Top 10 Bluetooth Kopfhörer Skullcandy – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aptkdoe

#ad

Wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android, Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, 75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne

#ad
Aptkdoe #ad - Unikalna konstrukcja przycisków i szeroka kompatybilność: bezprzewodowe słuchawki mają fizyczne przyciski, odtwarzanie/pauzę, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Imponująca jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w głośnik 13 mm i trójwarstwową membranę kompozytową.

Słuchawki z redukcją szumów zapewniają do 15 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, dzięki czemu słuchawki Bluetooth mają całkowity czas odtwarzania 75 godzin. Wyświetlacz led i 75 godzin odtwarzania: słuchawki usb c są wyposażone w podwójny wyświetlacz led, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 3 ładowanie, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Technologia szybkiego ładowania USB C zapewnia szybsze i bardziej stabilne ładowanie.

Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Technologia bluetooth 5. 3 i bezproblemowe połączenie: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 75% i zapewnia wrażenia dźwiękowe z niskim opóźnieniem. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, dzięki czemu nie musisz szukać różnych przycisków.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. IKT

#ad

Z 4 mikrofonami ENC, Słuchawki Bluetooth, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, USB-C, słuchawki douszne, 2024, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H

#ad
IKT #ad - W tym ios/android, tablety i laptopy. Bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.

Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, jak i słuchawkach Bluetooth. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, 2 mm dla 85% więcej basów, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością.

Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, zapewniając wygodne dopasowanie, które pokrywa 99% kanału słuchowego. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-BK mają czas pracy baterii 8 godzin, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

3. Poounur

#ad

Poounur Słuchawki douszne Bluetooth 5.3, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem HD

#ad
Poounur #ad - Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfP/A2DP/AVRCP/HID.

50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej. Ultralekkie i wygodne, wodoszczelność IP7: ergonomiczna konstrukcja douszna i waga zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki Bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową TPU. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne Bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Dotknij słuchawek.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.38
Długość3.46
Waga0.01
Szerokość3.35
Numer częściH9
ModelH9
Gwarancja30 dni bez powodu do zwrotu, 180-dniowa obsługa klienta.

4. Renimer

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3, słuchawki douszne, USB-C,, 4 mikrofony, wyświetlacz LED, bezprzewodowe słuchawki douszne 40 h, Słuchawki Bluetooth, redukcja hałasu ENC, HiFi stereo

#ad
Renimer #ad - Wyposażony w kabel USB-C zapewnia szybsze i bardziej stabilne ładowanie. Ultralekkie i wygodne dopasowanie: słuchawki bluetooth firmy renimer ważą tylko 3, lekka konstrukcja i super miękki materiał sprawiają, 9 grama, że słuchawki douszne są wygodne w noszeniu.

Słuchawki douszne bluetooth można łatwo sparować ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami. Sterowanie dotykowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w czułe sterowanie dotykowe. Słuchawki sportowe bluetooth są wodoszczelne zgodnie z IPX7 i są odporne na codzienne zachlapania, pot i deszcz. Czas pracy baterii słuchawek bezprzewodowych wynosi ok. 6 do 8 godzin w zależności od rzeczywistej głośności. Cyfrowy wyświetlacz led i 40 godzin odtwarzania: cyfrowy wyświetlacz led pokazuje stan naładowania etui ładującego i słuchawek Bluetooth.

Rozszerzony chip bluetooth 5. 3: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w zaawansowany chip bluetooth 5. 3 i dwukanałowy transfer zapewniają bezprecedensowe wrażenia audio z szybszą prędkością transmisji i stabilnymi połączeniami sygnałowymi o 75% stabilniejsze niż Bluetooth 5. 2. Dokładna pozycja dotykowa słuchawek dousznych znajduje się w górnej części powierzchni słuchawki.
MarkaRenimer #ad
ProducentRenimer #ad
Wysokość1.1
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.44
Numer częściBK11
ModelBK11
GwarancjaW przypadku problemów z jakością produkt może zostać zwrócony lub wymieniony w ciągu jednego miesiąca, okres gwarancji wynosi 1 rok.

5. Ordtop

#ad

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z głębokim basem 40 h, USB-C, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 In Ear z 4 mikrofonami ENC, Słuchawki Bluetooth, 2023, wodoszczelność IP7

#ad
Ordtop #ad - Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i 40 godzin odtwarzania: słuchawki douszne z mikrofonem wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. Bezprzewodowe słuchawki i13 ze stabilną odległością połączeń do 15 m umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i telefonem w domu, w biurze i podczas ruchu.

Parowanie w jednym kroku i łatwa obsługa: zestaw słuchawkowy bluetooth jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami bluetooth, włączą się automatycznie i połączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem. Ergonomiczne, są bardzo stabilne i lekkie, można je trzymać w uszach nawet podczas męczących ćwiczeń. Słuchawki bluetooth mają czas pracy baterii 8 godz. Ułatwia to jedno dotknięcie palca, odkładanie się, pauzę lub grę, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z niekompatybilnością. Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 40 godzin.

Odporny na pot materiał zapewnia doskonałe funkcjonowanie słuchawek bluetooth, aby idealnie leżały bez ściskania kanału słuchowego, wygodne dopasowanie i wodoszczelność IP7: silikonowe zatyczki do uszu w trzech różnych rozmiarach są zaprojektowane tak, nawet jeśli jesteś w pocie.2023 bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w zaawansowany chip bluetooth 5. 3 i dwukanałowy transfer zapewniają niespotykane dotąd wrażenia audio z szybszą prędkością transmisji i stabilniejszymi połączeniami sygnałowymi.
MarkaOrdtop #ad
ProducentOrdtop #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.01
Szerokość0.39
Numer częścii13
Modeli13
Gwarancja❤ Ordtop obsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

6. Ordtop

#ad

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 In Ear z 4 mikrofonami ENC, USB-C, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z głębokim basem 40 h, Słuchawki Bluetooth, 2023

#ad
Ordtop #ad - Odporny na pot materiał zapewnia doskonałe funkcjonowanie słuchawek Bluetooth, są bardzo stabilne i lekkie, nawet jeśli jesteś w pocie. Ekscytujący dźwięk i redukcja szumów połączeń enc: słuchawki douszne bluetooth wbudowana dynamiczna cewka o wielkości 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy.

Wyjmij 2 bezprzewodowe słuchawki z ładowarki, włączą się automatycznie i połączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem. Słuchawki bluetooth mają czas pracy baterii 8 godz. Nowa technologia do tłumienia szumów otoczenia enc, słuchawki Bluetooth w uchu skutecznie odgłosy zewnętrzne, umożliwiają pierwszorzędne rozpoznawanie mowy i zrozumiałą komunikację w każdym otoczeniu. Sterowanie dotykowe jest wygodniejsze i prostsze.

Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 40 godzin. Parowanie w jednym kroku i łatwa obsługa: zestaw słuchawkowy bluetooth jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami bluetooth, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z niekompatybilnością. 2023 bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w zaawansowany chip bluetooth 5. 3 i dwukanałowy transfer zapewniają niespotykane dotąd wrażenia audio z szybszą prędkością transmisji i stabilniejszymi połączeniami sygnałowymi.
MarkaOrdtop #ad
ProducentOrdtop #ad
Wysokość0.39
Długość0.79
Waga0.01
Szerokość0.79
Numer częściI13
Modeli13

7. Lekaby

#ad

Lekaby Słuchawki Bluetooth, czas odtwarzania 100 godzin z cyfrowym wyświetlaczem 4 LED, słuchawki douszne, słuchawki douszne z 4 ENC redukcją hałasu, głęboki bas, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3

#ad
Lekaby #ad - Wyraźne rozmowy: 4 mikrofony i technologia ENC Environmental Noise Cancellation, która odfiltrowuje dźwięki otoczenia i zapewnia wyraźniejsze rozmowy. Ultra lekkie i kompaktowe: powierzchnia i kąt kolczyka q26 zostały wielokrotnie polerowane i udoskonalane, ponieważ jest lekka jak piórko i dyskretnie przylega do ucha.

Niezwykła jakość dźwięku: dzięki unikalnej konstrukcji stereo i przetwornikom membranowym 13, 44 mm, wzmocnieniu basów o 43%, dzięki czemu możesz słuchać muzyki w wciągające. Inteligentne sterowanie dotykowe: aktywuj wszystkie swoje ulubione funkcje jednym dotknięciem palca, aby odtwarzać/zatrzymywać muzykę, ustawić głośność i wykonywać połączenia oraz aktywować "Siri" bez wyjmowania telefonu z etui. Adowarka może być również używana jako mobilne źródło zasilania dla swojego telefonu, gdy jej potrzebujesz. Immersible sound head set with micro: q26 bezprzewodowe słuchawki douszne z dźwiękiem stereo hi-Fi do prowadzenia rozmów, muzyki i wideo.

Q26 obsługuje hsp, avrcp, hfp, a2dp, co znacznie poprawia prędkość transmisji i zapewnia wrażenia słuchowe z niskim opóźnieniem. Wygodne przenoszenie: słuchawki są ultralekkie tylko 5, 3 g i mają ergonomiczny kształt, aby bezpiecznie i wygodnie leżeć w każdym uchu. Oddzielny wskaźnik mocy led dla słuchawek bezprzewodowych – wyraźnie widać moc każdej słuchawki dousznej i torby do ładowania. Emergency power: etui do ładowania 2600 mAh zapewnia awaryjne ładowanie telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń.
MarkaLekaby #ad
ProducentLekaby #ad
Wysokość1.18
Długość2.36
Waga0.18
Szerokość1.18
Numer częściQ26-NS
ModelQ26
Gwarancja1 rok gwarancji

8. Btootos

#ad

Sportowe słuchawki douszne z 4 mikrofonami, 40 godzin odtwarzania, wyświetlacz LED, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, HiFi stereo słuchawki do, redukcja szumów ENC

#ad
Btootos #ad - Czas pracy baterii słuchawek bezprzewodowych wynosi ok. I kompaktowe ładowanie Etui bez problemu mieści się w kieszeni. 40 godzin łącznie z ładowarką. Zestaw słuchawkowy jest bardzo lekki tylko 4 g. Krystalicznie czyste połączenia: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w 4 mikrofony i technologię tłumienia szumów otoczenia enc umożliwiają wysoką jakość połączeń.

Dzięki temu twój głos jest wyraźnie słyszalny podczas rozmów, streamingu na żywo itd. Dostępne są nauszniki w trzech rozmiarach. Rozwiązanie oparte na uczeniu maszynowym odfiltrowuje dźwięki otoczenia dla dobrej przejrzystości. Dzięki technologii szybkiego ładowania możesz po 10 minutach ładowania słuchawek cieszyć się muzyką przez 1 godzinę i w pełni naładować słuchawki w ciągu 1 godziny.

Słuchawki bluetooth są wodoszczelne zgodnie z IPX7 i są odporne na codzienne zachlapania, wideokonferencji, pot i deszcz. Smart touch może odbierać lub rozłączać, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosu. Dzięki temu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale. 6 do 8 godzin w zależności od rzeczywistej głośności. Zaawansowany chip bluetooth 5.
MarkaBtootos #ad
ProducentBtootos #ad
Waga0.01
Numer częściA90-RG
ModelA90 Pro
Gwarancja60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, 12 miesięcy gwarancji i dożywotnia bezpłatna pomoc techniczna

9. Skullcandy

#ad

Zielone, Skullcandy Ink'd+ słuchawki przewodowe z mikrofonem, zielone

#ad
Skullcandy #ad - Elastyczna szyjka można owinąć do 1/3 rozmiaru, co umożliwia szybsze i bardzo praktyczne przechowywanie toreb lub torebek. Sterowanie mikrofonem, stokami i głośnością: zarządzaj połączeniami i muzyką za pomocą tych słuchawek dousznych z wbudowanym mikrofonem i zdalnym sterowaniem połączeń, połączeniami telefonicznymi, utworów i głośności.

Są wygodniejsze i mniej podatne na upadki, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką jeszcze bardziej. 3 zestawy o różnych rozmiarach uszu, aby upewnić się, że są odpowiednie dla każdego. Perfekcyjna ergonomia: kąt nachylenia słuchawek dopasowuje się naturalnie do kanałów słuchowych.

Doskonały dźwięk, doskonały dźwięk: ustawienie izolacji szumów poprawia bogaty i czysty dźwięk Supreme w każdym rodzaju muzyki, wytwarza agresywne basy, mocne ciepłe i naturalne głosy oraz wysoką precyzję. Lekkość dzięki wielu mięśniom: subtelne wzornictwo jest lekkie i umożliwia słuchanie muzyki przez cały dzień, bez wpływu na styl.
MarkaSkullcandy #ad
Producentskullcandy #ad
Wysokość0.98
Długość7.28
Waga0.03
Szerokość2.95
Numer częściS2IMY-M692
ModelS2IMY-M692
Gwarancja24 Monate

10. Drsaec

#ad

Głębokie basy, Słuchawki douszne Bluetooth 5.3, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z 4 mikrofonami ENC, 2023, słuchawki douszne z redukcją szumów, wodoszczelność IP7, wskaźnik LED, 42 h

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki ważą tylko 3 g, pracy i dojazdów do pracy. Sensitive touch control i podwójny tryb: bezprzewodowe słuchawki douszne wykorzystują humanizowany czujnik linii papilarnych, odbierać i kończyć połączenia i aktywować asystenta głosowego. Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w 4 mikrofony i technologię tłumienia szumów otoczenia ENC, że wysokie wysokości są pełne dynamiki, który sprawia, FaceTime i spotkań online.

Ultralekkie i wygodne dopasowanie: powierzchnia i kąt słuchawki dousznej bluetooth zostały wielokrotnie wypolerowane i udoskonalone, podczas ćwiczeń, dzięki czemu noszenie nie jest obciążeniem uszu. Oba zatyczki do uszu mogą być używane samodzielnie lub w trybie dwukanałowym, aby odtwarzać/pauzować muzykę, zmieniać piosenkę, głośność +/-, aluminiowy interfejs dotykowy i Bluetooth 5.3 do szybkiej reakcji. Możesz cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu i czasie.

Słuchawki douszne zapewniają do 7 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, a dołączone etui ładujące zapewnia dodatkowe 5 naładowań, co umożliwia 42 godziny całkowitego czasu odtwarzania. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i 42 godziny ciągłej muzyki: słuchawki bluetooth wyposażone są w unikalny inteligentny cyfrowy wyświetlacz lED, pokazuje dokładnie pozostałą moc w formacie cyfrowym. Wystarczy dotknąć słuchawek Bluetooth, a każda słuchawka douszna może być sparowana niezależnie. Dzięki złączu ładowania typu C ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Waga0.01
Szerokość0.79
Numer części59.99
ModelJ52
Gwarancja❤ Drsaec obsługuje 45 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi i 365 dni wsparcia technicznego. Kupuj bez obaw