Top 10 Wandfarbe Weiß 10l Günstig – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 5 litrów biały

#ad
Caparol #ad - Wysycha bardzo szybko i bezwonnie, dlatego szczególnie dobrze nadaje się do obiektów, które mają być szybko malowane lub odnowione, a następnie ponownie użyte lub pokryte. Do najwyższej jakości malowania ścian i sufitów na wszystkich powierzchniach wewnętrznych.

Nie zawiera środków konserwujących, doskonale nadaje się do naprawy, bardzo wysoki stopień białości, podwójne pokrycie, łatwe napełnianie, nie zawiera substancji czynnych zamgławiających, nie żółknie. Indeko-plus posiada podwójną zdolność krycia, dzięki czemu najczęściej wystarczy jedna warstwa.

Szpitale, urzędy publiczne oraz prywatne pomieszczenia mieszkalne są preferowanym obszarem zastosowania farb Indeco plus, domy spokojnej starości, domy handlowe, hotele, biura, restauracje, przedszkola, gabinety lekarskie, szkoły, ponieważ żaden zapach farby nie przeszkadza użytkownikom ani mieszkańcom.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad
Waga15.21
Numer części992095

2. Alpina

#ad

Alpina Jedwabny lateks o wyglądzie białego jedwabiu – wytrzymała i oddychająca farba ścienna – wydajna, dobrze kryjąca i nadająca się do czyszczenia – 10 litrów

#ad
Alpina #ad - Szlachetny jedwabny połysk: jedwabny lateks farba Alpina ma szlachetny jedwabny połysk i efektownie podkreśla struktury ściany, takie jak stiuk lub tapety strukturalne.

Zmywalna: oddychająca farba wewnętrzna jest ponadto zmywalna, dzięki czemu zabrudzenia można łatwo usunąć bez szkody dla malowania. Wytrzymały: jedwabny lateks alpina nadaje się szczególnie dobrze do ścian, takich jak np. Wysoka siła krycia: optymalne podłoże powinno być suche, mocne i nośne, aby uzyskać dobry i jednocześnie wystarczająco kryjący efekt. Do powierzchni 7, 5 m², przy jednokrotnym malowaniu potrzebny jest jeden litr farby, a do powierzchni 38 m² potrzeba pięciu litrów farby. Pokój dziecięcy lub klatkę schodową, które muszą wytrzymać nieco więcej, ponieważ farba jest bardzo wytrzymała. Wydajny: farba lateksowa jest bardzo wydajna.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość9.49
Długość14.25
Waga35.27
Szerokość9.33
Numer części995049

3. Schöner Wohnen

#ad

Schöner Wohnen Polarweiss 11 l farba ścienna, farba sufitowa farba wewnętrzna

#ad
Schöner Wohnen #ad - Piękna biel polarna jest odporna na ścieranie. Matowa i oddychająca profesjonalna farba dyspersyjna do wnętrz, która jest łatwa w obróbce.
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentSchöner Wohnen #ad
Waga24.25
Numer części45357136

4. Caparol

#ad

Biały, Caparol Malerit E.L.F. 12,5 litra

#ad
Caparol #ad - Rozpuszczalna w wodzie, przyjazna dla środowiska, bezzapachowa. Również w obszarach zastosowanie czułemu mieszkania i biura. Wiatowej klasy korporacyjnej, śnieżnobiały kolor w środku. Na mokro klasa 3 na ścieranie, stopień połysku: stumpfmatt. Wysoka zdolność krycia/zdolność krycia Klasa 1.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad

5. Caparol

#ad

Caparol CapaDIN

#ad
Caparol #ad - Nie zawiera składników powodujących „fogging” – „łapanie” kurzu z powietrza. Atwa w użyciu. Bezemisyjna, bezrozpuszczalnikowa, o słabym zapachu. Dyfuzyjna. Wodorozcieńczalna i ekologiczna.
MarkaCaparol #ad
ProducentUNKWN #ad
Wysokość10.04
Długość11.81
Waga39.68
Szerokość11.81
Numer części1
Model11283000

6. Schöner Wohnen

#ad

Kolor biały, Schöner Wohnen Polarweiss farba do wnętrz 10 l, odporna na ścieranie

#ad
Schöner Wohnen #ad - Perfekcyjny efekt końcowy. Doskonałe krycie. Wydajność: ok. Wysoka wydajność:. 110–150 ml/m².
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentBrillux #ad
Waga33.07
Numer części274042 Polarweiss 10 l

7. ADLER

#ad

ADLER Tiromin biały 1 litr – farba krzemianowa premium do wnętrz, biała, zmiękczaczy i środków konserwujących, farba mineralna – bez rozpuszczalników

#ad
ADLER #ad - Neutralny zapach. Farba mineralna klasy premium: biała, matowa farba krzemianowa o najwyższej sile krycia klasa 1. Przyjazna dla środowiska: farba mineralna firmy Adler jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska i godna polecenia biologiczne.

Salonów, płyt gipsowo-kartonowych. Całkowity zakres wewnętrzny: farba krzemianowa do malowania ścian i sufitów we wnętrzach, kuchni, beton, korytarzach, łazienek, nadaje się również do szkół i przedszkoli budynków użyteczności publicznej. Zalecany do podłoży mineralnych tynk, domków na strychach, np. Wyprodukowany bez dodatku rozpuszczalników, zmiękczaczy i konserwantów.

Adler - rodzinny zakład od 1934 roku – wiodący w austrii producent lakierów, wysoką jakość, farb i produktów do ochrony drewna gwarantuje najwyższy poziom zadowolenia, kompleksową wiedzę o zastosowaniach i produkty przyjazne dla środowiska w jakości premium. Oddychający i odporny na pleśń. Przyjazny dla alergików: odpowiedni dla alergików.
MarkaADLER #ad
ProducentADLER #ad
Waga3.73
Numer części406505006811

8. WO-WE

#ad

WO-WE Farba energooszczędna termiczna farba do ścian wewnętrznych farba ścienna farba do pomieszczeń mieszkalnych farba klimatyczna W529-5L

#ad
WO-WE #ad - Energooszczędna powłoka ścienna farba i powłoka w jednym. Przywiera do muru, betonu, płyt gipsowo-kartonowych, tynku, płyt sufitowych itp.

Farba sufitowa i ścienna poprawia klimat w pomieszczeniu. Profesjonalny pojemnik z certyfikatem EN. Farba ścienna do salonu, kuchni, sypialni, łazienki, korytarza, piwnicy itp. Farba do ścian wewnętrznych jest bezzapachowa, optymalnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Nakładane materiały malarskie niezawodnie trzymają się. Zużycie: ok. 5-7 m2/l w zależności od podłoża. Atwy w użyciu, gotowy do użycia. Farba wewnętrzna oszczędza koszty energii i ogrzewania dzięki optymalizacji efektu grzewczego.
MarkaWO-WE #ad
ProducentWO-WE #ad
Numer częściW529

9. Preismaxx

#ad

Preismaxx PerfektWeiß wysokiej jakości farba ścienna, klasa ścieralności 2, 10 l, klasa krycia 1, farba do wnętrz, matowa, biała

#ad
Preismaxx #ad - -. Bardzo wydajna do 70 m², 7 m²/l, bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Naszym sprayem izolującym. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy zastosowanie wysokiej jakości narzędzi, jak np.

Bardzo wysoki współczynnik krycia zdolność krycia klasa 1, odporność na ścieranie na mokro klasa 2. Objętość 10 l. Nasz profesjonalny zestaw do renowacji. Bardzo wysokiej jakości matowa biała farba ścienna, nadająca się także do zabarwienia ogólnie dostępnymi na rynku pigmentami. Bardzo dobry efekt malowania, łatwa w obróbce, ograniczone kapanie i rozpryskiwanie. Zacieki z wody lub osady nikotynowe, zalecamy wstępną obróbkę blokującym podkładem, np. -. W przypadku zamalowywania uporczywych plam, takich jak np.
MarkaPreismaxx #ad
Producentbito AG #ad
Numer części4033195183131

10. Alpina

#ad

ALPINA Alpinaweiß farba do ścian 10 litrów oryginalny

#ad
Alpina #ad - Alpinaweiß to najczęściej kupowana farba do wnętrz w Europie. Od ponad 100 lat alpinaweiß jest synonimem najwyższej jakości.
MarkaAlpina #ad
Waga33.07
Numer częściB00A76GCIG