Top 10 Sigma Fahrradcomputer Rox – Urządzenia GPS dla rowerzystów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Garmin

#ad

Dynamicznym monitorowaniem wydajności i trasowaniem popularności, w zestawie czujnik prędkości i częstotliwości, Garmin Edge 530 Sensor Bundle, komputer rowerowy Performance GPS z mapowaniem

#ad
Garmin #ad - Funkcje bezpieczeństwa roweru obejmują nowy alarm rowerowy, wsparcie i kompatybilność z radarem zwrotnym Varian i lampkami, wiadomości grupowe i śledzenie, dzięki czemu można zobaczyć i być widocznym jeśli urządzenie jest sparowane z kompatybilnym smartfonem.

Czas pracy baterii: do 20 godzin z GPS; działa z Garmin Charge Power Pack do 40 Mtb dynamics track jump count, pomiar trudności jazdy i przepływu, dzięki czemu uzyskasz wynik do pokonania następnym razem. Zawiera mapę rowerową garmin z trasowaniem popularności – która pomoże Ci jeździć jak lokalny – plus przeliczenie off-course i back to start; model roweru górskiego posiada zintegrowane dane dotyczące widelca szlakowego, w tym oceny trudności w trasie. Komputer rowerowy Performance GPS z mapowaniem i ekranem dotykowym.

Dynamiczne monitorowanie wydajności zapewnia wgląd w twoje vo2 max, regenerację, równowagę treningową, nawilżenie i wiele więcej, odżywianie, ciepło i aklimację wysokości, gdy są połączone z kompatybilnymi czujnikami. Z bezpłatnymi aplikacjami, odległość skoku i czas zbocza oraz ziarnistość, który śledzi płynność zjazdu, widżetami i polami danych ze sklepu Connect IQ Store. Godziny dodatkowego czasu pracy baterii.
MarkaGarmin #ad
ProducentGarmin #ad
Wysokość1.9
Długość3.2
Waga0.17
Szerokość0.8
Numer części010-02060-10
Model010-02060-10

2. Wahoo Fitness

#ad

Wahoo ELEMNT BOLT GPS komputer rowerowy

#ad
Wahoo Fitness #ad - Duży wyświetlacz o przekątnej 2, 2", dzięki 64 kolorom widok danych jest jeszcze łatwiejszy. Dzięki wi-fi, bluetooth lub ant+ łączy się z prawie wszystkimi popularnymi czujnikami i przejrzyście wyświetla uzyskane informacje.

X szer. Zakres dostawy: 1 x wahoo elemnt bolt gps komputer rowerowy 1 x uchwyt na kierownicę Aero, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia bez czujnika prędkości, 1 x uchwyt na mostek, 1 x kabel do ładowania USB-C, bez czujnika kadencji bez pasa piersiowego. Wymiary dł. Ledzenie na żywo zobacz przyjaciół lub innych użytkowników ELMNT Bolt w czasie rzeczywistym na mapie lub podziel się swoją lokalizacją z przyjaciółmi przez SMS lub e-mail.

X wys. 77 x 47 x 21 mm wymiary wyświetlacza: przekątna 2, 2" 56 mm rozdzielczość wyświetlacza: 200 x 300 pikseli Kolorowy wyświetlacz: tak 64 kolory Akumulator: akumulator litowo-jonowy Czas pracy baterii: 15 godzin Wodoszczelność: tak IPX7 – ochrona przed chwilowym zanurzeniem Pamięć: 16 GB. Właściwie nie ma tego, czego wahoo elemnt nie potrafi.
MarkaWahoo Fitness #ad
ProducentWahoo Fitness #ad
Wysokość0.84
Długość3.05
Waga0.15
Szerokość1.86
Numer częściWFCC5
ModelWFCC5
Gwarancja12 Miesiące

3. SIGMA SPORT

#ad

Sigma Sport Akcesoria, uchwyt GPS

#ad
SIGMA SPORT #ad - Zakres dostawy – uchwyt GPS. Kompatybilność – rox 11. 0 gps, rox 7. 0 gps, pure GPS. Funkcja – uchwyt na akcesoria do montażu na komputerze rowerowym opartym na GPS.
MarkaSIGMA SPORT #ad
ProducentSGSG5|#Sigma Sport #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga0.03
Szerokość11.81
Numer części463
Model463
GwarancjaBrak gwarancji producenta

4. Wahoo Fitness

#ad

Wahoo Fitness ELEMNT Bolt GPS komputer rowerowy zestaw czarny

#ad
Wahoo Fitness #ad - Udostępniaj link livetrack-link za pomocą aplikacji elemnt na ten dzień lub na nieokreślony czas, wiadomościach SMS, WhatsApp, aby powiadomić Cię o połączeniach, e-mailach, Line, gdy jeździsz ze smartfonem. Inteligentne powiadomienia i śledzenie na żywo – zapewnia powiadomienia pop-up na ekranie i wyświetlacze led, gdzie jesteś, gdy nosisz smartfon ze sobą podczas jazdy i można go łatwo wyłączyć w trybie niezakłóconym.

Awigacja urządzeń z prowadzeniem trasy – elemnt bolt generuje automatyczne prowadzenie trasy dla tras i typów plików, Ride With GPS i Komoot. Ukończone przejazdy są automatycznie przesyłane na wszystkie autoryzowane konta osób trzecich. Take me to tworzenie trasy po połączeniu – take me to przybierz mnie umożliwia tworzenie trasy ze wskazówkami skręcania, wystarczy wybrać miejsce bezpośrednio na stronie mapy ELEMNT BOLT lub jedno z swoich zapisanych miejsc.

Najwyższej jakości diody led i sygnały akustyczne pokazują na pierwszy rzut oka, plików TCX i tras importowanych z Strava, w tym plików GPX, co jest Twój następny skręt lub czy zrezygnowałeś z kursu. Ant+ integracja koła – połącz tylne radio ant+ z elemnt bolt, aby w czasie rzeczywistym rozpoznać pojazdy zbliżające się do tyłu. Materiał bonusowy. Upewnij się, że twoi bliscy wiedzą, Signal, Telegram i WeChat na iOS i Android. Dane treningowe są zawsze automatycznie zwracane do aplikacji, śledzić i osiągnąć cele wydajności.
MarkaWahoo Fitness #ad
ProducentWahoo Fitness #ad
Wysokość0.84
Długość3.05
Waga0.15
Szerokość1.86
Numer częściWFCCV2
ModelWFCC5 V2
Gwarancja12 Miesiące

5. TUSITA

#ad

Kompatybilny z Garmin | XOSS G/G + | iGPSPORT rower GPS komputer, TUSITA Uchwyt rowerowy z możliwością obrotu o ćwierć obrotu

#ad
TUSITA #ad - Dzięki gumowym taśmom uchwyt można łatwo przymocować do każdej kierownicy. Idealnie umieść komputer na rowerze, czy to zabawie, abyś mógł skoncentrować się na swoich celach, szybkiej jeździe lub obu. Trwała konstrukcja wyprodukowano z zaawansowanego formowanego wtryskowo kopolimeru.

Szybki i łatwy montaż zamontuj kierownicę roweru w mniej niż 60 sekund. Bezpieczny i bezpieczny uchwyt rowerowy tusita z silikonową gumową matą utrzymuje urządzenia mocno i bezpiecznie oraz chroni GPS przed upadkami i uderzeniami. Najlepszy partner na rowerze zabezpiecza komputer gps przed kierownicą, pozycjonowanie heads-up zapewnia większe bezpieczeństwo. Uwolnij ręce, aby zoptymalizować widoczność, ciesz się radością z jazdy. Dzięki 4 dużym gumowym taśmom i 4 małym gumowym taśmom, dzięki czemu można przymocować kompatybilne urządzenie do wspornika kierownicy lub kierownicy o różnych rozmiarach rowerów, XOSS G / Plus / Explore / G+, możesz łatwo wyświetlić dane wydajności na komputerze GPS.

Jest wystarczająco mocny, aby utrzymać elektronikę na rowerze wszędzie tam, gdzie chcesz. Szeroka kompatybilność ten uchwyt rowerowy jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami garmin edge / touring, igpsport gps.
MarkaTUSITA #ad
ProducentTUSITA #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Waga0.11
Szerokość3.15
Numer częściT00125X2

6. Dymoece

#ad

Dymoece Regulowany uchwyt rowerowy, Elemnt Bolt i Elemnt Mini, uchwyt GPS do komputera rowerowego Wahoo Elemnt

#ad
Dymoece #ad - Bardzo lekki i łatwy montaż, idealna część zamienna do Wahoo. Nadaje się do wahoo eleemnt, Wahoo Eleemnt Bolt, Wahoo Eleemnt Mini. Frezowane cnc anodowane aluminium, wystarczająco stabilne. Regulowane pozycjonowanie uchwytu rowerowego dymoece zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i jednocześnie optymalizuje kąt widzenia, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego Edge bez wpływu na jazdę.
MarkaDymoece #ad
ProducentDymoece #ad
Waga0.04

7. BSSOK

#ad

âon, Cateye, regulowany uchwyt na wspornik kierownicy, BSSOK Uchwyt rowerowy do komputera Garmin Edge, stop aluminium, Wahoo Elemnt

#ad
BSSOK #ad - Nadaje się do wsporników rowerowych 28, formowanie wtryskowe CNC, 6 mm 1 1/8". Kompatybilny z garmin edge 20/25/130/200/500/510/520/530/540/800/810/820/830/840/1000/1030/1040 i pozostałą paletą produktów komputerów rowerowych firmy Garmin.

Wskazówka: adapter cateye może być używany tylko z adapterem Garmin Edge. Kompatybilny z modelami bryton i cat eye 100, 300, 10, 530, 310, 330, One. Zawartość opakowania: 3 x adapter z tworzywa sztucznego, 1 x adapter do uchwytu, 1 x uchwyt na komputer ze stopu aluminium 6061-T6. Materiał: stop aluminium o wysokiej wytrzymałości i tworzywo sztuczne, anodowana powierzchnia, lekka i wytrzymała. Zainstalować w górnej części trzonu widelca. Kompatybilny z wahoo Elemnt, Elemnt bolt, Elemnt mini, komputerem rowerowym. Kompatybilny również z CAT EYE.
MarkaBSSOK #ad
ProducentBSSOK #ad
Waga0.07

8. Wahoo Fitness

#ad

Wahoo Fitness Wahoo ELEMNT ROAM Bundle V2 komputer rowerowy

#ad
Wahoo Fitness #ad - Komputer rowerowy elemnt ROAM Wireless GPS Cycle Computer. Czujnik prędkości obrotowej i częstotliwości pedałowania. 64-kolorowy ekran zapewnia bardziej szczegółowe odwzorowanie. Czujnik tętna TICKR. Ywotność baterii: 17 godzin.
MarkaWahoo Fitness #ad
ProducentWahoo #ad
Wysokość0.8
Długość3.56
Waga0.2
Szerokość2.34
Numer częściWFCC6B
ModelWFCC6B
Gwarancja12 Miesięcy

9. Garmin

#ad

Garmin Edge 530 – komputer rowerowy GPS z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,6", fabrycznie zainstalowana mapa Europy do nawigacji i do 20 h czasu pracy baterii,, obszernymi danymi o wydajności

#ad
Garmin #ad - Bezpośrednio na wyświetlaczu komputera rowerowego. Powiadomienia o smartfonie: gdy garmin edge 530 jest sparowany ze smartfonem przez Bluetooth i poprzez wcześniejszą konfigurację za pomocą Garmin Connect, zobaczysz przychodzące połączenia, wiadomości, informacje o pogodzie itp.

Kompatybilność ze smartfonem: iphone, android – aby w pełni korzystać z urządzenia Garmin upewnij się, że Twój smartfon jest aktualny i zainstalowane są aktualizacje oprogramowania urządzenia Garmin. Za pomocą przycisków można poruszać się po wielu funkcjach i menu. Akumulator do 20 godzin: bateria nawigacji edge 530 wytrzymuje do 20 godzin w trybie GPS, a w trybie ekonomicznym nawet do 40 godzin. Idealnie czytelny i obsługiwany za pomocą przycisku: kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2, 6" 6, 6 cm można doskonale odczytać również przy nasłonecznieniu.

Naładuj strava, training peaks: za pomocą aplikacji Garmin Connect IQ można korzystać z najlepszych aplikacji do jazdy na rowerze, Strava, TrainingPeaks lub Komoot na swoje urządzenie i urozmaicaj zjazd. Kompatybilny z komoot, takich jak np. Indywidualne sterowanie treningiem: za pomocą ant+ można sparować pasy na klatkę piersiową, miernik mocy i inne czujniki i tym samym sterować treningiem. W ten sposób można lepiej podzielić się podjazdami. X wys. Opcjonalny pakiet garmin Charge Power Pack przedłuża czas pracy o ok.
MarkaGarmin #ad
ProducentGARMIN #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Waga0.17
Szerokość3.15
Numer części010-02060-01
Model010-02060-01
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

10. Supmega

#ad

Wodoszczelny uchwyt ze stopu aluminium, ukryty pod uchwytem na bidon, antykradzieżowy tracker GPS AirTag, SUPMEGA AirTag uchwyt rowerowy

#ad
Supmega #ad - Wodoszczelna obudowa airtag - zaprojektowana z gumowym pierścieniem uszczelniającym pomiędzy podstawą a panelem, nie musisz się martwić o wyciek wody podczas deszczu lub mycia roweru. Rower airtagbezpieczny sposób na uporządkowane i subtelne mocowanie AirTag pod uchwytem na butelkę.

Kompatybilny z każdym rowerem ze standardowymi otworami do mocowania butelek z wodą 64 mm uchwyt na butelkę i AirTag nie wchodzą w zakres dostawy. Zakres dostawy: 1 x cokół ze stopu aluminium, 2 x 25 mm śruby zabezpieczające m5 ze stali nierdzewnej, 1 x panel PC, 1 x klucz imbusowy, 2 x 20 mm śruby zabezpieczające m5 ze stali nierdzewnej, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Dopasowane dopasowanie i ochrona przed wstrząsamipasuje do AirTag jak ulał i utrzymuje go mocno na miejscu.

Bez wstrząsów podczas jazdy, niezależnie od tego, czy jesteś szybki na drogach czy wyboistych szlakach. Wysokiej jakości uchwyty składa się z podstawy ze stopu aluminium i panelu PC, uchwyt rowerowy SUPMEGA AirTag jest solidniejszy, trwały i odporny na warunki atmosferyczne niż te pochodzące z drukarek 3D lub wykonane z taniego tworzywa sztucznego.
MarkaSupmega #ad
ProducentSUPMEGA #ad
Wysokość0.51
Długość3.03
Waga0.1
Szerokość1.5
Numer częściABM01
ModelABM01
Gwarancja12 Miesięcy