Top 10 FLSK Trinkflasche 500ml – Butelki termiczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Emsa

#ad

100% szczelny, utrzymuje 6 godzin na gorąco / 12 godzin na zimno, łatwe zamknięcie szybkim naciśnięciem, kubek termiczny / kubek termosowy, kolor czarny, szczelny, otwieranie napoju 360 °, 500 ml, Emsa 515616 Kubek podróżny Standardowa konstrukcja Grande

#ad
Emsa #ad - Zakres dostawy: 1 kubek podróżny Emsa Travel Mug Grande Black z silikonowym mankietem, PP. Godzinny smak świeżo parzonej kawy dzięki stałej temperaturze i hermetycznemu zamknięciu.

Termo / mobilny kubek kawy z szybkim zamknięciem. 6 godzin gorących / 12 godzin zimnych; brak przypalonych palców dzięki wysokiej jakości; Tłok izolowany próżniowo ze stali nierdzewnej; Przyjemny komfort noszenia; atrakcyjny; gumowany mankiet. Można myć w zmywarce; zapięcie na przycisk z kolorowym oznaczeniem otwarte / zamknięte: Optymalne czyszczenie poprzez demontaż pokrywy w dwóch częściach. Mobilność: napoje z dowolnej strony poprzez otwarcie 360 °, 100 procent szczelności, otwieranie i zamykanie jedną ręką.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość9.45
Długość3.15
Waga0.83
Szerokość3.15
Numer części515615
Model515615

2. Hydro Flask

#ad

Butelka do picia 946 ml – izolowana butelka na wodę ze stali nierdzewnej – sportowa butelka z szczelną pokrywką i paskiem Flex Cap – termos nadaje się do mycia w zmywarce – rozmiar, HYDRO FLASK

#ad
Hydro Flask #ad - Nasze wysokie standardy mają na celu przekonanie i zadowolenie. Szeroki otwór umożliwia wygodne napełnianie i czyszczenie. Wytrzymała butelka na picie: nasza przyjazna dla środowiska, co zapewnia życie, wytrzymała butelka ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do każdego rodzaju sportu.

Gwarancja satysfakcji: stoimy za naszymi produktami i stawiamy na trwałe materiały. Ciesz się więcej czasu wolnego i mniej pracy dzięki tej praktycznej funkcji. Perfekcyjna temperatura picia: nasza butelka na napoje z podwójnymi ściankami próżniową izolacją utrzymuje napoje zimne do 24 h i ciepłe do 12 godzin. Kompatybilny z wymiennymi pokrywkami Straw, Sip Lid. Szczelne: nasze izolowane butelki bez bpa są wyposażone w szczelną pokrywę Flex Cap z paskiem do noszenia.

Oferujemy ograniczoną, dożywotnią gwarancję na wady producenta. Technologia tempShield zapobiega kondensacji i przenoszeniu ciepła na zewnątrz. Trwała konstrukcja jest odporna na wszystko, podczas gdy smak Twojego napoju pozostaje nienaruszony. Nadaje się do mycia w zmywarce: nasze butelki na napoje są pokryte powłoką proszkową, która sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste.
MarkaHydro Flask #ad
ProducentHydro Flask #ad
Wysokość11
Długość3.55
Waga0.74
Szerokość3.55
Numer częściW32BTS110
ModelW32BTS110
GwarancjaBrak gwarancji.

3. Hydro Flask

#ad

HYDRO FLASK, Butelka do picia 621 ml ze słomką – izolowana próżniowo butelka ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku – szczelna pokrywka – ciepła i zimna – mały otwór – łubin

#ad
Hydro Flask #ad - TrwaŁa butelka na picie: nasza przyjazna dla środowiska, trwała konstrukcja wytrzymuje wszystko, co zapewnia życie, wytrzymała butelka ze stali nierdzewnej jest idealna do każdego rodzaju sportu, podczas gdy smak Twojego napoju pozostaje nienaruszony.

Szczelne i odporne na mycie w zmywarce: nasze izolowane butelki nie zawierają BPA, są wyposażone w szczelne pokrywki i paski do noszenia oraz pokryte powłoką proszkową, dzięki czemu czyszczenie jest dziecinnie proste. Idealna temperatura do picia: nasza butelka na napoje z podwójnymi ściankami próżniową izolacją utrzymuje napoje zimne do 24 h i ciepłe do 12 godzin, technologia TempShield zapobiega kondensacji wody i przenoszeniu ciepła na zewnątrz.

Lepsze picie w podróży: dzięki technologii podwójnych ścianek nasza butelka na napoje zachowuje idealną temperaturę, szczelna pokrywka Flex Straw umożliwia łatwe picie jedną ręką.
MarkaHydro Flask #ad
ProducentHYDRO FLASK #ad
Wysokość11.25
Długość2.85
Waga0.88
Szerokość2.85
Numer częściS21FS474
ModelS21FS474

4. Milu

#ad

750 ml, do gorących i zimnych napojów, ze stali nierdzewnej, szczelna, izolowana butelka na napoje, Milu Butelka termiczna 350 ml, nadaje się do napojów, 1 l, z podwójnymi ściankami, 500 ml, 1,5 l

#ad
Milu #ad - Dzięki temu milu jest idealnym towarzyszem w podróży i wzbogaca codzienność. Najwyższa izolacja: dzięki podwójnej izolacji próżniowej napoje pozostają ciepłe do 12 godzin lub zimne do 24 godzin. Specjalna zakrętka. Dodatki: aby móc jak najdłużej cieszyć się butelką, otrzymasz neoprenową torbę do ochrony i bezpiecznego transportu oraz szczotkę do czyszczenia ułatwiającą czyszczenie.

Komfort: cztery różne rozmiary i czternaście modnych kolorów zapewniają większą elastyczność i zazdrosne spojrzenia w biurze lub na ulicy. Zrezygnuj z uciążliwych plastikowych butelek i ciesz się aromatycznymi gorącymi napojami lub chłodnymi orzeźwieniami. Nadaje się również do napojów gazowanych.

Najwyższa jakość: milu wykorzystuje wysokiej jakości stal nierdzewną 18/8, która jest wolna od substancji szkodliwych, bezzapachowa i neutralna smakowo. Funkcjonalność: 100% szczelności i szczelności. Całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i wszyscy chronimy nasze środowisko. Torby, tornistry szkolne, plecaki pozostają całkowicie suche, a Ty zachowujesz swoje nerwy i wewnętrzny spokój.
MarkaMilu #ad
ProducentMilu #ad
Wysokość11.22
Długość2.95
Waga0.79
Szerokość2.95
Numer częściT5
ModelT5

5. Lurch

#ad

Różowe złoto, Lurch 240925 termos / termos do gorących i zimnych napojów ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach 0,75 l

#ad
Lurch #ad - Atwy do czyszczenia dzięki dużemu otworowi. Wysokość: 29, 4 cm dno butelki: Ø 7, 4 cm. Termos ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach o pojemności 0, 75 l. Absolutnie neutralny smakowo – doskonała ochrona przed szkodliwym działaniem witamin promieniowaniem UV – 100% szczelności – również w przypadku napojów gazowanych. Nasze termosy utrzymują temperaturę ciepłą i zimną do 12 godzin. Wskazówka: butelka nie powinna być myta w zmywarce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie lakieru.
MarkaLurch #ad
ProducentLurch #ad
Wysokość11.57
Długość2.91
Waga0.73
Szerokość2.91
Numer części240925
Model240925
GwarancjaBrak gwarancji.

6. FLSK

#ad

FLSK Oryginalna butelka na napoje ze stali nierdzewnej • nadaje się do napojów gazowanych • termoizolacyjna utrzymuje ciepło przez 18 h i zimno przez 24 h • bez BPA i nierdzewna

#ad
FLSK #ad - Innowacyjna technologia vicc, nie zawiera bpa, nadaje się do napojów gazowanych i wysoka wydajność izolacyjna dla gorących i 24 h zimnych napojów przez 18 godzin. Dzięki temu butelka na wodę jest idealna w podróży. Warstwa miedzi w próżni pomiędzy dwoma ścianami ze stali nierdzewnej.

Termos utrzymuje ciepło przez 18 godzin i zimno przez 24 godziny – nawet w mroźnej zimie lub w pełnym słońcu. Butelki są całkowicie wolne od bpa i nie zawierają szkodliwych substancji, dzięki czemu idealnie nadają się również dla dzieci. Znajdź swojego idealnego towarzysza – nasze izolowane butelki ze stali nierdzewnej są dostępne w 4 różnych rozmiarach i różnych kolorach. Nasze butelki flsk idealnie nadają się jako bidon do uprawiania sportu, termos w podróży lub jako wyjątkowy prezent. Dzięki temu w przypadku naszego termosu osiągniemy niezrównaną izolację.

Flsk - wysoka jakość, która pozostaje – nasze wysokiej jakości butelki ze stali nierdzewnej gwarantują długą radość. Innowacyjna technologia vicc – nasza skuteczna technologia vicc sprawia, że butelka flsk jest prawdziwym hitem. Dzięki temu na pewno znajdziesz odpowiednią butelkę do picia dla siebie, aby zawsze pić wystarczającą ilość płynów. Wyznaczamy przy tym nowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i wzornictwa. Nasz termos jest ponadto wykonany w 100% ze stali nierdzewnej i jest neutralny smakowo oraz nadaje się do kontaktu z żywnością.
MarkaFLSK #ad
ProducentFLSK #ad
Wysokość12.2
Długość3.54
Waga1.28
Szerokość3.54
Numer części1010-0750-0011
Model1010-0750-0011
Gwarancjabrak.

7. QWETCH

#ad

Niebieski 500 ml, Termos granitowy termos, zimno przez 24 godziny i ciepło przez 12 godzin, szczelny, nie zawiera BPA i nadaje się do ponownego użytku, Qwetch

#ad
QWETCH #ad - Ciana wewnętrzna bez powłoki lub lakieru. Przechowywać ze zdjętą pokrywką. Czyścić ciepłą wodą z mydłem i/lub sodą oczyszczoną z nieszorującego elementu. Tarcie, uderzenia, upadki itd. Może uszkodzić produkt. Nie wkładać do zmywarki, piekarnika, kuchenki mikrofalowej lub zamrażarki.
MarkaQWETCH #ad
ProducentQwetch #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.66
Szerokość0.39
Numer częściQD3124
ModelQD3124

8. QWETCH

#ad

Izotermiczna butelka Originals – stal nierdzewna 260 ml – nomadyczna butelka ze stali nierdzewnej – zimna przez 24 h i ciepła przez 12 h – wodoszczelna, nie zawiera BPA i nadaje się do, QWETCH

#ad
QWETCH #ad - Izolacja: ten termos ma podwójne ścianki i utrzymuje napoje zimne przez 24 godziny i ciepłe przez 12 godzin. Zadowolenie lub zwrot pieniędzy do 30 dni roboczych. Idealny prezent dla ukochanej osoby.

Ergonomia: waga, biuro, że jest ona najlepszym towarzyszem podczas codziennych aktywności sport, wodoszczelność i rozmiar butelki sprawiają, jazda na rowerze, podróże, joga. Nasze produkty są produkowane w warunkach etycznych i przejrzystych warunkach. Przyjazne dla środowiska: qwetch to firma, która koncentruje się na wpływach społecznych i ekologicznych oraz motywuje do zmiany na ekologiczne zużycie.

Gwarancja i obsługa klienta: ponieważ ważne jest, aby nasi klienci byli zadowoleni, nasze produkty mają 2 lata gwarancji. Idealnie nadaje się do nawilżania przez cały dzień. Wysokiej jakości szklanka: butelka jest wykonana ze stali nierdzewnej 304 18/8, nie zawiera BPA i nadaje się do ponownego użytku, co zapewnia zdrowy kontakt z żywnością i jest przyjazna dla środowiska.
MarkaQWETCH #ad
ProducentQWETCH #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga0.49
Szerokość1.26
Numer częściQD3001
ModelQD3001

9. Thermos

#ad

Thermos Stainless King termos ze stali szlachetnej

#ad
Thermos #ad - Top rack nadaje się do mycia w zmywarce. Thermos technologia izolacji, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej utrzymują napoje gorące przez 24 godziny lub zimne przez 24 godziny. Odporna na uderzenia i pęknięcia. 5 lat gwarancji na najlepszą wydajność izolacyjną. Absolutnie szczelny. Praktyczne zamknięcie z kubkiem do picia.
MarkaThermos #ad
ProducentTHERMOS #ad
Wysokość4.33
Długość14.57
Waga1.44
Szerokość5.12
Numer części4003.248.120
Model4003248120
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

10. 720°DGREE

#ad

720°DGREE Butelka do picia ze stali nierdzewnej "noLimit" – 1200 ml – szczelna, aktywności na, nadaje się do napojów gazowanych, do uprawiania sportu, nie zawiera BPA, fitnessu, termos z zakrętką

#ad
720°DGREE #ad - Czyste doznania smakowe. Kostkami lodu dzięki bardzo dużemu otworowi Ø 5, waga: 481 g. Pij wreszcie wystarczająco dużo i poczuj się lepiej – zawsze chcesz mieć przy sobie swoją wyjątkową butelkę na napoje 720°dgree zawsze przy sobie. Twój wierny towarzysz – wytrzymały, wysokość bez pokrywki 25, 9 cm, 1 cm, wysokość całkowita: 28 cm, ze standardową pokrywką, 4 cm.

Ponieważ dzięki technologii keepdgree twoje napoje pozostają gorące do 12 h / 24h zimne – podwójne ścianki próżniowe na najwyższym poziomie. Jesteś w 100% zadowolony lub zwrot pieniędzy – bądź pewny swojej inwestycji. 720°dgree jest synonimem doskonałej niemieckiej obsługi klienta z tysiącami zadowolonych klientów. Włóż swój termos premium do koszyka już teraz. Wymiary: średnica butelki 9, waga: 496 g / ze sportową pokrywką wysokość całkowita: 30 cm, trwały "noLimit" poradzi sobie z Tobą nawet w trudnych chwilach. W ten sposób chronisz naturę przez długi czas, a jednocześnie nawet swój portfel.

Jeśli nie pokochasz "nolimit", po prostu odeślij go w ciągu 60 dni, a my zwrócimy Ci pełną kwotę - bez żadnego problemu. Zachowaj zdrowie i witalność – lampa do żywności ze stali nierdzewnej 18/8 to dokładnie odpowiedni materiał do Twojego napoju – nie zawiera BPA, BPS, zmiękczaczy i ftalanów. Dla dobra środowiska – dzięki butelce wielokrotnego użytku, a ze względu na swoją wytrzymałość bardzo trwałą butelkę ze stali nierdzewnej "noLimit" aktywnie przyczyniasz się do zmniejszenia produkcji odpadów poprzez jednorazowe butelki.
Marka720°DGREE #ad
Producent720°DGREE #ad
Wysokość3.58
Długość11.81
Waga0.97
Szerokość3.58
Numer części1
Model1