Top 10 Night Vision Goggles Military – Noktowizory celownicze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GTHUNDER

#ad

Noktowizor, z kartą Micro 32 GB do monitorowania, możliwość ponownego ładowania, Gthunder lornetka na podczerwień 4K z noktowizorem, polowanie w odległości w 100% ciemności, 4000 mAh, zoom cyfrowy 8x

#ad
GTHUNDER #ad - Dzięki naszym okularom noktowizyjnym żaden detal nie umknie Ci bez względu na to, czy polujesz, biwakujesz czy odkrywasz naturę. Po zakończeniu pobierz multimedia na komputer za pomocą kabla USB i przeżyj jeszcze raz przygody z polowaniem. Przygotuj się na następną wyprawę myśliwskąnajlepszy sprzęt myśliwski w twoich rękach! dzięki dużemu ekranowi 3, 2 cala z odtwarzaniem dźwięku i 7-stopniową regulacją jasności żaden szczegółowy nie umknie.

Dzięki przenośnej, aby wytrzymać każde ekstremalne otoczenie, lekkiej i kompaktowej konstrukcji można go wszędzie ze sobą zabrać. Złącze ładowania typu c jest kompatybilne z większością powerbanków, bez obaw o to, dzięki czemu zawsze jesteś zasilany prądem w podróży. Krystalicznie czysta jakość - nagrywaj filmy 4k i wykonuj bez wysiłku zdjęcia 36 MP dzięki naszemu w pełni wielowarstwowemu obiektywowi 25 mm i 8-krotnemu zoomowi optycznemu/cyfrowemu. Wyraźne widzenie w 100% ciemnościciesz się niezrównanymi możliwościami widzenia w nocy dzięki naszemu czujnikowi CMOS na poziomie światła gwiazd i 7 poziomom promieniowania IR.

Niekończąca się przygodanasze akumulatory 4000 mah do wielokrotnego ładowania zapewniają do 6 godzin pracy z podczerwienią i aż do 12 godzin bez niego. Zapisz wszystkie swoje zdjęcia i filmy na dołączonej karcie pamięci 32 GB. Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy w słabym oświetleniu, których normalnie nie widać. Oznacza to, że możesz zabrać nasze urządzenie na wszystkie swoje przygody, że skończy się Ci sok.
MarkaGTHUNDER #ad
ProducentGTHUNDER #ad
Wysokość2.36
Długość7.64
Waga1.87
Szerokość6.14
Numer częścismllll11
ModelPPOOWW

2. Nightfox

#ad

łatwa w obsłudze lornetka z noktowizorem dla dorosłych, powiększenie 3x, Nightfox Przenośny cyfrowy noktowizor 100 V, zasięg 100 jardów, kamera na podczerwień na polowanie

#ad
Nightfox #ad - Wystarczy włożyć baterie: okulary 100 v night vision z kamerą wymagają 8 baterii AA nie wchodzą w zakres dostawy. Zaleta nightfox: dołącz do ponad 75 000 klientów nightfox na całym świecie, którzy ufają naszemu zaangażowanemu brytyjskiemu zespołowi, aby zapewnić najlepsze wrażenia z cyfrowego widzenia w nocy dzięki naszym okularom nocnym.

Wystarczy zdjąć osłonę obiektywu Night Vision Googles NVG, podczerwieni i zoomu obsługa jest bardzo prosta. Różnorodne zastosowanie: niezależnie od tego, czy na polowanie na noktowizor, turnieju Softair Snajper lub zastosowanie w kasku jako obszar zastosowania jest przewidziane, ta kamera na podczerwień i wzmacniacz światła resztkowego są doskonale wyposażone!. Jak to działa? nightfox 100 v wysyła promienie podczerwone za pomocą diody LED, która jest rejestrowana przez kamerę noktowizyjną i wyświetlana na ekranie w wizjerze, w ciągu dnia i czarno-biała nocą.

Lub monitoruj swoje koguty. Atwa obsługa: dzięki trzem przyciskom zasilania, czy używasz urządzenia noktowizyjnego dla dzieci czy dorosłych. Odkryj lisy, sarny itp. Niezależnie od tego, włączyć i gotowe. Odkryj zwierzęta w nocy: 3-krotne powiększenie optyczne i 2-krotny zoom cyfrowy 100 V idealnie nadaje się do rozpoznawania zwierząt w odległości 100 metrów. Można go ustawić na ok. W zakres dostawy wchodzi: cyfrowa lornetka nightfox 100 V z noktowizorem, smycz na ramię, instrukcja obsługi w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim, niemieckim, francuskim, pudełko prezentowe.
MarkaNightfox #ad
ProducentLaserware #ad
Wysokość5.71
Długość7.28
Waga1.33
Szerokość2.17
Numer części100V
ModelNightfox-100V
Gwarancja18 Miesięcy

3. Nightfox

#ad

Nightfox Swift noktowizor do montażu na głowie | duży kąt widzenia, 1x powiększenie | Night Vision Googles NVG na polowanie | możliwość ładowania przez USB | lornetka z noktowizorem i kamerą na

#ad
Nightfox #ad - Zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie: niezależnie od tego, czy do użytku w kasku wojskowym lub do tunera Soft Snajpera, 1-krotne powiększenie i większy kąt widzenia 40° są dostępne w odległości ok. Zaleta nightfox: dołącz do ponad 75 000 klientów nightfox na całym świecie, którzy ufają naszemu zaangażowanemu brytyjskiemu zespołowi, aby zapewnić najlepsze wrażenia z cyfrowego widzenia w nocy dzięki naszym okularom nocnym.

Dostosuj jasność ekranu, zoom cyfrowy i jasność podczerwieni jednym dotknięciem bez oglądania urządzenia. 70 m nie do pobicia. Możesz też zabrać ze sobą przenośny akumulator USB, aby móc dłużej korzystać z noktowizora. Adowanie przez usb: dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowemu 3000 mah możesz korzystać z kamery na podczerwień okularów na podczerwień przez ponad 3 godziny. Noktowizor z uchwytem na głowę: regulowany pasek do montażu kasku wchodzi w zakres dostawy.

Atwe w użyciu: doświadczony zespół nightfox zaprojektował okulary tak, aby były intuicyjne w obsłudze. W zakres dostawy wchodzą: nightfox swift night vision binoculars noktowizor, kabel USB, pasek na szyję, regulowany pasek na głowę, uchwyt na akcesoria GoPro, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, torba, pudełko prezentowe. Za pomocą adaptera nightfox click dovetail sprzedawany oddzielnie wzmacniacz światła resztkowego można przymocować do systemu mocowania kasku, takiego jak Wilcox G24.
MarkaNightfox #ad
ProducentNightfox #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga0.75
Szerokość5.51
Numer częściNightfox-Swift
ModelNightfox-Swift
Gwarancja18 Miesięcy

4. Meidase

#ad

Meidase P200 kamera do obserwacji dzikich zwierząt WLAN z aplikacją 48 MP H.264 1296P, WiFi, transmisja telefonu komórkowego,, kamera do dzikich zwierząt, czujnik ruchu, 27 m noktowizor na podczerwień

#ad
Meidase #ad - Inteligentny algorytm widzenia w nocy dostosowuje poziom światła podczerwonego na podstawie odległości celu, zapobiegając częstym problemom z prześwietleniem lub niedoświetleniem w przypadku tradycyjnych zdjęć nocnych. Inne funkcje: 3 tryby pracy wykrywanie ruchu, pasek informacyjny, poklatkowy lub tryb hybrydowy, wideo, zdjęcia + wideo, nagrywanie dźwięku, programowalna data, nagrywanie w pętli, godzina i strefa czasowa, godziny pracy, 3 tryby nagrywania zdjęcia, ochrona hasłem.

Ulepszona łączność wi-fi: kamera jest wyposażona w nowy, energooszczędny moduł wifi, który umożliwia szybsze połączenia między telefonem komórkowym a kamerą i osiąga zasięg do 15 metrów. Inne doskonałe funkcje: wytrzymała konstrukcja obudowy i wodoszczelność ip66 zapewniają stabilność podczas aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki naszej dedykowanej i bezpłatnej aplikacji Meidase Mobile można bez problemu uzyskać dostęp do transmisji na żywo z kamery, dostosować ustawienia aparatu i bezprzewodowo pobierać zdjęcia lub filmy z aparatu. Dodatkowo programowalne ustawienia wykrywania pomagają uniknąć potencjalnych błędnych wyzwalaczy.

Inteligentny algorytm widzenia w nocy: kamera wykorzystuje 36 wysoce wydajnych diod led na podczerwień 940 nm bez świateł, aby uzyskać wyraźne zdjęcia w nocy do 30 metrów, dzięki czemu nie rzuca się w oczy gołym okiem. Ultraszybkie wykrywanie ruchu: wyposażona w 3 pasywne czujniki podczerwieni, 1 sekundy, kąt wykrywania 120° i zasięg wykrywania do 27 metrów, nasza kamera zapewnia szybką prędkość wykrywania i błyskawicznie szybki czas wyzwalania 0, dzięki czemu nie przegapisz wspaniałych chwil. Profesjonalne przetwarzanie obrazu: wyposażony w czujnik obrazu sony starvis i zaawansowaną technologię redukcji szumów, kamera zapewnia imponująco szczegółowe i żywe obrazy o rozdzielczości do 48 MP.
MarkaMeidase #ad
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Cozion

#ad

Noktowizor, 4K HD, 5 x zoom cyfrowy z mikro-32 GB, do obserwacji ptaków, cyfrowy noktowizor na podczerwień, polowanie, Cozion, na kemping, lornetka 400 m

#ad
Cozion #ad - Akumulator: urządzenie do polowania noktowizyjnego może być używane przez 10 godzin w ciągu dnia z wyłączeniem podczerwieni i 5 godzin w nocy włączenie podczerwieni. Dostarczamy kabel usb i kartę 32 gtf maksymalna obsługa karty 128GTF, łatwy do przenoszenia, aby przesyłać dane i zapisać cenne zdjęcia / filmy.

Duży wyświetlacz hd: lornetka cozion wykorzystuje 3-calowy ekran tft. Wyraźne widzenie w ciemności: lornetka noktowizyjna jest wyposażona w 7-stopniowy regulowany reflektor ir 850 nm i umożliwiają wyraźne widzenie zwierząt lub roślin w 100% ciemności lub przy słabym świetle otoczenia. Umożliwia wyświetlanie krystalicznie czystych zdjęć i filmów. Idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, bezpieczeństwa i surveilli, wykrywania patrolów, na kemping, nocnych polowań, do obserwacji dzikiej przyrody i krajobrazów. Obraz 36 mp i jakość wideo 4k: przenośny i lekki, możesz podłączyć komputer, a konfiguracja jest bardzo wysoka, aby spełnić wysokie potrzeby każdego.

Oraz z funkcją rozpoznawania ruchu i zapobiegania wstrząsom. Wbudowany akumulator litowy 4000 mAh można ładować zawsze i wszędzie za pomocą powerbanku lub ładowarki samochodowej. Otwór obiektywu 25 mm i 5-krotny zoom cyfrowy zapewniają więcej pełnego pola. 3 tryby: robienie zdjęć, nagrywanie wideo i odtwarzanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości dzięki doskonałej przejrzystości optycznej w dzień, przy słabym świetle lub w nocy.
MarkaCozion #ad
ProducentCozion #ad
Waga1.04
Gwarancja2

6. tkwser

#ad

3", noktowizor, możliwość ponownego ładowania, 4K 5000 mAh, 600 m, kemping, IP65, noktowizor, do obserwacji z kartą TF 32 GB, cyfrowy zoom na podczerwień, 8 x, TKWSER noktowizor, na polowanie

#ad
tkwser #ad - Wyświetlacz hd 3" i ip65: te okulary noktowizyjne są zaprojektowane z ekranem tft o przekątnej 3", dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszym wyświetlaniem dla Twoich oczu, można ich używać w lekkiej mgle lub w świetle deszczowym, również z wodoodpornego materiału IP65, obsługuje statyw 1/4" i możesz bez problemu rejestrować widoki. Dzięki doskonałej przejrzystości optycznej i cyfrowej wydajności dopasowania zapewnia dobrą widoczność z powiększeniem do 8-krotnego, nic nie może się ukryć w ciemności.

Akumulator litowy do wielokrotnego ładowania 5000 mah: wbudowany akumulator litowo-jonowy 5000 mah, gdy system podczerwieni jest włączony i wyłączony przez 16 godzin przez system podczerwieni. Dostarczany z kablem ładującym typu c do kompatybilnego powerbanku, komputera, który umożliwia obserwację zwierząt w ciemności przez 10 godzin, dzięki czemu nie musisz się martwić o zasilanie podczas długiej podróży. Umożliwia wyraźne obserwowanie zwierząt do 600 m w 100% ciemności lub roślin również w ciemności lub przy słabym oświetleniu.

Gold award fda i muse silver award noktowizor: noktowizor tkwser 4k hd z 8-krotnym zoomem cyfrowym i 3-stopniowym podczerwienią. Zasięg widzenia 600 m i 8-krotny zoom: dzięki ulepszonemu, wydajnemu 3-stopniowemu systemowi podczerwieni, lornetka noktowizyjna na podczerwień ma zasięg widzenia do 600 m przy 100% ciemności. 5000 mah umożliwia uchwycenie wspaniałych chwil bez przerwy. Jeśli członek rodziny lub przyjaciel jest miłośnikiem przyrody lub przygód, posiada również lampę do poszukiwania, poszukiwań i ratownictwa, która jest idealną lornetką noktowizyjną do obserwacji dzikiej przyrody lub krajobrazu, ta lornetka z noktowizorem będzie dla Ciebie najlepszym prezentem.
Markatkwser #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga3
Szerokość5.12
ModelZ095
Gwarancja12 Miesięcy

7. Bresser

#ad

3 X 20, z dużym wyświetlaczem, Bresser cyfrowy noktowizory dwuokularowy

#ad
Bresser #ad - Polskim; torba transportowa;. Wysokiej jakości noktowizor cyfrowy z dużym ekranem. Zasięg na oświetlenia podczerwień:100m. Zawartość przesyłki: noktowizor; instrukcja może nie być dostępna w j. Duży wyświetlacz umożliwia obserwowanie z obu oczu, bez żadnych ograniczeń, również dla osób noszących okulary. Waga: 603g / baterie: 1 x AA brak w zestawie. Wymiary: 185 x 145 x 55cm. Powiększenie: 3 x 6-krotny zoom cyfrowy.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość7.28
Długość5.71
Waga1.5
Szerokość2.17
Numer części1877480
Model1877480
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Nightfox

#ad

Nightfox Cape – noktowizor z nagrywaniem wideo – 1-krotne powiększenie – nadaje się do Airsoft – podczerwień o mocy 940 nm, ledwo widoczne gołym okiem – zasięg 50 m

#ad
Nightfox #ad - 1-krotne powiększenie: jeśli używasz noktowizora w podróży, najlepiej nie używać powiększenia. Praktyczny: nagrywanie wideo wymagana karta micro sd nie wchodzi w zakres dostawy i regulację jasności wyświetlacza można ustawić za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu nie trzeba przewijać menu podczas użytkowania.

Mocowanie na kasku: dzięki uchwytowi montażowemu kompatybilnemu z GoPro na górze modelu Cape można użyć uchwytów na aparat innych sprzedawców, aby przymocować Nightfox Cape do kasku taktycznego. Inni użytkownicy widoczności w nocy wyraźnie widzą diody IR LED. Nadaje się do airsoft: wymienne osłony obiektywu do żarówki na podczerwień i czujnika cyfrowego pomagają chronić soczewki podczas gier Airsoft.

Ledwo widoczne gołym okiem: dzięki diodom led na podczerwień o długości fali 940 nm urządzenie emituje mniej widocznego czerwonego światła z przodu, dzięki czemu można wędrować w niewidoczny sposób. Moc bez diody IR LED jest bardzo ograniczona. Do użytku cywilnego: cyfrowy noktowizor emituje słabe czerwone światło, gdy włączona jest dioda LED na podczerwień.
MarkaNightfox #ad
ProducentNightfox #ad
Wysokość3.54
Długość9.45
Waga0.82
Szerokość9.84
Numer częściNightfox-Cape
ModelNightfox-Cape
Gwarancja18 Miesięcy

9. Jadfezy

#ad

Cyfrowa widoczność w nocy na podczerwień z dużym ekranem 3" i kartą SD 64 GB do obserwacji i nagrywania, lornetka noktowizyjna dla całkowitej ciemności, Okulary noktowizyjne

#ad
Jadfezy #ad - Urządzenie noktowizyjne z akumulatorem litowymcyfrowa lornetka na podczerwień Jadfezy integruje ogniwo litowo-jonowe o pojemności 2800 mAh, które umożliwia obserwację zwierząt przez wiele godzin w ciemną noc. Lornetka noktowizyjna o długości 984ft - doskonała przejrzystość optyczna, wysokiej jakości cyfrowa lornetka noktowizyjna na podczerwień, 8 x zoom cyfrowy i obiektyw 25 mm umożliwiają obserwację celu w całkowitej ciemności i zasięgu do 300 m.

Okulary noktowizyjne mają trzy tryby: robienie zdjęć, nagrywanie i odtwarzanie wideo. Urządzenie noktowizyjne w całkowitej ciemnościcyfrowa lornetka noktowizyjna na podczerwień jest wyposażona w 7-stopniową regulowaną lampę na podczerwień, system All-Optical umożliwia wyraźne widzenie zwierząt lub roślin w 100% w ciemności lub stłumionym świetle otoczenia. Możesz użyć kabla usb, aby połączyć się z komputerem, aby przesłać dane i zachować cenne zdjęcia/filmy, które zostały nagrane. Co znajduje się w pudełku? 1 x noktowizor, 1 x karta pamięci 64 gb, zapisać wszystko na dołączonej karcie pamięci i od razu pobierać, 1 x pasek na szyję, że możesz robić wyraźne zdjęcia i filmy w kolorze kruczoczarnym, 1 x torba na aparat, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.

Nie potrzebujesz baterii AA, oszczędzaj pieniądze dla środowiska. Wyobraź sobie, 1 x kabel USB do transmisji danych, aby pokazać je znajomym. Noktowizor z dużym wyświetlaczem hd o przekątnej 3" - duży dynamiczny ekran szerokoekranowy: ten noktowizor z ekranem tFT 3" ma wysoką rozdzielczość dla lepszego wyświetlania widoku, a także funkcje nagrywania obrazu HD w ciemności.
MarkaJadfezy #ad
ProducentJadfezy #ad
Wysokość3.15
Długość5.91
Waga1.1
Szerokość5.91
Numer częściY series
ModelY100
Gwarancja12 Miesięcy

10. Hojocojo

#ad

Hojocojo noktowizor, 8-krotny zoom cyfrowy, 400 m przy 100% ciemności, 7-biegowa podczerwień, FHD 1080p, możliwość ładowania przez USB, okulary noktowizyjne, kompatybilne z kaskiem Fast Mich

#ad
Hojocojo #ad - 2 lata gwarancji: hojocojo produkuje najlepsze produkty i chroni prawa każdego klienta. Tak praktyczny! w zestawie z ochronną twardą obudową do przechowywania okularów nocnych. Natychmiastowe zapisywanie zdjęć, filmów wideo szeroki ekran o przekątnej 2, 7" zapewnia żywe wrażenia wizualne! W ten sposób złapiesz wspaniałe chwile zwierząt w nocy.

Obszar obserwacji 1312 ft czy kiedykolwiek byłeś rozczarowany, które znajdują się w odległości ok. Urządzenie noktowizyjne wojskowe te okulary noktowizyjne są standardowo wyposażone w regulowany pasek na głowę, dzięki czemu można je łatwo poruszać ręką. Wydajne ładowanie i etui ochronne: wbudowane akumulatory o pojemności 3000 mAh uwalniają Cię od obciążenia podczas noszenia innych baterii. Wiemy, że pokochasz nasze aparaty tak samo jak my, dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 2-letnią gwarancję.

W razie problemów podczas użytkowania prosimy o kontakt. 7-biegowa regulacja noktowizora na podczerwień i wiązka podczerwieni 850 NM pomagają precyzyjnie i wyraźnie rozpoznać zwierzęta w ciemności. Z 8-krotnym zoomem cyfrowym, bardzo przejrzystym ekranem LCD 2, w pełni powlekany obiektyw 25 mm. Ponadto istnieją trzy możliwości wygodnego noszenia, lub użyć naszego regulowanego paska na głowę. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
MarkaHojocojo #ad
ProducentHojocojo #ad
Wysokość2
Długość5.2
Szerokość4.39
Gwarancja2