Top 10 Pyramis Spüle – Jednokomorowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BLANCO

#ad

BLANCO 524904 Lexa 45 S zlewozmywak kuchenny, 45 cm szafka pod umywalkę, biały

#ad
BLANCO #ad - Powierzchnia ociekacza może być skierowana w prawo lub w lewo. Zwróć uwagę na film z poradnikiem "Dodatkowe wiercenie otworów" na stronie internetowej producenta. Do szafek dolnych o szerokości 45 cm – głębokość umywalki 190 mm – wymiary zewnętrzne 860 x 500 mm / wycięcie 840 x 480 mm – dwustronne, tzn.

Zlewozmywak do zabudowy premium ze silgranit puradur, odporny na zarysowania, tzn. Delikatne kształty, praktyczny dodatkowy dzióbek i elegancki ociekacz, mocne akcenty: atrakcyjny zlewozmywak z dużym zlewozmywakiem, który może być również używany jako dodatkowa powierzchnia robocza.

Wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, odporny na wysokie temperatury i kwasy, wysokiej jakości materiału kompozytowego na bazie granitu, światłotrwały i higieniczny. Teraz z systemem odpływowym InFino. Wysokiej jakości wyposażenie z systemem odpływowym InFino, obsługa odpływu, elegancki przelew, zestaw do mocowania drewnianych blatów roboczych o grubości 28 mm i większej.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość12.52
Długość33.86
Waga22.74
Szerokość19.69
Numer części524904
Model524904
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. BLANCO

#ad

Czarny, Blanco Metra zlewozmywak z silgranitu PuraDur

#ad
BLANCO #ad - Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.

Wykorzystaj cały potencjał zlewozmywaka kuchennego: dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak wysokiej jakości deski do krojenia lub kosze na naczynia, zlewozmywak stanie się wielofunkcyjnym punktem centralnym – od przygotowywania żywności po zmywanie naczyń. Zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: z dodatkową umywalką z misą ze stali nierdzewnej do szafek dolnych o szerokości 60 cm – dostępny w innych kolorach SILGRANIT, dopasowany kolorystycznie do pasującej armatury BLANCO.

Praktyczna, czy to na nieporęczne naczynia, głęboka umywalka: przestronny zlew zapewnia dużo miejsca, czy duże garnki – dla łatwiejszego mycia i namaczania. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – 2 x zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym włączeniem obrotowym – łącznie z wielofunkcyjną misą ze stali nierdzewnej – możliwość montażu w odwracalnym miejscu.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość9.84
Długość39.37
Waga36.38
Szerokość19.69
Numer części513053
Model513053
Gwarancja2 lata gwarancji.

3. BLANCO

#ad

Odwracalny, szary, Blanco Sona 6 S Silgranit Puradur zlewozmywak kuchenny, kolor antracytowy

#ad
BLANCO #ad - Zlewozmywak do zabudowy premium z wysokiej jakości materiału kompozytowego SILGRANIT PuraDur, odporny na zarysowania, odporny na wysokie temperatury i kwasy, tzn. Wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, światłotrwały i higieniczny.

Do szafek dolnych o szerokości 50 cm – wymiary zewnętrzne 860 x 500 mm / głębokość umywalki 190 mm / wycięcie 840 x 480 mm. Powierzchnia ociekacza może być skierowana w prawo lub w lewo / patrz również film z poradnikiem "Dodatkowe wiercenie otworów" na stronie internetowej producenta. Odwracalny zlew granitowy, tzn. Zakres dostawy: zlewozmywak, zawór koszowy 3 1/2, zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce, zestaw do mocowania drewnianych blatów roboczych o grubości 28 mm i więcej.

Nowoczesny, niezależny design – dostosowany do współczesnych kuchni: komfortowy zlewozmywak z przestronnym zlewozmywakiem, dużą powierzchnią ociekającą i charakterystycznym bankiem na baterie.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość12.95
Długość33.86
Waga30.86
Szerokość19.69
Numer części519673
Model519673
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. BLANCO

#ad

Zia zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Idealny do codziennego użytku w kuchni: dzięki przestronnemu zbiornikowi, dodatkowej umywalce i obsłudze odpływu, zlewozmywak ma wszystko, co potrzebne do ułatwienia codziennej kuchni.

Klasyczny zlewozmywak do zabudowy w kolorze antracytowym: do szafek o szerokości 60 cm ze zintegrowanym ociekaczem i dodatkową umywalką. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – 2 x zawór koszowy 3 ½" z wygodną obsługą odpływu z praktycznym pokrętłem. Wskazówki dotyczące montażu: umywalka jest odwracalna i można ją ustawić zarówno po lewej jak i prawej stronie ociekacza – z wstępnie frezowanymi otworami do przebijania armatury.

Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy składający się z 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość7.48
Długość39.37
Waga11.02
Szerokość19.69
Numer części514740
Model514740
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. Bergström

#ad

43 x 50 cm, Bergström Zlewozmywak "Venice", beżowy

#ad
Bergström #ad - Zlewozmywak z granitu jest kompaktowy i odporny na działanie chemikaliów oraz odporny na uderzenia. Zakres dostawy: zlewozmywak, instrukcja montażu, materiały montażowe.

Wymiary: zlewozmywak ma szerokość 43 cm, wysokość 20 cm i głębokość 50 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach. MateriaŁ: zlewozmywak kuchenny jest wykonany w 80% z kwarcu i zapewnia łatwą pielęgnację i wysoką trwałość. Nasz zlewozmywak granitowy "wenecja" to dobry wybór dla każdego gospodarstwa domowego, dzięki zoptymalizowanemu wzornictwu i przyjemności z użytkowania. Idealny do długiego użytkowania w każdej kuchni.
MarkaBergström #ad
ProducentBergström #ad
Wysokość7.87
Długość19.69
Waga23.37
Szerokość16.93
Numer części2655
Model29475

6. Primagran

#ad

Zlewozmywak granitowy 1 umywalka + zestaw odpływowy, zlewozmywak kuchenny od szafki pod umywalkę 40, Zlewozmywak czarny, zlewozmywak do zabudowy Primagran, 38 x 50 cm

#ad
Primagran #ad - Zestaw zawiera: zlewozmywak granitowy riga 40, dodatkowy odpływ do podłączenia pralki lub zmywarki, przelew, kompletny zestaw odpływowy oszczędzający miejsce wysokiej jakości syfon, węże przyłączeniowe 3/8", podwójne o-ringi, długość 400 mm, instrukcja montażu i szablon do wycięcia na blacie roboczym.

Otwór w środku jest już wywiercony dla Twojej wygody. Duża umywalka do małej szafki – zlewozmywak z umywalką o wymiarach 340 x 390 x 200 mm pasuje do szafki od 40 cm i gwarantuje funkcjonalność i komfort obsługi. Minimalistyczne wzornictwo, ukryty okrągły przelew i cienkie krawędzie wokół basenu tylko 20 mm podkreślają nowoczesny charakter zlewozmywaka. Elastyczność aranżacji dzięki 2 wstępnie wyfrezowanym otworom – armaturę i inne akcesoria dozownik, pośrodku, gałka do syfonu można zamontować na półce pod zlewozmywak, z lewej lub prawej strony.

OdpornoŚĆ – odporna na zabrudzenia podczas codziennego użytku, dzięki swojej powierzchni jest łatwa do czyszczenia i odporna na plamy, zlewozmywak granitowy jest wzbogacony o formułę przeciwgrzybiczą. Odporna na wysokie temperatury i szok termiczny w przypadku nagłych zmian temperatury, odporna na uderzenia i zarysowania dzięki połączeniu agregatów granitowych i wysokiej jakości żywic. Wymiary zewnętrzne: 500 x 380 mm.
MarkaPrimagran #ad
ProducentPrimagran #ad
Wysokość7.87
Długość19.69
Waga15.21
Szerokość14.96
Numer częściMY-Z20
Gwarancja35 lat gwarancji producenta na zlewozmywak.

7. BLANCO

#ad

Jedno wycięcie i montowana tylko raz, BLANCO SUBLINE 400-U | SILGRANIT czarny | Rodzaj montażu: podbudowa | bez obsługi odpływu | szafka pod umywalkę 50 szt. | kształt umywalki 2 w 1: dwie umywalki

#ad
BLANCO #ad - Praktyczny zlewozmywak w kolorze czarnym: jeśli blat roboczy jest główną atrakcją, ale mimo to potrzebne jest praktyczne miejsce pracy, to zlewozmywak granitowy jest idealny do szafek o szerokości 50 cm.

Wykorzystaj cały potencjał zlewozmywaka kuchennego: dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak szyny TOP, można połączyć wiele etapów pracy przy zlewie – od przygotowywania żywności po zmywanie naczyń. Wysokiej jakości wyposażenie: zlewozmywak do zabudowy z C-overflow️ przelew i równomierny system odpływu BLANCO InFino – bez krawędzi, krawędzi lub fug, dla łatwego czyszczenia. Zakres dostawy: zestaw odpływowy z rurą oszczędzającą miejsce – 3 ½" InFino️-zawór koszykowy i zestaw do mocowania – wymagany profesjonalny i dokładny montaż – nadaje się tylko do szczelnych blatów roboczych.

Zlewozmywak granitowy ze srebrnego granitu: opatentowany materiał kompozytowy do 80% kwarcu to wysokiej jakości sztuczny kamień – łatwy w pielęgnacji, odporny na zarysowania, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBLANCO #ad
Wysokość7.48
Długość16.93
Waga16.63
Szerokość18.11
Numer części525990
Model525990
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Schock

#ad

Zlewozmywak kuchenny, Schock, Typos D-100S

#ad
Schock #ad - Wstępnie nawiercone otwory sprawiają, że montaż armatury jest łatwy i precyzyjny. Wytrzymałe: zlewozmywaki do zabudowy schock są produkowane w Niemczech, charakteryzują się wysoką jakością i są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania.

Odwracalny: duży zlew granitowy może być zainstalowany z lewej lub prawej strony. Schock: kompozyt kwarcowy premium zlewozmywak 86 x 43, 5 cm w kolorze jasnoszarym z CRISTALITE z pojedynczym zbiornikiem i dodatkowo zintegrowanym ociekaczem z rowkami idealnie pasuje do wysokiej jakości kuchni. Wzornictwo: zlewozmywak granitowy o wyglądzie kamienia naturalnego posiada dodatkową pojemność dla dużych garnków i ociekacz z rowkami odpływowymi obniżonym odpływem.

MateriaŁ: lekko szorstka powierzchnia zlewozmywaka do zabudowy CRISTALITE jest przyjemna w dotyku i łatwa do czyszczenia, odporna na wysokie temperatury, bezzapachowa i odporna na kolor nawet w przypadku uporczywych plam.
MarkaSchock #ad
ProducentSchock #ad
Wysokość7.87
Długość33.86
Waga24.25
Szerokość17.13
Numer częściTYPD100SAGCR
ModelTYPD100SAGCR
Gwarancja24 miesiące.

9. BLANCO

#ad

Wykończenie szczotkowe, stal nierdzewna, Blanco 513307 Rondosol 1½'' zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Zestaw odpływowy. Wymiary opakowania: 17, 4 x 42, 4 x 47, 2 cm dł. X szer. Waga opakowania: 2, 02 kg. Bez pilota odpływowego. X wys.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość6.5
Długość18.11
Waga4
Szerokość18.11
Numer części513307
Model513307
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. BLANCO

#ad

BLANCO ANDANO 450-U | stal nierdzewna | Rodzaj montażu: podbudowa | bez obsługi odpływu | szafka pod umywalkę 50 | odporna na zarysowania | duża pojemność zbiornika

#ad
BLANCO #ad - Zakres dostawy: umywalka ze stali nierdzewnej, 3 1/2" zawór koszykowy InFino, zestaw odpływowy i przelewowy z rurą oszczędzającą miejsce, zestaw do mocowania uszczelka w części – bez obsługi odpływu.

Z systemem odpływowym infino – elegancko zintegrowany i wyjątkowo łatwy w utrzymaniu – dla dodatkowego komfortu w zlewozmywaku. Nowoczesne wzornictwo, przekonująca funkcjonalność: dzięki wąskim promieniom narożników i podłogi rodzina ANDANO oferuje maksymalną powierzchnię użytkową i dużą pojemność basenu. Elegancki zlewozmywak w jakości premium – wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wykończenie o jedwabistym połysku – do podbudowy. Wymiary zewnętrzne 490 x 440 mm / głębokość umywalki 190 mm / minimalna szerokość szafki dolnej: 50 cm – szczegółowe informacje na temat wycięcia można znaleźć na stronie internetowej BLANCO.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość7.48
Długość17.72
Waga10.96
Szerokość17.32
Numer części522963
Model522963
Gwarancja2 lata gwarancji.