Top 10 Sprossenglas Keimglas Set – Zestawy do kiełkowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ecooe

#ad

Ecooe Kieliszek do kiełkowania zestaw 2 słoików do kiełkowania słoików z 1 miską na wodę, 2 osłony siatki filtrującej ze stali nierdzewnej 304 i 2 stojakami

#ad
ecooe #ad - Dobrze nadaje się do wentylacji i odprowadzania wody oraz sprawia, czyste i higieniczne. Tacka ociekowa z melaminylepsza niż ceramiczna tacka ociekowa, nietłukąca, bezzapachowa, nietoksyczna, bezpieczna w użyciu i trwała. Regulowana podstawa kąt nachylenia stojaka można dowolnie regulować, że pyszne kiełki fasoli pozostają świeże, dzięki czemu nasiona o różnych rozmiarach mogą przylegać do słoika.

Pasuje do różnych kiełków zestaw hydroponicznych zestawów uprawnych i systemów, grochu, który umożliwia samodzielną uprawę kiełków fasoli mung, brokułów, lucerny, soczewicy i innych kiełków w pomieszczeniach i w każdej chwili cieszyć się najświeższymi ekologicznymi kiełkami. Pokrywa filtra ze stali nierdzewnej 304 - pokrywka filtra ze stali nierdzewnej jest bezpieczna i nieszkodliwa.

Wypukła konstrukcja filtra lepiej dopasowuje się do pokrywy i sprawia, że pokrywka jest łatwiejsza do zaciągnięcia. Drobny filtr zapobiega wypadaniu nasion i wpadaniu muszek owocowych do słoików. Co otrzymaszzestaw hydroponicznych zestawów i systemów do uprawy roślin, 2 x pokrywki filtrujące, 2 x regulowane stojaki, w tym: 2 x słoiki o pojemności 750 ml, 1 x tacka ociekowa, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Kiełki mogą być używane do sałatek lub kanapek.
Markaecooe #ad
Producentecooe #ad
Wysokość4.65
Długość8.58
Waga2.65
Szerokość8.58
Numer częściSJFC02-N
ModelSJFC02-N

2. BEAR PAW

#ad

Osłonki zaciemniające, kurs wideo gratis, BEAR PAW® Zestaw 2 słoików do kiełków – 1000 ml słoik do kiełkowania kiełków – w zestawie uchwyt bambusowy, książka ze szczeblami – zestaw słoików do

#ad
BEAR PAW #ad - Wytrzymałe szklanki i wysokiej jakości pokrywki z sitkiem ze stali nierdzewnej 304 gwarantują bezproblemową czystość w zmywarce. Dołączona książka z kiełkami wraz z pysznymi przepisami kulinarnymi szybko zamienia Cię w eksperta od hodowli – dzięki temu bez trudu rozpoczniesz przygodę z kiełkami! Jako niemiecka firma bear paw konsekwentnie stawiamy na wysyłkę bez plastiku i wyłącznie na najwyższej jakości materiałach.

Cieszymy się, że wkrótce powitamy Cię w rodzinie niedźwiedzi. Bambus jest nie tylko piękniejszy niż ceramika, ale również o wiele bardziej zrównoważony. Kiełki są nie tylko super smaczne, ale również niezwykle zdrowe! dzięki naszemu zestawowi do uprawy pędów BEAR PAW uprawa kiełków jest dziecinnie prosta! Osłony zaciemniające umożliwiają przy tym uprawę ciemnych kiełków, takich jak kiełki brokułów.

Wysokiej jakości produkt: odkryj nasz ekskluzywny kurs wideo z niezbędnymi wskazówkami dotyczącymi hodowli kiełków. Zdecyduj się na środowisko! atwa w czyszczeniu: nasza tacka ociekowa pe nadaje się do mycia w zmywarce i jest odporna na plamy. Zamów już teraz! .
MarkaBEAR PAW #ad
ProducentBEAR PAW #ad
Wysokość3.74
Długość5.91
Waga2.65
Szerokość8.66
ModelSprossenglas 2er Set

3. Little Plants

#ad

W zestawie z kiełkami Ebook słoik do kiełkowania zielony, Little Plants Zestaw słoików na kiełki + 6 x nasiona bio w 5 różnych kolorach

#ad
Little Plants #ad - Zestaw startowy ze szkła ze szczeblem – idealny dla początkujących i profesjonalistów. Nie rdzewieje i nadaje się do mycia w zmywarce – nasza pokrywka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS, nadaje się do mycia w zmywarce i oczywiście nierdzewna.

Tylko u nas! - ebook sprossenpower firmy little plants. Cznie z 6 rodzajami kiełków. 6 rodzajów ekologicznych kiełków – najpopularniejsze odmiany w jakości ekologicznej w zestawie, kiełki lucerny, kiełki brokułów, fasoli mung i wiele innych. Nasze słoiki do kiełków są wykonane z wysokiej jakości szkła. Nasze słoiki do kiełkowania idealnie nadają się do hodowli własnych kiełków.

Tutaj otrzymasz cenne wskazówki dotyczące uprawy i delektowania się kiełkami i mikrozieleniami. Super żywność o smaku – nasze ekologiczne kiełki i ekologiczne mikrogreeny są wyjątkowo pożywne i zdrowe. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Ponadto nasz zestaw kieliszków do kiełkowania zapewnia prawdziwą podróż przez najróżniejsze gusta.
MarkaLittle Plants #ad
ProducentGoodaro GmbH #ad
Wysokość6.1
Długość5.79
Szerokość3.82

4. ecooe

#ad

Ecooe Kieliszek do kiełkowania 1 zestaw słoików do kiełkowania słoików z 1 miską na wodę, 1 osłona siatki filtrującej ze stali nierdzewnej 304 i 1 stojakiem

#ad
ecooe #ad - Co otrzymaszzestaw hydroponicznych zestawów i systemów do uprawy roślin, 1 x tacka ociekowa, w tym: 1 x słoiki o pojemności 750 ml, 1 x regulowany stojak, 1 x pokrywka filtra, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Pokrywa filtra ze stali nierdzewnej 304 - pokrywka filtra ze stali nierdzewnej jest bezpieczna i nieszkodliwa.

Wypukła konstrukcja filtra lepiej dopasowuje się do pokrywy i sprawia, że pokrywka jest łatwiejsza do zaciągnięcia. Tacka ociekowa z melaminylepsza niż ceramiczna tacka ociekowa, nietłukąca, nietoksyczna, bezzapachowa, bezpieczna w użyciu i trwała. Pasuje do różnych kiełków zestaw hydroponicznych zestawów uprawnych i systemów, lucerny, który umożliwia samodzielną uprawę kiełków fasoli mung, grochu, brokułów, soczewicy i innych kiełków w pomieszczeniach i w każdej chwili cieszyć się najświeższymi ekologicznymi kiełkami.

Drobny filtr zapobiega wypadaniu nasion i wpadaniu muszek owocowych do słoików. Dobrze nadaje się do wentylacji i odprowadzania wody oraz sprawia, czyste i higieniczne. Regulowana podstawa kąt nachylenia stojaka można dowolnie regulować, że pyszne kiełki fasoli pozostają świeże, dzięki czemu nasiona o różnych rozmiarach mogą przylegać do słoika. Kiełki mogą być używane do sałatek lub kanapek.
Markaecooe #ad
Producentecooe #ad
Wysokość6.5
Długość2.56
Waga1.3
Szerokość2.56
Numer częściSJFC01-N
ModelSJFC01-N

5. zengreens

#ad

Do hodowli kiełków, Bio słoik na kiełki, w zestawie z nasionami bio i kursem wideo gratis, miska na kiełki, zestaw 1, 3 szt. + ziarno do żucha, 2, ZenGreens, zestaw słoików do kiełków

#ad
zengreens #ad - Dodatkowa misa na kiełki: dzięki innowacyjnej konstrukcji 2 w 1, która umożliwia hodowanie mikrozielonych i odmian, nasz zestaw oprócz słoika do kiełków szkło do kiełków zawiera dodatkową miskę na kiełki sitko do rzeżuchy, które rosną tam lepiej niż w szkle.

Nasiona bio klasy premium: aby można było od razu rozpocząć hodowlę, do zestawu dołączono już kilka ekologicznych kiełków nasiona prabrokułów. Dla Środowiska: w zengreens rezygnujemy całkowicie z plastiku i używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, takich jak np. Stal nierdzewna 304. Pochodzą z kontrolowanej uprawy biologicznej z pięknych Włoch. Natychmiastowe działanie: zawsze chciałeś wyhodować własne kiełki? Z naszym zestawem do uprawy kiełków możesz od razu rozpocząć hodowlę, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby w ciągu kilku dni dotrzeć do pierwszych zbiorów.

To sprawia, że nasz zestaw hodowlany jest trwały i nadaje się do mycia w zmywarce. Kurs wideo hodowlany: kupując ten zestaw słoików z kiełkami otrzymasz ekskluzywny dostęp do naszego 10-częściowego kursu wideo zengreens Hodowla, w którym w ciągu zaledwie 15 minut przeszkolimy Cię w prawdziwego eksperta od hodowli kiełków.
Markazengreens #ad
ProducentSLSK Ventures GmbH #ad
Wysokość9.06
Długość5.31
Waga2.29
Szerokość5.31
Numer częściANICEMOON

6. Diealles Shine

#ad

2 x 950 ml słoik na kiełki z 2 regulowanymi mocowaniami, 2 filtry ze stali nierdzewnej, 1 talerz plastikowy, Diealles Shine Kieliszek do kiełkowania, do hodowli kiełków, słoik do kiełków

#ad
Diealles Shine #ad - Zdrowe i smaczne - kiełkowanie odpowiednich ziaren i fasoli, takich jak fasola mung, może poprawić smak i odżywianie składników. Lepsza konstrukcja Regulowany uchwyt zapewnia cyrkulację powietrza i zapobiega powstawaniu plam z wody.

Jeśli po czyszczeniu zestaw pozostanie suchy, może to przedłużyć jego żywotność. Atwe czyszczenie stojak i sitko pokrywy garnka są wykonane ze stali nierdzewnej i można je myć w zmywarce. Jeśli masz problem, skontaktuj się z nami bezpłatnie. Zakres dostawy: 2 słoiki mason z sitkiem ze stali nierdzewnej, 2 regulowane stojaki, 1 taca z tworzywa sztucznego. Gwarancja serwisuchcemy zapewnić lepszą obsługę.
MarkaDiealles Shine #ad
ProducentDiealles Shine #ad
Waga2.98

7. GUHAOOL

#ad

2 Einstellbare Halterung, GUHAOOL Sprossenglas Keimglas 2er Set 1000ml Sprossen Keimglas mit 1 Tablett, 2 Verdunklungshülle,2 Filtergitterabdeckungen aus Edelstahl,1 Bürste,Sprouting Jar zum Sprossen

#ad
GUHAOOL #ad - Das set enthält 2x 1000ml weithals-mason jars, 2x Edelstahl-Siebdeckel, Brokkoli, Luzerne, 2 x Verdunklungshülle, 1 x bürste. Das ihnen ermöglicht sie können selbst sprossen von mungobohnen, 1x Auffangschale, 2x Ständer, Erbsen, Linsen und andere Sprossensamen in Innenräumen anbauen und jederzeit frischeste Bio-Sprossen genießen. Sowohl gläser als auch Deckel sind spülmaschinenfest.

Verstellbarer ständerder neigungswinkel des ständers kann nach belieben eingestellt werden, so dass sich Samen unterschiedlicher Größe am Glas festsetzen können. Unser keimglas für Sprossen schafft das perfekte Mikroklima für die Keimung. Nach 4 bis 6 tagen sind die geschmackvollen Keimsprossen verzehrfertig. Komplettes sprossen-setmit diesem sprossenglas-set können sie zu hause ihre eigenen leckeren sprossen und microgreens züchten. Dies ist gut für die belüftung und entwässerung und sorgt dafür, der Ständer aus rostfreiem Stahl sorgt für eine gute Stabilität, dass die köstlichen Sojasprossen frisch, sauber und hygienisch bleiben. Der feinfilter kann verhindern, rostfrei, dass der Deckel leichter festgezogen werden kann.

Mit unseren einzigartigen schattenabdeckungen können sie die Umgebung für Ihre Keimlinge kontrollieren, der Mason-Gefäße und die hochtransparenten Keimgefäße ermöglichen es Ihnen, die Keimzeit verkürzen und längere Keimlinge züchten. Filterdeckel aus 304 edelstahl die keimdeckel sind aus rostfreiem stahl gefertigt und enthalten kein plastik und Aluminium, machen Sie sich keine Sorgen über die Produktion von Schadstoffen, dass Samen herausfallen und Fruchtfliegen in die Gläser fliegen. Das konvexe filterdesign passt sich dem Deckel besser an und sorgt dafür, der für das Wachstum von Sprossen sicherer ist.
MarkaGUHAOOL #ad
ProducentGUHAOOL #ad
Wysokość7.48
Długość9.45
Szerokość5.51
Numer częściFYG-2PCBS
ModelFYG-2PCBS

8. Green SEEDS

#ad

Green SEEDS® Oryginalny zestaw 2 słoików na kiełki + sito + 3 x nasiona – 1000 ml z wysokiej jakości pokrywą z siatki ze stali nierdzewnej, stojakiem, miską ceramiczną + ABC wersja drukowa

#ad
Green SEEDS #ad - Dlaczego greenseeds? dodatkowo do zestawu kiełków dostarczane jest również przydatne wskazówki dotyczące uprawy i różnych nasion kiełków. Nasza obietnica – bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Inne słoiki na zarodki posiadają pokrywki i wkładki z sitkiem z aluminium.

Nie jesteś zadowolony ze szklanek? Zwrot pieniędzy, bez żadnych dodatków. Nasi klienci informują, kiełków i kiełków jest dziecinnie proste. Nigdy więcej nie kupuj gotowych kiełków, które prawie nie zawierają witamin. Nowość: 2 w 1 – w zestawie sitko do rzeżuchy! Niemiecka firma: nasza siedziba firmy znajduje się w pobliżu stuttgartu. Te urządzenia do kiełkowania mogą być szkodliwe dla zdrowia w przypadku dłuższego kontaktu z żywnością, dlatego nasze słoiki do kiełkowania używają wyłącznie pokrywek ze stali nierdzewnej i sitka dla Twojego zdrowia.

Dzięki przechylonej pozycji słoika z kiełkami pyszne kiełki na pewno pozostaną świeże, że dzięki systemowi kiełków GreenSeeds wyhodowanie nasion, higieniczne i czyste. Nareszcie możesz samodzielnie wyhodować odpowiednie bomby witaminowe i zrobić coś dobrego dla zdrowia.
MarkaGreen SEEDS #ad
ProducentGreen SEEDS #ad
Waga4.72
Numer częściLUKRA
ModelLUKRA
Gwarancja1 rok.

9. VESTAhome

#ad

VESTAhome Zestaw słoików do kiełków 3 sztuki w opakowaniu, sitkiem i tacką ociekową, słoiki do kiełków z pokrywką, 950 ml, urządzenie do kiełkowania rzeżuchy

#ad
VESTAhome #ad - Zestaw słoików do kiełkowania pozwala cieszyć się świeżą rzeżuchą w ciągu zaledwie kilku dni. Dzięki słoikowi do kiełków zredukujesz niepotrzebne odpady plastikowe w celu ochrony środowiska.

Bomby witaminowe – kiełki są niezwykle bogate w witaminy, minerały i błonnik. Przyjazna dla środowiska uprawa – koniec z zapakowanymi kiełkami, które prawie nie zawierają witamin. Zrównoważone kiełkowanie i wysokiej jakości ceramiczna miska można wygodnie myć w zmywarce. Stal nierdzewna klasy premium – twój nowy zestaw kieliszków do kiełków zawiera sitko do rzeżuchy i stabilny stelaż na 3 szklanki ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.

Ceramiczna skorupa – cały nasz zestaw do kiełkowania nie zawiera plastiku. Dziecinnie łatwa uprawa kiełków – od teraz dzięki zestawowi do uprawy kiełków możesz łatwo samodzielnie hodować kiełki. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do uprawy pysznych nasion kiełków.
MarkaVESTAhome #ad
ProducentVESTAhome #ad
Wysokość5.51
Długość14.96
Szerokość8.27
Numer części1
Model1

10. Cinnani

#ad

Urządzenie do kiełkowania, idealne do lucerny,, 2 regulowane uchwyty i 1 taca, Cinnani Kieliszek do kiełkowania 2-częściowy zestaw, 2 x 1000 ml słoik na kiełki z 2 pokrywkami ze stali nierdzewnej

#ad
Cinnani #ad - Uprawa własnej zieleni - również bez ziemi można łatwo uprawiać własne kiełki. Atwe czyszczeniezarówno słoiczki, jak i pokrywki nadają się do mycia w zmywarce. Umożliwia to samodzielne uprawianie kiełków fasoli mung, lucerny, soczewicy i innych kiełków w pomieszczeniach i w każdej chwili cieszyć się najświeższymi ekologicznymi kiełkami.

Dzięki temu możesz nie tylko zainspirować swoją rodzinę i przyjaciół do własnej uprawy, ucząc się, ale również dzieci będą się dobrze bawić, jak uprawiać kiełki i przy tym dobrze się bawić. Regulowany stojakkąt nachylenia stojaka można dowolnie regulować, dzięki czemu nasiona o różnych rozmiarach mogą przylegać do słoika. Kiełkowanie kiełków to praktyczny prezent dla każdej rodziny. Nasz słoik do kiełkowania tworzy idealny mikroklimat do kiełkowania. Zestaw zawiera 2 słoiki mason o pojemności 1000 ml, grochu, brokułów, 2 pokrywki z kiełkami, 1 x tackę ociekową i 2 x uchwyty ze stali nierdzewnej nasiona nie wchodzą w zakres dostawy.

Dobrze nadaje się do wentylacji i odprowadzania wody oraz sprawia, że pyszne kiełki fasoli pozostają świeże, czyste i higieniczne. Nowoczesny i elegancki minimalistyczny design, odpowiedni do wszystkich stylów dekoracji kuchni. Dzięki temu zestaw słoików do kiełkowania można po użyciu bez dużego nakładu pracy wyczyścić i przygotować na nowe nasiona. Kompletny zestaw do kiełkowania - dzięki temu zestawowi słoików do kiełkowania możesz uprawiać w domu własne pyszne kiełki i mikrowarzywa.
MarkaCinnani #ad
ProducentCinnani #ad