Top 10 9 Volt Blockbatterie Rauchmelder – Jednorazowe baterie do urządzeń domowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Duracell

#ad

Duracell Plus baterie alkaliczne AAA Micro, 10 szt. w opakowaniu, 163584, 1,5 V LR03 MN2400

#ad
Duracell #ad - Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia lub sposobu użytkowania na stronie internetowej IEC. 98% naszych opakowań na bazie papieru jest wytwarzanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

Aa i aaa wyprodukowane w belgii; dostępne w rozmiarach AA, C, D, AAA, 4, 5 V i 9 V. Bezpieczeństwo: nylonowa osłona Superior zapobiega wyciekaniu baterii. Baterie duracell plus są wielofunkcyjnymi bateriami alkalicznymi i nadają się do elektronicznych urządzeń codziennego użytku. Do 100% trwałość*. Trwałość: dzięki technologii duracell energia nieużywanych baterii w opakowaniu pozostaje zachowana przez okres do 10 lat przechowywanie w temperaturze pokojowej. W przypadku baterii o rozmiarze aaa w porównaniu do przeciętnego minimalnego okresu eksploatacji w teście IEC z zabawkami z 2015 roku.
MarkaDuracell #ad
ProducentDuracell #ad
Wysokość2.7
Długość10
Waga0.22
Szerokość2
Numer części163584
Model163584
Gwarancja12 Monate

2. Varta

#ad

Urządzeń Smart Home, VARTA Baterie AA, alkaliczne, opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, Power on Demand, 1,5 V, idealne do akcesoriów komputerowych, Made in Germany wyłącznie

#ad
Varta #ad - Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.

Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, aparat cyfrowy, budzik, termostat grzejnika, radiotelefon, zdalne sterowanie, roboty, kontroler WiFi, czujnik ruchu, urządzenia Smart Home, narzędzia elektroniczne, zegary ścienne, radiowy dotykowy włącznik światła.

Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Zapas baterii mignon aa baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 100 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Wysokość1.54
Długość12.05
Waga5.47
Szerokość5.91
Numer częściKIU
Model36488

3. Varta

#ad

VARTA Baterie C Baby, Power on Demand, wydajne, Made in Germany, elastyczne, alkaliczne, urządzeń Smart Home, idealne do akcesoriów komputerowych, 12 sztuk, inteligentne, opakowanie zapasowe

#ad
Varta #ad - Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat.

Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, urządzenia Smart Home, zdalne sterowanie, budzik, narzędzia elektroniczne, aparat cyfrowy, kontroler WiFi, zegary ścienne, czujnik ruchu, radiotelefon, termostat grzejnika, roboty, radiowy dotykowy włącznik światła.

Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Zapas baterii mignon c baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga2.05
Gwarancja18 EU

4. Varta

#ad

VARTA Baterie blokowe 9 V, wydajne, inteligentne, 10 sztuk, alkaliczne, Power on Demand, idealne do czujników dymu, opakowanie zapasowe, czujników pożaru i ognia wyłącznie w Amazon, elastyczne

#ad
Varta #ad - Zapas baterii 9 v, baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 10 sztuk w poręcznym opakowaniu. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, radiotelefon, zegary ścienne, zdalne sterowanie, aparat cyfrowy, urządzenia Smart Home, termostat grzejnika, roboty, budzik, kontroler WiFi, narzędzia elektroniczne, czujnik ruchu, radiowy dotykowy włącznik światła. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość0.91
Długość9.84
Waga0.08
Szerokość5.91
Numer części402 - 9V
Model402 - 9V
Gwarancja5 Lat

5. Varta

#ad

Wydajne, urządzeń Smart Home, opakowanie zapasowe, VARTA Baterie D Mono, Made in Germany, elastyczne, inteligentne, 12 sztuk, idealne do akcesoriów komputerowych, Power on Demand, alkaliczne

#ad
Varta #ad - Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat.

Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, urządzenia Smart Home, kontroler WiFi, budzik, aparat cyfrowy, narzędzia elektroniczne, czujnik ruchu, roboty, termostat grzejnika, zegary ścienne, radiotelefon, zdalne sterowanie, radiowy dotykowy włącznik światła.

Zapas baterii mignon d baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga4
Gwarancja19 EU

6. Varta

#ad

Opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, alkaliczne, wydajne, Power on Demand, AA 40 sztuk + AAA 40 sztuk, VARTA Baterie mieszane 80 sztuk, Made in Germany

#ad
Varta #ad - Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.

Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, aparat cyfrowy, zegary ścienne, narzędzia elektroniczne, roboty, termostat grzejnika, urządzenia Smart Home, kontroler WiFi, budzik, czujnik ruchu, zdalne sterowanie, radiotelefon, radiowy dotykowy włącznik światła. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Zapas baterii mignon 40 x aa i 40 x baterie alkaliczne AAA w opakowaniu nadającym się do recyklingu.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga3.33
Gwarancja22 EU

7. Varta

#ad

Bateria VARTA Industrial Pro blokowe baterie alkaliczne 9 V 6LR61 20 szt., Konstrukcja może się różnić

#ad
Varta #ad - Baterie opakowanie blokowe baterie alkaliczne 9 V po okazyjnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. Szczelne, trwałe i certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami: DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 1 4001: 2005.

Wysoka wydajność dla standardowych urządzeń codziennego użytku. Nadaje się do czujników dymu, wilgotnościomierzy, alarmów przeciwpożarowych, termometrów i innych codziennych zastosowań. Idealny do urządzeń takich jak pilot, świece led, narzędzia elektroniczne, latarka, zegar ścienny, roboty, rejestrator radiowy, pilot, miernik gorączki, aparaty cyfrowe, budzik, głośniki i lampy.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Wysokość1.91
Długość1.04
Waga0.11
Szerokość0.69
Numer części4022
Model4022

8. Varta

#ad

Idealne do akcesoriów komputerowych, opakowanie zapasowe, urządzeń Smart Home, 1,5 V, elastyczne, VARTA Baterie AAA, Made in Germany, wydajne, Power on Demand, alkaliczne, 50 sztuk, inteligentne

#ad
Varta #ad - Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, urządzenia Smart Home, narzędzia elektroniczne, zegary ścienne, kontroler WiFi, czujnik ruchu, radiotelefon, termostat grzejnika, aparat cyfrowy, zdalne sterowanie, roboty, budzik, radiowy dotykowy włącznik światła.

Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Zapas baterii mignon aaa baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 50 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga1.28
Gwarancja15 EU

9. Duracell

#ad

Baterie 9 V Plus, 2 sztuki, Duracell

#ad
Duracell #ad - Bezpieczeństwo: powłoka nylonowa Superior zapobiega wyciekaniu. Trwałość: energia nieużywanych baterii może być przechowywana w opakowaniu do 5 lat w normalnych warunkach magazynowania. Nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych urządzeń elektrycznych.
MarkaDuracell #ad
ProducentDuracell #ad
Wysokość4.72
Długość0.71
Waga0.22
Szerokość3.31
Numer części3124-2
Model3124-2

10. Varta

#ad

Czujników pożaru i ognia wyłącznie w Amazon, wydajne, inteligentne, idealne do czujników dymu, Power on Demand, elastyczne, alkaliczne, VARTA Baterie blokowe 9 V, 20 sztuk, opakowanie zapasowe

#ad
Varta #ad - Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Zapas baterii 9 v, blok baterii alkalicznych w korzystnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, urządzenia Smart Home, kontroler WiFi, zegary ścienne, budzik, termostat grzejnika, zdalne sterowanie, radiotelefon, aparat cyfrowy, roboty, narzędzia elektroniczne, czujnik ruchu, radiowy dotykowy włącznik światła. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość1.97
Długość2.8
Waga2.01
Szerokość5.2
Numer części402 - 9V
Model402 - 9V
Gwarancja5 Lat