04, grubość płyt 6 mm

#ad
Zelsius #ad - Szybki i Łatwy montaŻ:wymień szybko i łatwo stare/uszkodzone płyty. Płyty komorowe można łatwo modyfikować i bez problemu ciąć na wymiar za pomocą nożyka. Kompletny zestaw:zelsius – zestaw zapasowych płyt 6 mm, pasujący do szklarni GW04 firmy Zelsius. --. Materiał:płyty komorowe z poliwęglanu, 6 mm. Markowy produkt firmy Zelsius.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_set04plus

5. Zelsius

#ad

Ogrodu i szklarni, Zelsius 42-częściowy zestaw płyt komorowych | płyta szklarniowa 6 mm | płyty zapasowe do szklarni

#ad
Zelsius #ad - Nadają się również do wczesnych grządek, ogrodnictwa, wiat i innych zadaszeń. Stabilność | nasze stabilne płyty komorowe są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne.

Atwe dopasowanie | jeśli podwójne płyty komorowe nie pasują, można je łatwo przyciąć nożem do pożądanego rozmiaru za pomocą noża do dywanów lub noża do rigipsa. Kompletny zestaw | płyty z poliwęglanu są idealnym zestawem wymiennych płyt do szklarni Zelsius o wymiarach 380 x 190 cm Gw06 oraz wielu innych. Płyta z poliwęglanu jest wyposażona w przebarwiające się, odporne na działanie promieni UV. Kreatywność nie zna granic. Zakres dostawy | 42 x płyty komorowe o grubości 6 mm. Dzięki temu wytrzymuje temperatury od -25°C do +60°C i jest odporny na uderzenia i piłkę. Wielofunkcyjność | płyty komorowe idealnie pasują do szklarni.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_set06plus

6. Gardebruk

#ad

Aluminiowa szklarnia XXL do hodowli roślin

#ad
Gardebruk #ad - Wszechstronne zastosowanie: stabilna szklarnia zapewnia wystarczająco dużo miejsca do uprawy roślin. Wysoka stabilność: dzięki dodatkowym wspornikom w obszarze ścian i dachu zapewniona jest stabilność i bezpieczeństwo. Rynna deszczowa kieruje strumień deszczu z boku szklarni w dół.

Dane techniczne: szklarnia 11, 2 m² | materiał: profile aluminiowe poliwęglanowe PC, płyty komorowe z komorami pustymi pc, dł.190 x wys. Nierdzewne, odporne na warunki atmosferyczne aluminium zapewnia bardzo długą żywotność. Szklarnia może być wykorzystywana zarówno do uprawy różnych rodzajów warzyw i ziół, jak również do uprawy lub zimowania niektórych roślin. 380 x szer. Fundament z ocynkowanej stali zapewnia większą stabilność szklarni i zapobiega opadaniu na miękkim podłożu. Aluminiowa szklarnia: szklarnia marki gardebruk z wbudowanym termometrem składa się z anodyzowanych profili aluminiowych i izolujących ciepło płyt komorowych.

Idealna cyrkulacja powietrza: 4 składane, praktyczne okna dachowe oraz duże drzwi przesuwne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu można bezpośrednio przechwytywać wodę deszczową i ją wykorzystać. 195 cm | 1 x termometr do przyklejenia | powierzchnia do przechowywania: 7, 73 m³, 4 mm | Zbuduj teraz swoje własne rośliny dzięki tej szklarni.
MarkaGardebruk #ad
ProducentGardebruk #ad
Wysokość76.77
Długość149.61
Szerokość74.8
Numer części101480
Model991469

7. Zelsius

#ad

Do wewnątrz, szklarnia, czarno-zielony, namiot do uprawy roślin, ciemnia, Zelsius namiot do upraw MyHomeGrow

#ad
Zelsius #ad - Nasze namioty na rośliny zelsius świetnie nadają się do tego, ziołom, by umożliwić wzrost roślinom, owocom i warzywom również podczas zimnej pory roku. Wyjmowana, wodoszczelna mata wewnętrzna chroni podłogę przed wilgocią i jest łatwa do czyszczenia.

Zalety – duże wejście przednie można łatwo otworzyć za pomocą 2-kierunkowego zamka błyskawicznego, co zapewnia łatwy dostęp. Atwy montaż – green up your life! – domowa hodowla roślin dla każdego mężczyzny i każdej kobiety! Do upraw wewnątrz pomieszczenia, kwiatom, uprawiaj ogrodnictwo we własnych 4 ścianach. Klimat wewnętrzny można również regulować za pomocą klap wentylacyjnych na rzep, a dzięki wkładce siatkowej niepożądane szkodniki pozostają na zewnątrz.

Właściwości – dostępy z podwójnymi sznurkami umożliwiają instalację systemów wentylacyjnych, kabli i akcesoriów. Wysoce odblaskowa powłoka po wewnętrznej stronie zapewnia odbicie światła o wartości 95% i wspomaga efektywny wzrost roślin. Najlepsza jakość – czarna poszewka wykonana jest ze stabilnego materiału wysokiej jakości i w 99, 9% nie przepuszcza światła. W razie potrzeby haczyk zatrzaskowy utrzymuje wejście otwarte.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGROW02
ModelGROW02

8. Zelsius

#ad

Zelsius 36-częściowy zestaw płyt komorowych | płyty szklarniowe 6 mm | płyty zamienne do szklarni, ogrodu

#ad
Zelsius #ad - Wielofunkcyjność | płyty komorowe idealnie pasują do szklarni. Dzięki temu wytrzymują temperatury od -25°C do +60°C i są odporne na uderzenia i rzucanie piłką. Stabilne | nasze stabilne płyty komorowe są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne.

Zakres dostawy | 36 x płyty komorowe o grubości 6 mm. Nadają się również do inspektów, ogrodnictwa, wiaty garażowej i innych zadaszeń. Twoja kreatywność nie zna granic. Kompletny zestaw | płyty z poliwęglanu to idealny zestaw płyt zamiennych do szklarni Zelsius o wymiarach 310 x 190 cm Gw05 oraz do wielu innych. Atwe dopasowanie – jeśli podwójne płyty komorowe nie pasują, można je łatwo przyciąć do pożądanego rozmiaru za pomocą noża, noża do dywanów lub noża do rigipsu. Płyta poliwęglanowa jest wyposażona w odporne na działanie światła i promieniowanie UV szklenie.
MarkaZelsius #ad
ProducentZelsius #ad
Numer częściGwPl_set05plus

9. BRAST

#ad

Szara, nierdzewna, 190 x 190 x 195 cm, 38 modeli 190 x 190 x 195 cm – 490 x 250 x 235 cm, płyty 4 mm, BRAST Szklarnia aluminiowa z fundamentem, certyfikat TÜV

#ad
BRAST #ad - Dzięki tej intensywnej kontroli możemy stwierdzić, żywotności, że nasze szklarnie aluminiowe spełniają najwyższe standardy jakości. Dzięki fundamencie można osiągnąć nawet wysokość 248 cm! Dzięki tej imponującej wysokości można poruszać się w nim o wiele wygodniej bez konieczności schylania się. Badanie to wykracza poza aspekty czysto techniczne i obejmuje ocenę przydatności do użytkowania, odporności na korozję profili aluminiowych, stabilności oraz dużej obciążalności.

Dostawa w stanie rozłożonym, pojemność 5, 2 okna po 60 x 60 cm, w 2 paczkach jako specjalna wysyłka. Na każdą okazję: nasze szklarnie wyróżniają się dzięki dołączonej ramie fundamentowej, łatwe przesuwanie drzwi na kółkach, masywnym łącznikom narożnym, solidnym płytom komorowym 4 mm, regulowanym na wysokości i zamykanym wentylacjom.331 kg, wymiary fundamentu 190 x 190 x 13 cm, 42 m3, 4 haczyki, wysokość boku 125 cm, wysokość kalenicy 195 cm, wymiary drzwi 61 x 160 cm, 5 dodatkowych wzmocnień szczytowych, wysokość z fundamentem 208 cm, płyty komorowe 4 mm szczegółowa instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.5

5 cm i szczególnie godne uwagi: 235 cm. Wymiary: powierzchnia podstawy 3, 61 m², materiał: profile aluminiowe zielone; poliwęglanowe pc, waga ok. Dodatkowe wzmocnienia dachowe, podpory dachowe i wzmocnienia profilu ściennego, dzięki czemu nasze szklarnie w tej klasie cenowej znacznie przewyższają stabilność. B>>mając na uwadze: nie tylko jeden z trzech różnych kolorów i długości, ale także pomiędzy trzema różnymi wysokościami: 195 cm, 200 g. Wszystkie szklarnie aluminiowe brast zostały w pełni przetestowane i certyfikowane przez tÜv süd.
MarkaBRAST #ad
ProducentBRAST #ad
Wysokość76.77
Długość74.8
Waga68.34
Szerokość74.8

10. Blumixx

#ad

Aluminiowa szklarnia 250 x 190 cm – 4,75 m² – płyty 4 mm – wytrzymała, mrozoodporna i wszechstronne zastosowanie – idealna do pomidorów, ziół i młodych roślin – łatwy montaż, bez fundamentu

#ad
Blumixx #ad - Efektywny klimat wzrostu: przezroczyste płytki zapewniają optymalne warunki oświetlenia i zatrzymywanie ciepła, idealne do wzrostu roślin.

Wytrzymałe materiały: rama aluminiowa z 4 mm komorą wydrążoną i podwójnymi płytami komorowymi, odporna na warunki atmosferyczne, odporna na warunki atmosferyczne. Optymalne wymiary do ogrodów: całkowita powierzchnia 4, 75 m², o wymiarach 250 x 190 m, idealna do średnich ogrodów. Atwy montaż: łatwy i szybki montaż bez fundamentu, idealny dla miłośników ogrodnictwa na wszystkich poziomach doświadczenia. Wszechstronne możliwości zastosowania: idealny jako domek na pomidory, inspekt lub mały szklany domek do różnych roślin i ziół.
MarkaBlumixx #ad
ProducentBlumixx #ad
Wysokość76.77
Długość98.43
Szerokość74.8
Numer części119002
Model119002