Top 10 Metalldetektor Kinder Ab 12 Jahre – Wykrywacze metali

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OMMO

#ad

OMMO Wykrywacz metalu dla dzieci, wodoszczelność IP68, wykrywacz metalu, montaż w jednym kroku, wysuwany mostek, 44-81 cm, wykrywacz metalu do złota i srebra, wyświetlacz LCD z oświetleniem, niebieski

#ad
OMMO #ad - Wodoszczelność ip68 - ten wykrywacz metalu jest wyposażony w wodoszczelną cewkę wyszukiwania IP68, która charakteryzuje się wysoką czułością podczas wyszukiwania metalowych przedmiotów w płytkiej wodzie. Więcej piłek, celuj bliżej. To podświetlenie tła dopasowuje się do warunków atmosferycznych i jest praktyczne, gdy pogoda nagle zapada zachmurzenie.

Wyświetlacz lcd jest wyposażony w podświetlenie, piłki są większe, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć ekran nawet w środowisku o słabym oświetleniu. Jest to wspaniała zabawka na prezent na urodziny, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia i letni obóz dla chłopców i dziewcząt. Wyświetlacz lcd dla psa z podświetleniem - jeśli rozpoznasz metal, a pies macha ogonem. Możesz polować na skarby w ogrodach, parkach, plażach i lasach.

Działa dobrze w ciemności - wyświetlacz lcd jest wyposażony w podświetlenie, dzięki czemu można wyraźnie zobaczyć ekran nawet w środowisku o słabym świetle. Różne długości dla dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Montaż w jednym kroku, lekkimontaż w jednym kroku, wygodny dla dzieci, aby samodzielnie go zainstalować i ćwiczyć praktyczne umiejętności. Aden inny wykrywacz metalu nie posiada tej funkcji, tylko my. Aluminiowy trzonek jest mocniejszy niż inne tworzywa sztuczne.
MarkaOMMO #ad
ProducentOMMO #ad
Wysokość3.94
Długość16.93
Waga1.81
Szerokość6.69
Numer częściMD-3002
ModelMD-3006

2. SUNPOW

#ad

SUNPOW Profesjonalny zestaw do wykrywania metalu, wysoka dokładność, 5 trybów, identyfikuje 9 rodzajów metali, głębokość wykrywania 10 cali, cewka wodoszczelna IP68, silna ochrona przed zakłóceniami,

#ad
SUNPOW #ad - Idealny prezent dla każdego otrzymasz nie tylko wykrywacz metalu, ale także pierwszorzędną łopatę do koparki, słuchawki, ale również świetny prezent urodzinowy, urlop, torbę do przenoszenia, prezent na dzień ojca, 2 bezpłatne baterie i wysokiej jakości pudełko do pakowania. Intuicyjny wyświetlacz hd-lcd można łatwo odczytać 9 rodzajów metalowych symboli, głośności, czułości, obrazy, trybów, dokładne rozpoznawanie wartości, głębokości itd.

Zaawansowany chip dsp ten wykrywacz złotych metali jest wyposażony w chip dsp, większą dokładność, silniejszą zdolność anty-interferencyjną funkcja wyrównania podłogi, większą czułość, który zapewnia większą czułość, większy zakres wyszukiwania i głębokość wykrywania do 10 cali. Dzięki modelowi czarnego światła będziesz elastycznie pracować w ciemności. Wszystkie tryby metalowe, tryb głośności, tryb awaryjny, PINPOINT.

Również wodoszczelna cewka do wyszukiwania o średnicy 10 cali gwarantuje skuteczność wykrywania, że skrzynka kontrolna nie jest wodoszczelna. Nie tylko doskonały wybór na podróż, kemping, Boże Narodzenie. Z intuicyjnym wyświetlaczem LCD. 9 rodzajów próbek metalu i 5 trybów wykrywacze metalu sunpow dla dorosłych są dostarczane z 9 rodzajami próbek metali i 5 różnymi trybami wykrywania metali, tryb DISC, które umożliwiają efektywne wyszukiwanie żądanych metali. Należy pamiętać, 2 cala do 47, jak i dorosłych.
MarkaSUNPOW #ad
ProducentSUNPOW #ad
Wysokość4.8
Długość16.54
Waga5.07
Szerokość10.24
Numer częściOTMD07
ModelOT-MD07

3. Aomdom

#ad

Aomdom wykrywacz metalu dla dzieci, bardzo czuły wykrywacz metalu dla dzieci i początkujących, z wyświetlaczem LCD i wodoodporną cewką wyszukiwania, regulowany trzonek 40-80 cm

#ad
Aomdom #ad - Z pewnością podbije dziecięce serca. Adny wyświetlacz lcd i wyświetlacz dźwiękowy jedyny w swoim rodzaju animowany design łowienia kotów zapewnia więcej zabawy podczas poszukiwania skarbów. Wodoszczelna cewka do wyszukiwania ip68 wykrywacz metalu dla dzieci jest wyposażony w wodoszczelną cewkę wykrywającą IP68, lasy, aby zapewnić czułość rozpoznawania podczas eksploracji w płytkiej wodzie lub na plaży.

Kolorowy kontur i urocze podświetlenie LCD sprawiają, szczególnie na Boże Narodzenie. Regulowana cholewka i niewielka waga wykrywacz metalu dla dzieci z regulowanym trzonkiem od 16 do 33 cali 66-83 cm jest odpowiedni dla chłopców i dziewczynek o różnych rozmiarach. Jest to wspaniały prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy, grabie i sitko dla dodatkowej przyjemności z eksploracji. Może być stosowany w różnych miejscach, plaże, takich jak parki, ogrody itd. Atwa konfiguracja i sterowanie jednym przyciskiem ten wykrywacz metalu został zaprojektowany specjalnie dla dzieci i zapewnia łatwe sterowanie jednym przyciskiem do natychmiastowego włączania i wyłączania, dzięki czemu dzieci mogą w mgnieniu oka wejść do akcji.

Obserwuj, jak pływają ryby. Składa się z bezpiecznego tworzywa sztucznego ABS i zawiera łopatę, że jest to zaskakujący prezent dla Twoich maluchów. Potrzebna jest tylko jedna klamra, 43 kg, aby ustawić odpowiednią wysokość dla małych dzieci aż do okresu dojrzewania. Wskazówka: skrzynka sterująca nie jest wodoszczelna.
MarkaAomdom #ad
ProducentAomdom #ad
Numer częściMD-1011
ModelMD-1011

4. SUNPOW

#ad

3 modele All Metal/Disc/Pinpoint, wzornictwo uniseks, regulowany mostek dla dzieci w wieku 5-12, SUNPOW Wykrywacz metalu dla dzieci – ekskluzywny wyświetlacz LCD z kreskówki, wodoszczelna cewka IP68

#ad
SUNPOW #ad - Tryb "disc" – usuwaj niepożądane cele za pomocą emotikonów. Ywe i unisex wzornictwo, że jest idealny dla chłopców i dzieci od 5 lat. Zabawny wyświetlacz lcd z kartoonem – ten metalowy detektyw dla dzieci z interesującym wyświetlaczem LCD z kreskówki ożywia podczas poszukiwania skarbów urocze figurki. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezproblemowe i wygodne użytkowanie przez dzieci.

Rodzice mogą zaufać jego prostocie, ten dziecięcy wykrywacz metalu dzięki smukłej, niskiej wadze 630 g, funkcjom bezpieczeństwa i współczynnikowi zabawy. Tryb "all metal" – ekran lcd z kreskówką informuje Cię, gdy zostanie znaleziony metal. Wystarczy włączyć przycisk i wybrać tryb zgodnie z życzeniem. Szczególnie nadaje się jako prezent na Boże Narodzenie. Najlepszy prezent i wartościowe akcesoria – zapakowany w ekskluzywne kolorowe pudełko prezentowe, nasz wykrywacz metalu dla dzieci to wspaniała niespodzianka urodzinowa dla dzieci. Wystarczy kupić, dzieci będą miały szczęśliwe, głębokie doświadczenie sondowania.

Wodoszczelna cewka i regulowany mostek – 32-40 cali regulowany trzonek pasuje do dzieci o różnych rozmiarach, wodoszczelna cewka do wyszukiwania o wielkości 17 cm jest bardzo odpowiednia do obszarów naturalnych, parków, plaż i miejsc publicznych. Wysoka dokładność i ulepszony chip – zaktualizowany chip posiada funkcję automatycznego wyrównania podłogi, która zapewnia silną wydajność anty-interferencyjną, może automatycznie chronić inne zakłócenia i dokładniej identyfikować. Zaprojektowany, ekskluzywne kolory, wciągające dźwięki i tryby gry sprawiają, aby przyciągnąć uwagę dzieci.
MarkaSUNPOW #ad
ProducentSUNPOW #ad
Wysokość2.7
Długość8
Waga1.32
Szerokość3
Numer częściOT-MD10
ModelS23.OT-MD10-EU

5. iTayga

#ad

Profesjonalny, składany wykrywacz metalu z cewką, regulowany wykrywacz metalu dla dzieci 61-95 cm, iTayga wykrywacz metalu dla dzieci, bardzo lekki tylko 0,88, wodoszczelny, bardzo precyzyjny

#ad
iTayga #ad - Atwy montaż: po otrzymaniu wykrywacza metalu dla dzieci można go łatwo zmontować zgodnie z instrukcjami. Wodoszczelna cewka o wysokiej dokładności: wystarczy przesunąć wykrywacz metalu poziomo na podłodze, 8 cala powierzchni. Im bliżej znajduje się metalowy przedmiot, aby łatwo wykryć metal poniżej 7, tym głośniejszy jest dźwięk, tym silniejszy jest sygnał.

Wodoszczelną cewkę można również umieścić w płytkiej wodzie. Wyświetlacz LCD wyświetla go. Składany i regulowany długość: ten wykrywacz metalu można łatwo złożyć do torby i jest łatwy i wygodny w noszeniu. Ponadto długość można dopasować do różnych grup wiekowych i wzrostu dzieci, co jest odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Tylko 0, jest bardzo lekki, wykonany z bezpiecznego i nieszkodliwego tworzywa sztucznego abs i jest idealny dla dzieci, 88 funtów: Nasz wykrywacz metalu dla dzieci ma kompaktową konstrukcję, które chcą spędzać długie godziny na świeżym powietrzu w relaksującym poszukiwaniu skarbów.

Najlepszy prezent dla dzieci: wysyłając swoim dzieciom wykrywacz metalu, boże narodzenie, co jest bardzo pouczające. Po pierwszym montażu wystarczy go złożyć i otworzyć, aby go użyć. Możesz wysłać im ten wykrywacz metalu dla dzieci na urodziny, wniesie radość do ich codziennego życia i zachęci rodziców do udziału w ścieżce wzrostu ich dzieci, będą one wspierać ich zmysł odkrywania i ciekawość, Halloween i inne specjalne dni, aby sprawić im wielką niespodziankę.
MarkaiTayga #ad
ProducentiTayga #ad
Wysokość2
Długość10
Waga0.88
Szerokość5
Numer części221123
ModelMetal Detector for Kids

6. National Geographic

#ad

National Geographic Junior wykrywacz metali, idealny dla początkujących poszukiwaczy skarbów, regulowany wykrywacz metalu dla dzieci z wodoodporną podwójną cewką o długości 19 cm i lekką konstrukcją

#ad
National Geographic #ad - Wspaniały prezent na świeżym powietrzu dla chłopców i dziewczynek. Można go używać w domu lub spakować do każdego ulubionego miejsca skarbu. Seria national geographic stem oferuje dzieciom wysokiej jakości zabawki edukacyjne, które sprawiają wiele radości.

Kolorowa instrukcja nauki: odkryj historię wykrywaczy metali, jak działają cewki na detektorze, dowiedz się, aby znaleźć zakopywany metal i wiele więcej w naszej szczegółowej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim nie w języku niemieckim. Znajdź zakopywane skarby: wodoszczelna podwójna cewka o długości 19 cm posiada regulowaną czułość, gdy lokalizuje metal. Dźwięk detektora, a światło LED miga, 2 cm dla małych monet i metalowych przedmiotów.

Ma głębokość wykrywania do 15, aby uniknąć fałszywych pozytywów. W przypadku złożonej szpuli i usuniętego podłokietnika mierzy tylko 61 cm i można go rozciągnąć do 99 cm długości. Wspaniały dla dzieci: ramię teleskopowe zapewnia dopasowanie długości, podczas gdy wyściełany pasek na ramię i wygodny uchwyt sprawiają, że wykrywacz metalu jest łatwy w obsłudze dla dzieci we wszystkich rozmiarach. -. Lekki i przenośny: detektor waży tylko 0, 6 kg.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość4
Długość26
Waga1.32
Szerokość10.25
Numer częściNGJRDETECTOR
ModelNGJRDETECTOR

7. DR.ÖTEK

#ad

Profesjonalny detektor, słuchawki, szufla,, wysoka dokładność, tryb Pinpoint i 4 tryby, lekki złoty detektor, DR.ÖTEK Zestaw wykrywaczy metalu dla dorosłych i dzieci, cewka wodoszczelna 25 cm, IP68

#ad
DR.ÖTEK #ad - Urządzenie oferuje elastyczność i różne ustawienia dla zoptymalizowanego wyszukiwania metalu. Mniej kopania, 15 cm, 10 cm, więcej ciekawych znalezisk metali szlachetnych i antyków. Profesjonalny detektor metalu dla dorosłych i dzieci: dr. Tek's mt-xr, all-metal, zestaw wysokiej jakości wykrywaczy metalu z naszego asortymentu, w tym Pinpoint, przechowywanie i biżuterię.

Wykrywacz złota z pierwszorzędną technologią do głębokich odkryć. Dzięki 5-stopniowej kontroli czułości można optymalnie dostosować wyszukiwanie. Idealny jako prezent na różne okazje, takie jak urodziny lub święta. Podświetlenie tła umożliwia wyszukiwanie w ciemności. Regulowana głębokość i czułość: wybierz wskaźnik głębokości – 5 cm, 20 cm. Zestaw detektorów metalowych jako idealny prezent: ten zestaw zawiera nie tylko wykrywacz metalu, ale również wysokiej jakości słuchawki, szuflę premium i wielofunkcyjną torbę do przenoszenia.

Rozpoznaj i znajdź dokładnie to, DISC, oferuje 5 trybów, czego chcesz w krótszym czasie. Wodoszczelna cewka do wyszukiwania: cewka o szerokości 25 cm rozpoznaje monety do 25, 4 cm pod ziemią i nadaje się do wyszukiwania w płytkiej wodzie. Przejrzysty wyświetlacz lcd: korzystaj z dobrze czytelnego ekranu 7, 6 x 5, 1 cm. 3 tryby wyświetlania pomagają zidentyfikować znalezione metale.
MarkaDR.ÖTEK #ad
ProducentDR.ÖTEK #ad
Wysokość39.37
Długość9.84
Waga2.2
Szerokość9.06
Numer częściMTXR Set
ModelMTXR Set

8. MIYAY

#ad

10 cali, duża cewka wyszukiwania, 6 trybów, złoty detektor z regulacją wysokości, MIYAY zestaw wykrywaczy metalu dla dorosłych i dzieci – wodoszczelny wykrywacz metalu, profesjonalny, duży ekran LCD

#ad
MIYAY #ad - 6 trybów wykrywania metalu ① tryb wszystkich metali: wykrywa 6 metali: złoty, żelazo, srebrny, aluminium, nikiel, stop cynku ② Tryb pamięci: zapisuje wszystkie ustawienia przed wyłączeniem urządzenia ③ Tryb DISC: wybierz cel, dostosowując zakres wartości DISC. Ponieważ przywiązujemy dużą wagę do doświadczenia każdego klienta w korzystaniu z produktu i zakupów, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w przypadku jakichkolwiek pytań, a my z pewnością udzielimy Ci satysfakcjonujących odpowiedzi.

Tryb biżuterii: ignoruje niepotrzebne metale. Wskazówka: skrzynka sterująca nie jest wodoszczelna. Wodoszczelna cewka wyszukiwania 10 cali - cewka wykrywacza metalu ma średnicę 10 cali, co zwiększa zasięg pojedynczego wyszukiwania i poprawia wydajność wyszukiwania i dokładność wyszukiwania. Intuicyjny wykrywacz metalu z ekranem lcd profesjonalny wykrywacz metalu jest wyposażony w podświetlany ekran lcd, poziom czułości, siłę sygnału, poziom baterii i inne informacje.

Profesjonalny wykrywacz metalu jest również wyposażony w ulepszone słuchawki, który wyraźnie pokazuje rodzaj metalu docelowego, tryb pracy, aby zminimalizować zakłócenia spowodowane hałasem zewnętrznym. Ultralekki i szybki montażten profesjonalny zestaw wykrywaczy metalu można zmontować w zaledwie 4 krokach. Wykrywacz metalu może być również używany w nocy. Tryb pinpointer: dokładnie lokalizuje cel. Regulowana długość drążka można dowolnie regulować w zakresie od 100 do 150 cm, dzięki czemu nadaje się dla poszukiwaczy skarbów w każdym wieku.
MarkaMIYAY #ad
ProducentMIYAY #ad
Wysokość17.32
Długość11.54
Waga1
Szerokość5.51
Numer częściAQ-TCQ02
ModelQA-TCQ-02

9. Dinfu

#ad

Przenośny wykrywacz metalu, ze wskaźnikiem LED dla początkujących pomarańczowy, wodoszczelny, Wykrywacz metali o wysokiej czułości

#ad
Dinfu #ad - Jest dostarczany z elastycznym, aby zabrać go wszędzie ze sobą i zapobiec jego upadkowi lub zgubieniu. Różne tryby: wykrywacz metalu może być automatycznie przełączany między różnymi trybami – tryb cichy pozostaje cichy, tym wyższa częstotliwość dźwięku i wibracji.

Ergonomiczny uchwyt i wbudowane głośniki sprawiają, za pomocą której można wygodnie trzymać lub zawiesić pasek, zwiniętym paskiem z tworzywa sztucznego i kaburą na pasek, że metalowe polowanie staje się bryzą. Ręczny wykrywacz metalu jest przeznaczony nie tylko do hobby, ale również do spędzania wolnego czasu rodzinnego. Bezpłatna biblia do wykrywania metalu ebook: oferujemy ją bezpłatnie. Wbudowane światło led zapewnia wygodną pracę w nocy. Wysoka czułość i światło led: dokładne rozpoznawanie punktowe 360°.

Super proste, aby włączyć wykrywacz metalu, automatyczne tuning One-Touch. Nie musisz być ekspertem, dzieci mogą pracować samodzielnie. Atwy w użyciu: obsługa jednym przyciskiem, aby używać tego wykrywacza metalu. Biblia do wykrywania metalu zawiera instrukcje krok po kroku, które mogą sprawić, że staniesz się profesjonalnym poszukiwaczem skarbów. Przenośna lekkość: jest mała i tylko jedna trzecia wagi tradycyjnego wykrywacza metalu.
MarkaDinfu #ad
ProducentDINFU #ad
Waga0.5
Numer częściDINFU
ModelDINFU

10. Minelab

#ad

Minelab® GO-FIND 11™ wykrywacz metali

#ad
Minelab #ad - Prosty wyświetlacz: duże, intuicyjne symbole pokazują żywotność akumulatora, siłę sygnału i rodzaj znalezionych obiektów. Ustawione tryby wyszukiwania: dzięki 2 trybom wyszukiwania i 3 poziomom czułości precyzyjne wyszukiwanie jest dziecinnie proste. Ultra lekka konstrukcja: zaledwie 1 kg wagi GO-FIND 11 zapewnia natychmiastową fascynację podczas wycieczki kempingowej lub wycieczki na świeżym powietrzu. Kompaktowy i przenośny: cały detektor można złożyć, dzięki czemu można go wygodnie schować do bagażu lub plecaka.
MarkaMinelab #ad
ProducentMinelab #ad
Wysokość1
Długość1
Waga2.2
Szerokość1
Numer części3231-0022
Model3231-0022