Top 10 Party Bag Children’s Birthday – Pakiety upominków dla gości przyjęć dziecięcych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. clothinx

#ad

Gospodarstwo rolne, clothinx Zabawna torba na prezent urodzinowy dla dzieci, opakowanie 10 szt, torba w zestawie z mottem urodzinowym

#ad
clothinx #ad - Worki na upominki są wykonane ze zrównoważonej bawełny i produkcji. Ekstrawaganckie torebki materiałowe mogą być używane przez długi czas przez gości na imprezie dziecięcej. Zabawny zestaw toreb na upominki dla dzieci w gospodarstwie rolnym sprawi, że każde urodziny dziecka stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Wszystkie krowy, konie osioł i kury również świętują. W dziecięcej torebce urodzinowej można przechowywać smakołyki i prezenty dla gości na imprezie. W przeciwieństwie do wielu innych torebek na upominki i torebek na przyjęcia dla dzieci nasze worki na upominki nie są produktem jednorazowym, lecz jeszcze długo po urodzinach dziecka sprawiają radość dziewczynkom i chłopcom, ale również tatie i mamom. Gość stanie się rolnikiem lub rolnikiem.

Dzięki naszym zabawnym woreczkom i torebkom na prezenty dla dziewczynek i chłopców urodziny dziecka pozostaną w niezwykłej pamięci. Nasze worki drukujemy w Niemczech i wykorzystujemy do produkcji zielonego prądu. Motta dostępne są dla dziewcząt i chłopców. Torba na imprezę dla dzieci jest również wspaniałą dekoracją i jest zabawnym prezentem. Dzięki temu otrzymujemy miejsca pracy w Niemczech i przyczyniamy się do tego, aby nasze dzieci mogły świętować wiele pięknych imprez.
Markaclothinx #ad
Producenttaltextil #ad

2. Faccito

#ad

Dziewczynek, dla dzieci, malowania, jako prezent, Faccito 24 sztuki kolorowanek w kształcie syrenki, na imprezę, podwodne, jako upominek, dla małych dzieci, do sali lekcyjnej, mini kolorowanki

#ad
Faccito #ad - Odpowiedni rozmiar: te mini kolorowanki syrenki dla chłopców i dziewcząt zapewniają wiele godzin nauki i zabawy. Zestaw zawiera: kolorowanki z motywami syrenki, każda kolorowanka syrenki z 12 dwustronnie zadrukowanymi stronami, które czekają na farbowanie i ożywienie; nasze kolorowanki mają eleganckie wzory syrenki, które zapewniają świetną zabawę. Ten zestaw zawiera 24 książki do kolorowania, malowanie i rysowanie pomagają rozwijać kreatywność dzieci.

Nasze mini prezenty z kolorowankami mają duży rozmiar 12, 5 cm, są kompaktowe i lekkie; kolorowanka w kształcie syrenki dla małych dzieci pasuje do większości torebek z gadżetami w kształcie syrenki, 5 x 17, można ją zabrać ze sobą prawie wszędzie i zapewnia maluchom wystarczająco dużo miejsca do kolorowania, aby zrobić swoje rzeczy. Szerokie zastosowanie: te kolorowanki na początek roku szkolnego dla dzieci sprawiają, malowanie, imprezy tematyczne syrenki, wypełniaczy, gry tematyczne, idealna do torebek dziecięcych, prezentów urodzinowych, zajęć pierwszego dnia szkoły itp. Te kolorowanki na prezenty imprezowe nadają się również na prezenty urodzinowe dla dzieci, prezenty dla małych dzieci, że każda impreza stanie się hitem, zajęcia malarskie DIY w klasie itp. Malowanie jest odpowiednie dla osób w każdym wieku i można je wykorzystać Relaks i odpoczynek Użytkowanie.

Niezawodny materiał: ta kolorowanka dla dzieci ze zwierzętami jest wykonana z papieru o średniej grubości, aby nie zniszczyć tylnej strony strony; kolorowanie książek o aktywności może rozwijać ważne umiejętności, który nie jest łatwy do rozerwania lub rozerwania. Bogaty w zawartość wzór: mini kolorowanki dla dzieci mają różne wzory syrenek w tych książkach; bogate i interesujące wzory mogą pobudzić wyobraźnię dzieci; te posortowane kolorowanki nie tylko sprawiają dużo radości, ale także pomagają maluchom wyrazić siebie i rozwijać umiejętności poznawcze; Przynieś im zabawne smakołyki, które pomogą im w nauce. Wzory po wewnętrznej stronie są zadrukowane po obu stronach; nie należy jednak używać markerów, w tym siłę ręczną, wspierać kreatywność i motorykę precyzyjną oraz naukę różnych syren.
MarkaFaccito #ad
ProducentFaccito #ad
Wysokość0.98
Długość9.65
Waga0.1
Szerokość6.1
Numer częściRT-Faccito-11301
ModelRT-Faccito-11301

3. Faccito

#ad

Tematyka, upominki do kolorowania, do projektów artystycznych DIY, zajęcia, prezenty różowe gospodarstwo, Faccito 24 sztuki mini kolorowanek na imprezę, urodziny, zwierzęta, gospodarstwo rolne

#ad
Faccito #ad - Odpowiedni rozmiar: te kolorowanki dla chłopców i dziewczynek zapewniają wiele godzin nauki i zabawy; nasze mini kolorowanki prezenty imprezowe mają duży całkowity rozmiar 12, 5 x 17, są kompaktowe i lekkie; Kolorowanka dla małych dzieci pasuje do większości torebek na prezenty urodzinowe z motywami gospodarstwa, 5 cm, może prawie wszędzie wszędzie zabrać ze sobą wszędzie a mimo to zapewnia maluchom wystarczająco dużo miejsca do malowania.

Zdobądź je, pisklęta itp. Bogate i interesujące wzory mogą pobudzić wyobraźnię dzieci; te kolorowanki nie tylko sprawiają dużo radości, które pomogą Ci w nauce. Nasze kolorowanki zawierają łącznie 112 wzorów zwierząt gospodarskich. Niezawodny materiał: te książki z rysunkami krowy są wykonane ze średniej grubości papieru, który nie rozrywa się ani nie rozrywa łatwo; Wzory po wewnętrznej stronie są drukowane po obu stronach; proszę jednak używać kredek, aby nie uszkodzić tylnej strony. Ten zestaw zawiera 24 książki do kolorowania, które czekają na namalowanie.

Malowanie pomaga małym dzieciom i dzieciom rozwijać umiejętności, kredek lub kredek, takie jak siła dłoni i koncentracja, żelowych, a nie markerów, pobudzanie kreatywności i zdolności motorycznych oraz nauka zwierząt gospodarskich. Zestaw zawiera: mini kolorowanki na temat różowego gospodarstwa rolnego, 8 różnych wzorów okładki, 3 sztuki dla każdego rodzaju, każda kolorowanka ze zwierzętami z 12 dwustronnie zadrukowanymi stronami, które zapewniają świetną zabawę. Wszechstronne zastosowanie: te mini bloki do malowania na początek roku szkolnego dla dzieci sprawią, że każda impreza stanie się hitem, zajęcia pierwszego dnia szkoły w klasie itp.
MarkaFaccito #ad
ProducentFaccito #ad
Wysokość1.1
Długość9.65
Szerokość6.3
Numer częściRT-230706-C
ModelRT-230706-C

4. Gallop Chic

#ad

Dla gości, imprezę halloweenową, Torebki na prezenty Monster torebki papierowe z motywem potwora, 12 słodkich torebek z 6 różnymi słodkimi motywami potworów na upominki, na urodziny, prezenty dla dzieci

#ad
Gallop Chic #ad - Tłuste wypieki należy wcześniej zapakować oddzielnie. Stemplowane woreczki prezentowe pasują do torebki na prezenty urodzinowe dla dzieci lub jako opakowanie na prezent urodzinowy.

Wietny prezent urodzinowy dla dzieci i dzieci. Wietna dekoracja dla dzieci na urodziny: torebki papierowe z nadrukiem z motywem potworów mają 6 wzorów z napisem "Danke, dass du da warst!". Zestaw torebek imprezowych z 12 brązowymi torebkami z papieru typu kraft 22 x 15, 5 cm i nadrukiem – kolorowe, 12 małych drewnianych klamerek do prania. Stabilne, przyjazne dla środowiska torebki papierowe do pakowania prezentów idealnie nadają się do wielu zastosowań.

Idealnie nadaje się do przedszkola, 5 x 5, szkoły i jako dekoracja domu. Idealnie nadaje się jako torebka niespodzianka do napełniania prezentami dla gości, upominkami, słodyczami, upominkami, upominkami, pralinkami i innymi pięknymi słodyczami.
MarkaGallop Chic #ad
ProducentGallop Chic #ad
Numer częścigk-papier-02
Modelgk-papier-02

5. THE TWIDDLERS

#ad

24 mini kolorowanki dla dzieci – dinozaury, zwierzęta gospodarskie i morskie – upominek, prezenty dla gości na urodziny dziecka i wesela, THE TWIDDLERS

#ad
THE TWIDDLERS #ad - Idealny w podróży: dzięki wymiarom 15 x 11 x 5 cm każdy zeszyt jest łatwy do przenoszenia i idealnie nadaje się do rozrywki dzieci podczas podróży. Idealnie nadaje się również na imprezy takie jak Halloween, wypełnienie rajstop i do wypełniania kalendarzy adwentowych.

Gwarancja: oferujemy 100% roczną gwarancję na wszystkie nasze produkty. 6 zabawnych wzorów: ten zestaw zeszytów do malowania dla dzieci zawiera 6 zabawnych wzorów, "dzikie zwierzęta", "dinozaury", w tym "ptaki", "straszne zwierzęta raczkujące", "pod morzem" i "zwierzęta gospodarskie". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub montażu, nie wahaj się z nami skontaktować! Prezent urodzinowy dla dzieci: nasze małe kolorowanki są idealne na urodziny twoich dzieci.

Kreatywna aktywność: nasze mini kolorowanki to świetny sposób na naukę nowych umiejętności, cierpliwość i koncentracja. Tworzą wspaniałe torebki imprezowe i wypełniacze do piñaty, Wielkanoc, Boże Narodzenie, na prezenty dla gości i upominki. Doskonale nadają się do zajęcia dzieci na imprezach i spotkaniach, takich jak rozpoznawanie kolorów, takich jak urodziny, wesela i Boże Narodzenie. Gwarantowany sukces wśród chłopców i dziewcząt.
MarkaTHE TWIDDLERS #ad
ProducentTHE TWIDDLERS #ad
Wysokość5.91
Długość4.33
Szerokość0.2
Numer częściPT174
ModelPT174

6. MarckersHome

#ad

MarckersHome Długopis UV i notatnik, prezent dla dzieci, kalendarz adwentowy dla dzieci, 16 sztuk, prezent z jednorożcem dla dziewczynek, upominek na urodziny dziecka, prezent dla dzieci

#ad
MarckersHome #ad - Cenimy twoją firmę i cenimy wszystkie Twoje nakłady. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem dla Ciebie. Przezroczysty tusz ma taki sam kolor dla wszystkich. 16 sztuk w zestawie z jednorożcem: nasz tajny zestaw zawiera 16 niewidocznych pisaków atramentowych, 16 x mini notes, 16 x kieszeń na zamek błyskawiczny, 16 x szablon do malowania.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z naszego produktu, skontaktuj się z nami. Dzieci będą się świetnie bawić z tymi nowoczesnymi zabawkami! . Filtry na imprezę: każdy zestaw składający się z pisaka szpiegowskiego uv i notatnika jest dostarczany w jednej torbie z zamkiem błyskawicznym, na święta Bożego Narodzenia, wypełnienie z jednorożcem, dzięki czemu idealnie nadaje się jako prezent na imprezę urodzinową dziecka, kalendarz adwentowy i inne wydarzenia. Bezpieczeństwo dla dzieci: bezpieczeństwo i neutralny smak atramentu nie szkodzą zdrowiu dziecka! Gładko znikające atramenty na koszulkach, skórze i każdej powierzchni! Te zmywalne niewidoczne pisaki są teraz dostępne w ulepszonej formule Ultra-Clean, papierze, którą można łatwo zmyć ze skóry, ubrań i ścian.

Gdy tylko twoja tajna wiadomość zostanie zapisana tym niewidocznym pisakiem, odczekaj kilka sekund, a następnie zapal niebieskie światło z pokrywy pióra i odkryj tajemnicę tajnych wiadomości. Ekscytująca aktywność szpiegowska dla dzieci: ten magiczny długopis z niewidocznym atramentem zapisuje Twoją tajną wiadomość. Kupuj z zaufaniem: traktujemy naszych klientów jako nasz najwyższy priorytet.
MarkaMarckersHome #ad
ProducentMarckersHome #ad
Waga1.26
Numer części01
Model01

7. MarckersHome

#ad

Kalendarz adwentowy dla dzieci,, magiczne pisaki dla dzieci, 16 sztuk, MarckersHome Długopis i notatnik UV, dla chłopców i dziewczynek, prezenty urodzinowe dla dzieci, upominek na urodziny dziecka

#ad
MarckersHome #ad - WypeŁnienie torbÓw na prezenty: każdy zestaw składający się z pisaka szpiegowskiego uv i notatnika jest dostarczany w jednej torbie z zamkiem błyskawicznym, wypełnienie z dinozaurami i piñatą, na święta Bożego Narodzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się jako prezent na imprezę urodzinową dla dzieci, kalendarz adwentowy i inne wydarzenia.

Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem dla Ciebie. Dzieci będą się świetnie bawić z tymi nowoczesnymi zabawkami! Kupuj z zaufaniem: traktujemy naszych klientów jako nasz najwyższy priorytet. Przezroczysty tusz ma taki sam kolor dla wszystkich. Gdy tylko twoja tajna wiadomość zostanie zapisana tym niewidocznym pisakiem, odczekaj kilka sekund, a następnie zapal niebieskie światło z pokrywy pióra i odkryj tajemnicę tajnych wiadomości. Bezpieczeństwo dla dzieci: bezpieczeństwo i neutralny smak atramentu nie szkodzą zdrowiu dziecka! Gładko znikające atramenty na koszulkach, którą można łatwo zmyć ze skóry, papierze, skórze i każdej powierzchni! Te zmywalne niewidoczne pisaki są teraz dostępne w ulepszonej formule Ultra-Clean, ubrań i ścian.

Cenimy twoją firmę i cenimy wszystkie Twoje nakłady. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z naszego produktu, skontaktuj się z nami. Ekscytująca aktywność szpiegowska dla dzieci: ten magiczny długopis z niewidocznym atramentem zapisuje Twoją tajną wiadomość. 16 dinosaur: nasz tajny pakiet dinozaurów zawiera 16 niewidocznych pisaków atramentowych, 16 x kieszeń na zamek błyskawiczny, 16 x mini notes, 16 x szablon do malowania.
MarkaMarckersHome #ad
ProducentMarckersHome #ad
Wysokość3.94
Długość5.91
Szerokość1.97
Numer części1
Model1

8. Clabby

#ad

łącznie z wywrotką, budowa, na imprezę, dźwigami, traktorem, kolorowanka, Clabby 24 sztuki kolorowanek do samochodów ciężarowych, koparką, upominek na urodziny, dla dzieci, akcesoria do, do domu

#ad
Clabby #ad - Wyraźny nadruk książki dobrze chroni oczy dziecka i jest dobrym prezentem na urodziny dziecka. Płeć: unisex. Niezawodna jakość: te prezenty dla gości na placu budowy są wykonane z wysokiej jakości papieru, są bezpieczne i bezzapachowe, dzięki czemu możesz z pewnością dać je swoim dzieciom. Szerokie zastosowanie: te kolorowanki do samochodów ciężarowych, traktorów i koparek nadają się do nagradzania dzieci jako prezenty, dźwigów, które mogą być serwowane jako prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne lub akcesoria na imprezę dla dzieci, a także jako dobre gry dla rodziców i dzieci.

Idealny prezent dla dzieci: nasze kolorowanki dla inżynierii lądowej są odpowiednimi prezentami dla dzieci, które są zarówno kreatywne, jak i zabawne i pobudzają ich wyobraźnię; te architektoniczne kolorowanki są dobrymi prezentami na większość okazji. Zestaw zawiera: otrzymasz 24 kolorowanki do pojazdów budowlanych, z których każdy zawiera 13 rodzajów pojazdów budowlanych; style są wystarczająco różnorodne, 8 stylów, aby zaspokoić potrzeby wielu dzieci; Bardzo dobrze nadaje się do organizowania wspólnych zajęć malarskich, jest dobrym uzupełnieniem imprez budowlanych dla dzieci.

Dobry projekt: nasze kolorowanki do pojazdów budowlanych są odpowiednie dla małych dzieci, które są dla nich dobrą edukacyjną zabawką do rysowania, wspierają ich wyobraźnię, kreatywność i koncentrację oraz wzbogacają świadomość dzieci na temat pojazdów, dobry wybór dla oświecenia malarstwa dziecięcego.
MarkaClabby #ad
ProducentClabby #ad
Wysokość1
Długość5
Szerokość7
Numer częściClabby-paper-98723
Model/
Gwarancja/

9. vamei

#ad

Tatuaże dla dzieci i dziewczynek, prezent dla gości, breloczkami, jednorożec, vamei 72 sztuki jednorożca, na imprezę urodzinową, z silikonową bransoletką

#ad
vamei #ad - Najlepszy prezent dla dzieci: prezenty z jednorożcem od dawna są ulubionym prezentem dla dzieci. Wysoka jakość i bezpieczeństwo – te zabawki z jednorożcem są wykonane z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa sztucznego PCW.

Unikalny design: nasze stroje imprezowe z jednorożcem są kolorowe i mają bardzo wyjątkowe wzory. Nasz zestaw upominkowy z jednorożcem zawiera mnóstwo akcesoriów z motywem jednorożca, które pozostawią Twojemu dziecku wyjątkowe wspomnienie z dzieciństwa. Różne zawarte w zestawie gadżety z motywem jednorożca mogą zaspokoić potrzeby różnych dzieci. Dzieci mogą bawić się pewnie i nie zaszkodzą im. Co otrzymasz: zestaw zawiera 12 silikonowych bransoletek z jednorożcem, 12 naklejek z tatuażem jednorożca, 12 pierścieni z jednorożcem, 12 breloczków do kluczy z jednorożcem i 12 różowych woreczków z organzy.

Na przykład imprezy z jednorożcami, urodzinami, Święto Dziękczynienia i różne nagrody za zabawę, Boże Narodzenie, wypełnienie jajek wielkanocnych. Wszechstronne zastosowanie: zestaw upominkowy z jednorożcem może być używany przy wielu okazjach. Będzie to ulubiony prezent dla dzieci.
Markavamei #ad
Producentvamei #ad
Numer częściUnicorn Party

10. Latocos

#ad

Gra wideo, prezent dla graczy, długopis, Latocos 74 gry wideo upominek dla chłopców z niewidocznym atramentem, pieczęć, torba na prezent, notatnik, breloczek do kluczy, kontroler

#ad
Latocos #ad - Breloczek do kluczy w kształcie kontrolera jest bardzo odrestaurowany i sprawia, że impreza jest natychmiast pełna atmosfery. Dostarczany jest również z czerwonymi i zielonymi torebkami papierowymi, dzięki czemu można wygodnie zapakować małe prezenty. Najlepszy wybór na imprezy dla chłopców i dzieci! Bogaty obraz do zabawy nadaje się bardzo dobrze jako torby na prezenty dla gości z grami wideo dla dzieci.

Wprowadź wszystkich do gry, nagrody w klasie szkolnej, artykułów reklamowych na imprezę karnawałową, idealny do dziecięcych zabawek urodzinowych, rozdając na imprezie drobne prezenty! Najlepszy wybór na prezenty – nasz zestaw do gier wideo może być odpowiedni na okazje, wypełniacz jajek wielkanocnych, nagrody w skrzyni skarbów, piñata na nowo urodzinowe, wypełniaczy toreb na gadżety, tkanin wielkanocnych itd. Lampa niewidocznego pisaka atramentowego wytrzymuje długi czas. Zadowalająca obsługa – jeśli masz jakiekolwiek problemy z artykułami gier wideo, nie wahaj się z nami skontaktować! Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Wszystkie formy małych akcesoriów są zaprojektowane zgodnie z dziecięcymi preferencjami. Wracaj do ery konsol do gier. 74 sztuki wypełniaczy torebek na imprezę z grami wideo – zestaw zawiera 12 breloczków do kluczy do kontrolera gier, 12 x pieczęć z motywem gry, 12 x papierowa torebka z motywem gry, 12 niewidocznych długopisów szpiegowskich i notatników, 12 x silikonowa bransoletka z motywem gry, 2 x naklejki do tatuażu. Jasne kombinacje kolorów sprawią, że Twoja impreza będzie przyciągać wzrok. Bezpieczeństwo materiału – stempel do gier wideo atrament jest gładki i może być używany wielokrotnie.
MarkaLatocos #ad
ProducentYiwushi xinhang dianzi shangwu youxian gongsi #ad
Numer częściLatocos3257
ModelLatocos3257