Top 10 Bratpfanne 24cm Induktion – Patelnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ZWIEGER haus & küche

#ad

ZWIEGER Niezawodny zestaw patelni z odlewu aluminiowego z pokrywką – 5-częściowy zestaw patelni indukcyjnych, patelnia 20 cm –, patelnia 24 cm z pokrywką, powlekane patelnie, patelnia 28 cm z pokrywką

#ad
ZWIEGER haus & küche #ad - Patelnia 20 cm, 24 cm i patelnia 28 cm zapewniają wyjątkową wydajność i pierwszorzędną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Zawsze chłodne uchwyty: uchwyty soft touch tej małej i dużej patelni są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne. Atwa obsługa w przypadku zadań nieprzywierających: patelnia indukcyjna jest wyposażona w wyjątkową powłokę zapobiegającą przywieraniu, która umożliwia bezproblemowe smażenie.

Zbudowana z myślą o wydajności: nasza patelnia nadaje się do mycia w zmywarce, zaprojektowana specjalnie dla wymagających kucharzy, wykonana jest z wysokiej jakości ciśnieniowego odlewu aluminiowego. Działa na kuchenkach szklano-ceramicznych i gazowych, nadaje się do mycia w zmywarce i jest łatwa w pielęgnacji. Jest wszechstronna i utrzymuje stałą temperaturę, z pierwszorzędną powłoką zapobiegającą przywieraniu. Trwała powłoka nieprzywierająca: ta patelnia indukcyjna oszczędza czas podczas gotowania i jest łatwiejsza do czyszczenia niż tradycyjne patelnie.

Zostały one specjalnie zaprojektowane, aby poprawić wrażenia podczas gotowania – nawet przy wysokiej temperaturze pozostają przyjemnie chłodne. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: ta wszechstronna patelnia pasuje do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych i jest idealna do Twojej kuchni. Patelnia jest wykonana wyłącznie z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i nie zawiera PFOA, PFOS, niklu, kadmu i ołowiu.
MarkaZWIEGER haus & küche #ad
ProducentZWIEGER #ad
Wysokość3.15
Długość1.18
Waga8.82
Szerokość11.02
ModelBLACK STONE

2. Tramontina

#ad

Patelnia, Tramontina Patelnia aluminiowa Professional, 24 cm, 20892/024 czarna, z powłoką zapobiegającą przywieraniu

#ad
Tramontina #ad - Pojemność: 1, 3 l. Powłoka antyadhezyjna Starflon T3 bez PFOA. Rednica: 24 cm. Aluminiowy korpus zapewnia szybsze i bardziej równomierne gotowanie. Uchwyt z odpornego na wysokie temperatury bakelitu zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Patelnia professional z wysokiej jakości aluminium.
MarkaTramontina #ad
ProducentTramontina #ad
Wysokość3.23
Długość17.72
Waga0
Szerokość9.49
Numer części20892/024
Model20892/024

3. Hoffmann

#ad

Bez szklanej pokrywki, Hoffmann Patelnia z odlewu aluminiowego, 28 cm, do kuchenek indukcyjnych, Made in Germany, wysokość wewnętrzna 4,5 cm

#ad
Hoffmann #ad - Dane techniczne: płaska patelnia Ø 28 cm i wysokość wewnętrzna 4, 5 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyt grzewczych 20-24 cm I 1, 9 kg I 1, 4 l I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I aluminiowy odlew ręczny I nadaje się do piekarnika do 250 °C I dno bez zniekształceń.

Dzięki wysokości wewnętrznej 4, 5 cm ta patelnia z odlewu aluminiowego idealnie nadaje się do codziennego użytku. Ta niezawodna patelnia optymalnie pomaga w łatwym przygotowywaniu ulubionych potraw. Proste i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni. Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew ręczny, w 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i 100% wolne od zniekształceń dno – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy.

Absolutnie zrównoważony dzięki serwisowi powłok Hoffmann. Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia oszczędność miejsca i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Czyszczenie przebiega szybko i łatwo, ponieważ potrawy już się nie przywierają. Na tej patelni można łatwo smażyć, dusić i zapiekać. Podczas stosowania na kuchence trzonek nie nagrzewa się razem z nim, nie ma ryzyka poparzenia. Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do krawędzi.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugusspfanne Gusspfanne Kochgeschirr Testsieger Aluguss-pfanne Testsieger #ad
Wysokość1.97
Długość11.02
Waga4.19
Szerokość11.02
Numer częściDE-1100-182

4. Woll

#ad

Woll brytfanna do płyt indukcyjnych, 24 cm

#ad
Woll #ad - Naniesione na całej powierzchni dno indukcyjne ze specjalnej stali ferromagnetycznej z ok. Grubość dna 8 mm zapewnia optymalne magazynowanie ciepła, nie odkształca się nawet przy wysokich temperaturach. Warstwa pochłaniająca podczerwień umożliwia również zastosowanie na płytach ceramicznych i halogenowych. Stabilne uchwyty boczne, można używać w piekarniku do 250°C, zapewniają bezpieczną obsługę. Odporna na przecięcia i ścieranie, wolna od PFOA powłoka z twardego tytanu o doskonałych właściwościach nieprzywierających.
MarkaWoll #ad
ProducentWoll #ad
Wysokość4.33
Długość15.35
Waga4.85
Szerokość9.84
Numer części1024IL
Model1024IL

5. RÖSLE

#ad

Rösle patelnie do smażenia

#ad
RÖSLE #ad - Wysoka krawędź patelni zapewnia wystarczająco dużo miejsca i zmniejsza rozpryski tłuszczu na kuchence – ergonomicznie ukształtowany uchwyt ze stali nierdzewnej 18/10 zapewnia łatwą obsługę podczas smażenia lub kołysania.

Odporność na temperaturę do 260 °c – nie zawiera pfoa – część funkcyjna średnica 24 cm – rozmiar 44 x 26 x 6 cm – powłoka zapobiegająca przywieraniu ProPlex czarna, stal szlachetna 18/10 o wysokim połysku. Powłoka nieprzywierająca proplex doskonale dba o smażone potrawy, czy filet rybny, niezależnie od tego, drób czy potrawy z mąki – smażenie bez przypalania. RÖsle elegancka patelnia: wysokiej jakości uniwersalna patelnia z wytrzymałą powłoką zapobiegającą przywieraniu ProPlex – uniwersalna do codziennego użytku.

Z obudowanym dnem z rdzeniem aluminiowym – dzięki temu zapewnione jest równomierne przewodzenie i magazynowanie ciepła – nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: ceramicznych, gazowych, elektrycznych, indukcyjnych i piekarników.
MarkaRÖSLE #ad
ProducentRösle #ad
Wysokość2.36
Długość17.32
Waga2.09
Szerokość10.24
Numer części13211
Model13211

6. WMF

#ad

Rękojeść nierdzewna, stal szlachetna Cromargan, przystosowana do kuchenek indukcyjnych, mycie ręczne, średnica 20 24 28 cm Devil, WMF zestaw 3 powlekanych patelni z trzonkiem

#ad
WMF #ad - Najlepsze właściwości zapobiegające przywieraniu również przy niewielkiej ilości tłuszczu. Bezpieczne użytkowanie dzięki ergonomicznej rączce z tworzywa sztucznego. Czyszczenie: mycie ręczne.

Materiał: nierdzewna stal szlachetna cromargan 18/10 z powłoką ceramiczną zapobiegającą przywieraniu. Wszechstronne zastosowanie do każdej potrawy. Patelnie wmf nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną i indukcyjną. Bardzo odporne na temperaturę do 400 °C. Dno o równomiernym rozprowadzaniu ciepła zapewnia efekt równomiernego smażenia.

Nie zawiera PTFE-PFOA. Zawartość: 3 patelnie o średnicy 20 cm, 24 cm, 28 cm – optymalne do kuchenek ze średnicą pola grzewczego 20 cm, 22 cm, 22 cm – numer artykułu: 0733706299. Odporne na temperaturę do 400 °c na kuchence lub do 70 °C do podtrzymywania ciepła w piekarniku.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość7.87
Długość11.02
Waga8.16
Szerokość9.45
Numer części733706299
Model733706299

7. Hoffmann

#ad

Hoffmann Powlekana patelnia z odlewu aluminiowego, kuchenka indukcyjna, 26 cm, wysokość wewnętrzna 7 cm, z pokrywką, odporna na piekarnik, zdejmowany uchwyt

#ad
Hoffmann #ad - Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do wysokiej krawędzi 7, 5 cm. Absolutnie zrównoważone dzięki serwisowi powlekania Hoffmann. Energooszczędne przygotowanie jest zapewnione dzięki długiej akumulacji ciepła. Dane techniczne: patelnia z wysoką krawędzią Ø 26 cm i wysokość wewnętrzna 6, 9 kg i 2, 5 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyt grzewczych 17-21 cm I 1, 4 litra I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I aluminiowy odlew ręczny I odporny w piekarniku do 250 °C I podłoga bez zniekształceń.

Czyszczenie jest szybkie i łatwe, ponieważ potrawy nie przywierają. Mieszanie i obracanie jest wyjątkowo łatwe w głębokiej patelni, wzmocniona krawędź ułatwia przelewanie i porcjowanie. Podczas stosowania na kuchence, trzonek nie nagrzewa się, nie ma ryzyka poparzenia.

Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew aluminiowy, 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i dno w 100% wolne od odkształceń – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy. Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia wygodne przechowywanie i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Atwe i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni. W zestawie pokrywka ze szkła bezpiecznego dla łatwego duszenia.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Wysokość2.76
Długość10.24
Waga4.3
Szerokość10.24
Numer części1
ModelF138

8. WMF

#ad

18 cm, WMF Mini patelnia powlekana mała, polerowana stal nierdzewna Cromargan, idealna do małych porcji lub jednoosobowych gospodarstw domowych, indukcja, możliwość układania w stos

#ad
WMF #ad - Zawartość: 1 x patelnia powlekana Ø 18 cm wysokość 3, pojemność 0, 8 cm, 9 l – optymalna do płyt kuchennych o średnicy 14, 5 cm – numer artykułu: 0718816021. Możliwość układania w stos – zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania.

Optymalny rozmiar patelni: do małych porcji lub małych patelni dla jednoosobowych gospodarstw domowych. Powłoka nieprzywierająca ptfe – bez przywierania, nadaje się do mycia w zmywarce, smażenie o niskiej zawartości tłuszczu. Szeroka krawędź zapewnia wylewanie bez kapania. Odporna na temperaturę do 250°C.

Materiał: stal nierdzewna cromargan 18/10, polerowana – nierdzewna, nadaje się do piekarnika. Dno transtherm do wszystkich typów kuchenek: konstrukcja dna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długą akumulację ciepła dla energooszczędnego gotowania. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek – również indukcyjnych.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość3.94
Długość9.84
Waga1.39
Szerokość7.87
Numer części718816021
Model718816021

9. DE BUYER

#ad

Patelnia De Buyer 5680.20 Mineral B Element Pro

#ad
DE BUYER #ad - Okrągła patelnia w kształcie lyona do łatwego wysuwania potraw; idealna do smażenia, grillowania, przyrumieniania. Nitowany trzonek z odlewu ze stali nierdzewnej pozostaje chłodny i ma ergonomiczny kształt.

Do wszystkich rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Wypalić przed pierwszym użyciem. Efekt nieprzywierania jest ulepszony od pierwszego użycia. Doskonała karmelizacja potraw. Przechowywać w suchym miejscu. Nie używać środków czyszczących i nie myć w zmywarce. Odporne na odkształcenia naczynia mineral B z białej stali walcowanej z woskiem pszczelim, który chroni przed utlenianiem i ułatwia wypalanie. Pielęgnacja: zmyć wodą, spłukać ciepłą wodą, osuszyć i lekko naoliwić. Wskazówka: rozgrzać z niewielką ilością tłuszczu.
MarkaDE BUYER #ad
ProducentDeBuyer #ad
Wysokość4.29
Długość10.98
Waga3.17
Szerokość7.91
Numer części5680.24
Model5680.24
Gwarancja3 miesiące.

10. Westinghouse

#ad

Dno patelni odpowiednie do płyt indukcyjnych, czarna, Westinghouse Black Marble patelnia 24 cm, uchwyt powlekany silikonem, nadaje się do mycia w zmywarce, 3-warstwowa marmurowa powłoka zapobiegająca przywieraniu, z kutego aluminium

#ad
Westinghouse #ad - Płaskie dno patelni indukcyjnej gwarantuje stabilność i równomierne rozprowadzanie ciepła, gazowymi, dzięki czemu składniki gotują jednocześnie i szybko. Atwa do czyszczenia: nasza powlekana patelnia jest łatwa do czyszczenia dzięki ultra-odpornej powłoce zapobiegającej przywieraniu z marmuru.

Patelnia indukcyjna westinghouse 24 cm jest w 100% wolna od kwasu perfluorooktanowego PFOA, dzięki czemu nie narażona na działanie środków chemicznych. Zdrowa powłoka zapobiegająca przywieraniu: nasza 3-krotna powłoka zapobiegająca przywieraniu ze wzmocnionego marmuru umożliwia przygotowanie zdrowszych potraw z niewielką ilością lub bez oleju. Odporny na wysokie temperatury miękki uchwyt: czarny, miękki silikonowy uchwyt pewnie leży w dłoni i pozostaje zimny nawet przy kuchence. Nadaje się do mycia – równomierna dystrybucja ciepła: nasza płaska patelnia 24 cm jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym płytami indukcyjnymi, ceramicznymi i elektrycznymi.

Przyjemny, ergonomiczny uchwyt patelni nie przegrzewa się i umożliwia bezpieczne i łatwe gotowanie. Szeroka powierzchnia do pieczenia i powłoka zapobiegająca przywieraniu sprawiają, cebuli lub naleśników. Uniwersalna patelnia: preferowana patelnia indukcyjna szefa kuchni do smażenia, steków, że patelnie idealnie nadają się do smażenia boczka, duszenia i gotowania wielu różnych potraw. Wszystkie patelnie indukcyjne Westinghouse nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaWestinghouse #ad
ProducentWestinghouse #ad
Wysokość1.65
Długość9.45
Waga1.74
Szerokość9.45
Numer częściWCFP0009024MBB
ModelWHP124